PDA

View Full Version : Какви са тези бледожълтеникави капки???



~The Smile~
09-19-2012, 17:57
Здравейте! Малко ми е неудобничко да ви го кажа,но само тук мога да питам и споделя... :) На 12 почти на 13 съм и съм момиче. Значи нали като си свалям пликчетата(долните гащички :D) преди да ги изпера,виждам там има винаги по една,две бели до бледожълти капчици.. И е такова...слузесто. Не е силно,а по две три капчици. Това е ммм...от скоро,а и мирише не много гадно,средно де,нито много мирише нито малко. :( Но не е там работата. Искам вас да питам какво е това,дали е нещо притеснително и дали някое момиче го е имало.. Моля споделете и без подигравки!!!

mkio
09-19-2012, 18:38
Това е бяло течение и в малки количества и без миризма е нормално. В твоя случай обаче, тази миризма може да означава, че имаш гъбички или друга инфекция, и е хубаво да отидеш на лекар. Имай предвид, че гъбичките се предизвикват от много неща, сексът в случая няма нищо общо, както предполагам ще кажеш, като съдя по годините ти.

~The Smile~
09-20-2012, 10:38
Е,миризмата не е много силна,мия се всяка вечер с какъвто сапун хвана,бързо-бързо,но не е течен,е кажи ми как да споделя с мама,че да й кажа да отидем на лекар?? :) Сега се мия с нивея един розов е ,а и с тео съм се мила и с дав и каквото и да е било ,но нищо не ми е ставало. А дали е нормално това бяло течение,на моите години,защото на някои мои приятелки им е дошло направо червено...страх ме е .. а гъбичките парят ли,сърбят ли? Какви симптоми имат? Нямам нито парене,нито боли,нито сърби....може да е обикновено бяло течение,да се надявам!!! :) Бе,четох аз в devoyka.info за бялото,и там пишеше,че бялото се усилвало и с времето ставало бледожълтеникаво,миришело гадно. Ама,струва ми се ,че не се мия добре,аз само за няколко секунди се мия ,плакна с вода и толкова. Моля help me!!

marilyn
09-20-2012, 12:54
Ако имаш бяло течение с неприятна миризма значи нещо не е наред. Най-добре е принципно да ползваш не какъвто сапун ти падне, а интимен, защото е по-неутрален. (лично мога да ти препоръчам Lactacid).
Иначе сподели на майка си, че имаш течение, което те притеснява, не вярвам да не ти обърне внимание. Нищо страшно няма, може на всяка да се случи. :) Успех.

~The Smile~
09-20-2012, 14:17
Ако имаш бяло течение с неприятна миризма значи нещо не е наред. Най-добре е принципно да ползваш не какъвто сапун ти падне, а интимен, защото е по-неутрален. (лично мога да ти препоръчам Lactacid).
Иначе сподели на майка си, че имаш течение, което те притеснява, не вярвам да не ти обърне внимание. Нищо страшно няма, може на всяка да се случи. :) Успех.

А откъде мога да купя сапуна ,който ми препоръча? Дали го има в супермаркети? Или трябва да ходя да го търся в аптеките?

marilyn
09-20-2012, 14:23
А откъде мога да купя сапуна ,който ми препоръча? Дали го има в супермаркети? Или трябва да ходя да го търся в аптеките?

Има го и в аптеките и в големите супермаркети, аз от Билла си го купувам.

~The Smile~
09-20-2012, 17:14
О,не.....хора...сега ми пари и ме сърби малко,но нямам бяло...какво става с мен... :( ще се разрева направо...до предималко ми нямаше нищо,а сега започна ,ама без бяло течение,много странно,нали? Преди малко се измих ,защото мислех,че не съм се измила окей... и та измих се с топла вода и нивея сапун,а утре от цебеа-то ще си взема едно бебешко сапунче,чувала съм,че бебешките сапуни не дразнят. Ох,marilyn,видях в нета интимния сапун,който ми препоръча,ама много скъпо,бе...а само да ви питам бебешкият сапун нали не дразни??

marilyn
09-20-2012, 18:06
http://titantrade-bg.com/img/ProductImages/lactacyd1.jpg
Ето за това ти говорех. Аз за около 7лв го купувам, но то е икономично и ти стига за много време.
Бебешкият сапун уж не дразни, все пак е правен за нежната бебешка кожа. Но очевидно имаш някакъв проблем, успокой се, говори с майка си и като те види лекар ще каже какво ти е. :)

bloodyF
09-21-2012, 08:06
била ли си на басейн/море това лято?
ако отговорът ти е положителен, отиваш при мама и й казваш, че трябва да отидеш на гинеколог
това е

