PDA

View Full Version : Харесвате ли девствени момчета ?



xaxalud
09-19-2012, 15:54
Здравейте, аз съм момче на 16 години и все още съм девствен . Преместих се в София да живея от провинцията и мисля , че в големия град може да си намеря момиче и хубаво е също така сериозна връзка ако може да имаме . Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.

prosto_chovek
09-19-2012, 16:23
ти мислиш, че си единственият, който се е родил девствен ли... щом толкова много мъже не сме, значи явно са ни харесали все някои каки... :)

dream1707
09-19-2012, 16:36
Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.



Що пък трябва да е по-малък... ти си се преместил и вече си мислиш, че в големия град ще забиваш какички ли ..
С по-малък не бих (по-малките от мен, обикновено са много малки) ... с девствен да, даже съм го правила, 2 пъти

MBF
09-19-2012, 16:41
Здравей.

Не се притеснявай че си девствен. Всеки е бил...И масово първия път е около твоята възраст+/- 1-2 годинки. А ако изключим притеснението което вероятно ще е най големия ти проблем...Други затруднения няма да имаш...Особено ако мацката си има опит.

Ние мъжете сме лесни...Девствените девойки изискват много повече грижи и внимание...

Greets
MBF

nyxu
09-19-2012, 17:23
Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.



Що пък трябва да е по-малък... ти си се преместил и вече си мислиш, че в големия град ще забиваш какички ли ..


+1

xoxi
09-19-2012, 17:52
Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.

Не.
Предпочитам момче с опит, обиграно вече, да знае как и къде да докосва, какво да прави. Не ми харесва мисълта аз да го уча.

Ако си намериш момиче около твоята възраст, което също е девствено, предполагам ще й е много романтично да сте си първите.

Има, разбира се и момичета, на които не им е проблем да си легнат с девствен.
От късметът ти зависи на каква ще попаднеш. :D

AliceSw
09-19-2012, 18:15
Ние мъжете сме лесни..


Поздрави и от мене, вие "мъжете" хич не сте лесни като сте девствени...ако спите с някоя, която е правила секс известно време с постоянен партньор...то е бързо свършване, притеснения и тревоги за това с колко е спала преди вас...паника, че не знаеш какво да правиш, дали го правиш добре...и въпреки всичките анти-фактори има нещо супер чаровно в ситуацията...

Все пак - към автора - намери си девойче на твойте години...така ще се учите двамата, няма да има спек и депресия (:

marilyn
09-19-2012, 19:03
То да си девствен на 16 не е страшно или срамно, споко.
Аз съм била с девствен, бяхме на по 17 и двамата. Тогава много го харесвах това момче и знаех, че няма опит, но това не ме спря. Към днешна дата на дали бих легнала с девствен, принципно харесвам батковци.
Според мен ако си свестно момче ще си намериш готина мацка и ще си ви е добре заедно. Не бързай.

SisiStrange
09-19-2012, 20:32
Ако има привличане или харесване, едва ли на някого би му пукало много. Е, по-хубаво е момчето да е наясно какво прави, но никой не се е родил научен.

/Макар, че към днешна дата и с темповете, с които вървите сегашното поколение, да се хвана с девствен, е като да ме е избило на педофилия. XD

DragonLady
09-19-2012, 20:59
Здравей.

Не се притеснявай че си девствен. Всеки е бил...И масово първия път е около твоята възраст+/- 1-2 годинки. А ако изключим притеснението което вероятно ще е най големия ти проблем...Други затруднения няма да имаш...Особено ако мацката си има опит.

Ние мъжете сме лесни...Девствените девойки изискват много повече грижи и внимание...

Greets
MBF
+1
Лично аз съм била с девствено момче и не беше чак толкос зле, колкото го изкарват някои "оборотни" мацки. Но не бих повторила, друго си е мъжа с опит.

