PDA

View Full Version : Някой от Германия, Хамбург? :(



kriisskaa
09-19-2012, 14:45
Здравейте, на 14 съм и съм от Хамбург вече от 2/3 месеца. Започнах у-ще, в специален клас където учим немски, те вече говорят г/д, не знаят английски а аз знам и само така щях да мога да говоря с тях, едвам се оправяме те говорят испански и немски. Нямам приятели и всяка сутрин ми се плаче, че отивам на у-ще, защото в междучасията сстоя и нямам търпение да почне часа, всички ходят на някъде аз нито мога да им говоря нито нищо ;( а мечтата ми беше като почна у-ще да намеря поне 1 приятелка с която да си говорим на английски, да отиваме заедно на у-ще , да отивам в тях и тя в нас, да излизаме, да сме неразделни, но се случи точно обратното ;( Когато съм сама плача, защото ми е наистина гадно и не искам да ходя на училище ;(,ако имах поне една приятелка с удоволствие щях да ходя, не знам как ще издържа1 година без да имам приятели ;( пък и знам ли после дали ще имам ;( Ако някой е г/д на мойта възраст и живеев Хамбург в близост до Вандсбек моля да ми пише, защото не мога така ;( Знам, че влизам във филми, но просто не мога ;(

Daydreamer3
09-20-2012, 17:33
Защо просто не се запознаеш с някой?

kriisskaa
09-21-2012, 11:38
Защото говорят немски и не са много дружелюбни ;)