~The Smile~
09-21-2012, 10:24
на море да ,но много рядко ходих тази година....не е от това,снощи се появи сърбеж,без бяло. Днеска в междучасието преди последния час отидох vuv WC и видях пликчетата ми с бяло-до бледожълтеникаво петно, две капки!!! О,и днеска едвам едвам ходих-тоест не можеш да си разкрача краката,за да ходя нормално!!! Ето ,преди малко се измих с Бочко бебешки сапун. И като си свалих пликчетата ,за да ги пера,А! Бялооо....до бледожълтеникаво съвсем светло жълтичко! Без болки,без сърбеж,без щипене. Таа...престраших се-обадих се на мама и всичко й казах-това онова и я питах дали поддържа връзка с гинеколога си. И тя ми каза просто "Добре,няма страшно,ще те заведа при гинеколога,не се притеснявай!" Ами ако е от настинка това бяло течение? Я кажете! Ами ако може би е предменструално бяло течение? Две мои приятелки са го имали преди цикъла си(нямам цикъл все още,да знаете.)

~The Smile~
09-21-2012, 10:25
Имам чувството,че и сега ми тече мъничко по мъничко...

~The Smile~
09-21-2012, 10:28
Само 10 пъти ходих на море,а и на курорта Константин и Елена и преди 2-3 години съм ходила там на море и нищичко не ми е ставало-нямала съм проблеми тогава-лятото след морето. Аз даже август ходих само 2-3 пъти. Така ,че не мисля че е от това,други предположения??

DannyS
09-21-2012, 11:13
Аз имам абсолютно същия проблем само, че не ми пари и сърби има съвсем лек мирис дори почти не се усеща.Преди имах проблем откриха ми бактерия но сега като за 2ри път ми идва това бяло течение ходих правих изследвания не са намерени бактерии майка ми каза че това е нормално за моята възраст и че сега тялото ми се подготвяло..Така че не се притеснявай направи изледвания ако нищо не е открито значи нямаш никакъв проблем.И съм сигурна че майка ти ще ти каже за това че е нормално и т.н. късмет.

autumn_eyes
09-21-2012, 11:58
Здравейте! Малко ми е неудобничко да ви го кажа,но само тук мога да питам и споделя... :) На 12 почти на 13 съм и съм момиче. Значи нали като си свалям пликчетата(долните гащички :D) преди да ги изпера,виждам там има винаги по една,две бели до бледожълти капчици.. И е такова...слузесто. Не е силно,а по две три капчици. Това е ммм...от скоро,а и мирише не много гадно,средно де,нито много мирише нито малко. :( Но не е там работата. Искам вас да питам какво е това,дали е нещо притеснително и дали някое момиче го е имало.. Моля споделете и без подигравки!!!
Ти си момичето, което в една тема за превръзки казваше, че още не ползва. Значи нямаш цикъл така ли? Най-вероятно до една година ще ти дойде. Такова течение се появява преди това.

~The Smile~
09-21-2012, 12:15
Ти си момичето, което в една тема за превръзки казваше, че още не ползва. Значи нямаш цикъл така ли? Най-вероятно до една година ще ти дойде. Такова течение се появява преди това.

Да ,аз съм. :) Майка ми ми каза, 4е може би е настинка от краката,като съм била боса. Не знам,не съм сигурна,4е е настинка,но 6те се разбере след като отидем на гинеколога :) Но искам да питам не6то-може ли те4ението от съвсем мъни4ко ,да се усили? Днеска се беше усилило малко. Това нормално ли е да се усили малко по малко??? Не,ве4е миризмата я няма,нямам сърбеж,нито парене,вси4ко е ок,само дето не мога да си правя 6пагатите на воля,не мога да се премятам-тоест цигънско колело... :( И нито да заставам на ръце до стената,за6тото не ми е комфортно с това те4ение.... сега явно само мост 6те правя,за6тото само на него не се 4екна толкоз... ами като имам физи4ско и о6те имам бяло те4ение и като ме изпитват да бягаме-кво 6те правя тогава... а скоро 6те ни изпитват на 50 метра бягане и то за време...оби4ам спорта и винаги я се разтягам ,я се 4екна и правя гимнастики. :) 6те видим какво 6те каже гинекологът като ме прегледа ,и 6те ви докладвам. :D

DannyS
09-22-2012, 06:45
Какво стана ходи ли?