ForzaFelipe
09-19-2012, 23:47
Ако си на 16 ...има толкова 14 и 15 годишни който се чудят с кого да се нае..т , ти какички търсиш...даже може да си хванеш някоя 14-15 годишна която да ти даде много опит 8-) Гледай си учението пък то някое момиченце все някога ще ти завинти главата,не се притеснявай че си девствен,не си единствения девствен на тоя свят...като му дойде времето ;)

ProjectAlice
09-20-2012, 08:00
Здравейте, аз съм момче на 16 години и все още съм девствен . Преместих се в София да живея от провинцията и мисля , че в големия град може да си намеря момиче и хубаво е също така сериозна връзка ако може да имаме . Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.

Не мисля, че това, че си девствен е кой знае каква работа, всички сме минали по тоя път, не виждам нищо срамно, а относно това дали някой би искал да прави секс с теб, въпреки "проблема" ти, е въпрос на виждане. Разни хора, разни идеали, може да срещнеш какичка, може твоя връстничка, не се знае. Въпросът е да не се шашкаш толкова. Другото само ще си дойде. Хайде, горе главата и успех! ;)

xaxalud
09-20-2012, 09:45
Благодаря ви за полезните отговори , които ми дадохте ... :)

MaLyKoLiU
09-20-2012, 09:51
Няма се пуашиш, аз съм на 21 и все още съм... 8-)

bilqnavod
09-20-2012, 10:05
Аз съм била :). Не ми сля, че е проблем :)

youonlyliveonce
09-20-2012, 13:04
Предпочитам момче с опит ;) Да знае какво прави, къде да пипне....не аз като някаква учителка пред него ;ф

AnarchyBoy
09-20-2012, 13:38
Е драги дами вие пък искате като ония "лизача" от другата тема да ни обучават в манастир за секс още от 3 годишна възраст, за да може на по 15-16 да сме напълно готови за вас да знаем кое как се прави и къде да пипкаме.
Момчето си е девствено на 16, няма опит обвиъс , няма лошо ще се научи ,
но не смятам , че е както вие го изкарвате - разликата да е ФРАПИРАЩА м/у девствен и опитен..

ПП. Пич нема се плашиш , всички сме минали по тоя път , не е трудно 8-)

xXxPETYAxXx
09-20-2012, 13:43
Защо се целиш към какичките пък? Вярно, че с опитно момиче, по-бързо ще свикнеш и ще спреш да се притесняваш дали правиш каквото трябва, защото ще ти дава напътствия, но пък тя като знае какво иска и като не го получава, без да дава съвети, може да й е малко кофти. Може пък да й хареса - всякакви хора има!
Друг е въпроса, че всички момичета харесват различни неща в секса, така че, ако ще да изчетеш стотици коментари как да удовлетвориш жена, пак трябва да й наблюдаваш реакциите/физиономиите и да разбираш какво се очаква от теб.
Както и да е, но преди да правиш секс се информирай много добре за рисковете и последиците, за да не си поредния с тема от типа "Закъснява й, има ли шанс да е станал гаф?"

Azoria
09-20-2012, 15:20
Бях първата на сегашния ми приятел, който е по-малък от мен. Не беше проблем, защото това момче е идеално за мен. Това, че в началото сексът не беше кой знае какво не беше толкова важно. Бързо се учи когато има желание ;)
Най-важното е момичето,което си намериш да знае, че ти е първата, защото хем няма да започваш сексуалния си живот с лъжа, хем ще те почувства по-близък, хем няма да е с големи очаквания, които да разочароваш. :) Успех :)

ShtrudeL
09-20-2012, 15:26
Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.

Не.

nymphadora
09-20-2012, 17:02
Ако си паснем-защо не?Няма нищо срамно в това да си девствен,още повече на 16.Просто обществото е пълно с "ебливи мацки",дето след като някой ги е праснал вече са голямата работа и не се дават на "неопитни" лол.

lamer4e7o
09-20-2012, 17:15
Ако си паснем-защо не?Няма нищо срамно в това да си девствен,още повече на 16.Просто обществото е пълно с "ебливи мацки",дето след като някой ги е праснал вече са голямата работа и не се дават на "неопитни" лол.

Добре казано. Евала! :)

Oy7ofCon7roL
09-20-2012, 18:57
Според мен мацките, дето се оправдават, че не искат да правят секс с неопитни и едва ли не да ги "учат" чисто и просто са дръвца пък две дръвца в леглото ще дохдат в повечко...
стига момчето да има достатъчно самочувствие не виждам проблем момичето да е по-голямо и по-опитно от него...