~The Smile~
09-22-2012, 13:50
Не още. Ама ми се иска да отидем на гинеколог,защото съм супер притеснена... че и се стреснах от тези информации за бялото,че можело да е инфекция или друга болест... :( Мама каза да поизчакаме,можело да спре. Тя твърди,че било от настинка,но според мен -не е. Вчера беше мръсно бяло,а днеска стана бледожълтеникаво. А нормално ли е да имам сърбеж и после да спира и да се появява отново? Моля кажетее...

shaunaa
09-22-2012, 14:00
Нормално е !! Какво се притесняваш толкова много ?!?! Не си нито първата, нито последната !!! И аз съм го имала и още имам не съм ходила на гинеколог и все още съм жива както виждаш . Според мен това не би трябвало да бъде причина да спреш да спортуваш и да правиш шпагати, колела, да бягаш ! Ще си както преди, просто недей мисли толкова за това и не се притеснявай и си бягай на воля, прави си шпагати и другите работи.

Искам да ти кажа, че бялото течение ти е съвсем нормално и е знак, че скоро може да ти дойде цикъла, но може и да не е скоро - не знам, само знам, че е нормално ;щщ !!

Schtefito
09-22-2012, 14:31
Само не разбрах какво ти пречи на физическото?
Лепвай една такава на бельото като толкова те притеснява и си ОК!
http://popsop.ru/wp-content/uploads/discreet_landor_newpack.jpg

~The Smile~
09-22-2012, 15:25
Нормално е !! Какво се притесняваш толкова много ?!?! Не си нито първата, нито последната !!! И аз съм го имала и още имам не съм ходила на гинеколог и все още съм жива както виждаш . Според мен това не би трябвало да бъде причина да спреш да спортуваш и да правиш шпагати, колела, да бягаш ! Ще си както преди, просто недей мисли толкова за това и не се притеснявай и си бягай на воля, прави си шпагати и другите работи.

Искам да ти кажа, че бялото течение ти е съвсем нормално и е знак, че скоро може да ти дойде цикъла, но може и да не е скоро - не знам, само знам, че е нормално ;щщ !!

Безкрайно съм ти благодарна! Вече се успокоих и не мисля да ходя на лекар! И аз туй си мислех,че ще ми идва цикълът. И да-ще си спортувам и няма да ми пука,ноо...скоро ще ходя за пръв път на плуване,ами сега?

Schtefito
09-22-2012, 15:28
Пак не ти пречи - слагаш банския и си плуваш.
Много се филмираш!

~The Smile~
09-22-2012, 15:28
Само не разбрах какво ти пречи на физическото?
Лепвай една такава на бельото като толкова те притеснява и си ОК!
http://popsop.ru/wp-content/uploads/discreet_landor_newpack.jpg

Да, ще си лепя по една на ден и толкоз! Светът не е свършил,аз квото подхванах,че ще мра.. То за това майка ми понякога ме нарича "паниката" ! :D Щото само изпадам в паника,а не трябва! :)

~The Smile~
09-22-2012, 15:31
Пак не ти пречи - слагаш банския и си плуваш.
Много се филмираш!

О,супер! Благодаря и на тебе и на shaunaa!!

Schtefito
09-22-2012, 15:50
И все пак те съветвам да потърсиш интимния гел, който marilyn ти препоръча. Колкото и нежни да са бебешките сапуни те не са създадени за тази част от тялото. Възможно е сърбежа, който си усещала да е от сапуните. Гледай да не се миеш нито с прекалено гореща, нито с твърде студена вода. Избирай памучно бельо или от друг естествен материал.

~The Smile~
09-22-2012, 16:03
И все пак те съветвам да потърсиш интимния гел, който marilyn ти препоръча. Колкото и нежни да са бебешките сапуни те не са създадени за тази част от тялото. Възможно е сърбежа, който си усещала да е от сапуните. Гледай да не се миеш нито с прекалено гореща, нито с твърде студена вода. Избирай памучно бельо или от друг естествен материал.