SisiStrange
09-21-2012, 09:40
Според мен мацките, дето се оправдават, че не искат да правят секс с неопитни и едва ли не да ги "учат" чисто и просто са дръвца пък две дръвца в леглото ще дохдат в повечко...
стига момчето да има достатъчно самочувствие не виждам проблем момичето да е по-голямо и по-опитно от него...
Mисля, че е точно до самочувствието. Не е възбуждащо мъжът да гледа уплашено и да прави всичко с колебание. Ако може да подходи със самоувереност, няма значение дали е девствен или не. /Тъй и тъй самото "обучение" не е кой знае какво.

Oy7ofCon7roL
09-21-2012, 09:44
Mисля, че е точно до самочувствието. Не е възбуждащо мъжът да гледа уплашено и да прави всичко с колебание. Ако може да подходи със самоувереност, няма значение дали е девствен или не. /Тъй и тъй самото "обучение" не е кой знае какво.

бе нз моята първа приятелка беше с почти 2 г. по-голяма от мен и не и бях аз пъривия , а и бях девствен както се досещаш... обаче грам не ми пукаше и набързо занулихме разликите в опита и годините

п.п просто има хора, които си мислят, че като е по-малък и е девствен нищо не става от него

DarkTemplar
09-21-2012, 09:55
п.п просто има хора, които си мислят, че като е по-малък и е девствен нищо не става от него
Мда, това е често срещан предразсъдък.

Все си мисля, че с желание и малко въображение нещата се получават.

GiveMeLove
09-27-2012, 07:38
Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.



Що пък трябва да е по-малък... ти си се преместил и вече си мислиш, че в големия град ще забиваш какички ли ..
С по-малък не бих (по-малките от мен, обикновено са много малки) ... с девствен да, даже съм го правила, 2 пъти

Ти си бахти грешницата! :D :D

PyCoKoCkA93
09-27-2012, 07:50
Ако разсъждава и мрънка като 13-годишен мухльо,твърдо НЕ...Като цяло сексът не е критерият,по който да съдим хората,но поведението,което демонстрират Е.Ако имаш достатъчно самочувствие и увереност в себе си и не показваш държание на горепосоченият индивид,всичко е наред и нещата си идват от самосебе си.И да,не се хващай с какички,защото на твоите годинки няма какво повече да им дадеш от някой "батко" и евентуалното обвързване с тях ще говори зле за теб...

qm_hora
09-27-2012, 08:55
Здравейте, аз съм момче на 16 години и все още съм девствен . Преместих се в София да живея от провинцията и мисля , че в големия град може да си намеря момиче и хубаво е също така сериозна връзка ако може да имаме . Бихте ли правили секс с по-малък от вас , който все още е девствен.

Аз само не разбирам ти изтъкваш факта, че си девствен на всяко момиче, което срещнеш ли?
Душко, няма от къде мацката да знае, освен ако не ѝ кажеш.
Моят съвет е да си мълчиш просто, щото с тоя подход ще си останеш на това положение още дълго.

xaxalud
09-27-2012, 13:20
Благодаря ви за полезните и компетентни отговори !

Violenza
09-27-2012, 15:59
Анатема! :D

Amore-Mio*
09-28-2012, 06:31
Никой не се е родил научен и така нататък. Пък, когато ги има чувствата, всичко си ти идва отвътре и става повече от идеално.

Scarface_
09-28-2012, 07:38
не ги слушай приятел ... всичко си зависи от теб ... при момчетата няма ясни знаци ,че им е за първи път ... може да и кажеш след като го направите...Как ще се представиш зависи само и единствено от теб.Не харесвали неопитни момчета , те да ги учели нз си кво ...много малко са момичетата ,които могат те научат на нещо ...половината от самите тях никога не се научават , че да те учат...всичко от теб си зависи , трябва да имаш въображение и увереност , не да питаш да го правя ли тва ,искаш ли така... хващаш е и почваш е размяташ както ти е кеф на теб , ако на теб ти е кеф и на нея ще и стане кеф :Д