Аха..Ами добре -за бельото сигурна съм,че не е от него. Защото нося едни и същи пликове поне 5-6 (сменям ги естествено) близо година-две и нямам и съм нямала оплаквания от тях. Мия се с топличка вода..всъщност според климата.Ако е зима-студено,се опитвам да се затопля заради краката. А ако е лято-с хладка вода.

Your.Passion
09-23-2012, 08:35
Това НЕ е нормално!!!!!Може да имаш гъбички или да има някаква инфекция щом мирише .Сподели с майка си и отиди на гинеколог..Няма да умреш не се притеснявай (nod) Виж сега няма от какво да се притесняваш ,това не е болест и се лекува много лесно .Не трябва да се пренебрегват такива работи.Ако не мирише и спре сърбежа тогава е нормално.Не се панирай.Това не трябва да те кара да спираш да спортуваш.Не е болка за умиране спокойно (: .Просто не се притеснявай.

~The Smile~
09-24-2012, 15:22
Споко! Вече всичко е наред! Не ходих на гинеколог,защото си знаех,че ще ми мине! :grin: Нямам сърбеж,нито боли,нито щипе,само е бледожълтеникаво течение в малки количества. И миризмата е съвсем лекичка ,даже почти не се учеща. И... МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ,че ме успокоихте!!! :-)

~The Smile~
09-27-2012, 18:24
Това НЕ е нормално!!!!!Може да имаш гъбички или да има някаква инфекция щом мирише .Сподели с майка си и отиди на гинеколог..Няма да умреш не се притеснявай (nod) Виж сега няма от какво да се притесняваш ,това не е болест и се лекува много лесно .Не трябва да се пренебрегват такива работи.Ако не мирише и спре сърбежа тогава е нормално.Не се панирай.Това не трябва да те кара да спираш да спортуваш.Не е болка за умиране спокойно (: .Просто не се притеснявай.

Откъде си сигурна? Това е просто бялото ми течение.

xXxinsatiablexXx
10-07-2012, 10:34
Ти си лудо филмирано лапе.. като ти четох глупостите се пръснах от смях.. пишеш във всеки пост едно и също .. не разбра ли НЯМА ДА УМРЕШ ..моя съвет е и да имаш и да нямаш парене, сърбеж, болки и т.н иди на лекар.. ЖЕНИ сме мамка му .. поне се поддържайтее гледайте си здравето и хигиената :) профилактичен преглед не е кой знае какво

gugenceto2
10-07-2012, 18:22
Добре е да си купиш и интимен гел. Получавала съм доста неприятни раздразнения от обикновени сапуни :X Дано всичко да е ОК :)

~The Smile~
10-08-2012, 10:42
Ти си лудо филмирано лапе.. като ти четох глупостите се пръснах от смях.. пишеш във всеки пост едно и също .. не разбра ли НЯМА ДА УМРЕШ ..моя съвет е и да имаш и да нямаш парене, сърбеж, болки и т.н иди на лекар.. ЖЕНИ сме мамка му .. поне се поддържайтее гледайте си здравето и хигиената :) профилактичен преглед не е кой знае какво

Знам,че съм момиче и всяка вечер се мия отдолу. Няма нужда да ми викаш да се поддържам,щото от малка много добре знам как трябва да спазвам добра хигиена! И винаги съм се мила с хубави и нежни сапуни още от дребосък и НЕ съм имала никви проблемии! И вече не се притеснявам или по-точно да се филмирам,както ти ми каза. Щото знам,че това е нормално,така ми казаха четири приятелки. :)

xXxinsatiablexXx
10-08-2012, 13:36
за да намирисваш там значи нещо не ти е в ред я хигиената я здравето не сапунчета миличка интимни гелчета а за да не си цапаш килотките взимаш най-обикновени превръзки ..

~The Smile~
10-12-2012, 11:32
за да намирисваш там значи нещо не ти е в ред я хигиената я здравето не сапунчета миличка интимни гелчета а за да не си цапаш килотките взимаш най-обикновени превръзки ..

Отказах се да ползвам превръзки,то не цапа чак толкова,а превръзките флирт не ги намерих никъде.

xXxinsatiablexXx
11-14-2012, 06:52
ми ходи си миризлива тогава.. и омазана..

ledenakrasota
11-14-2012, 07:00
Дойде ли ти цикъла, станеш ли ЖЕНА, на секундата трябва да се подмиваш редовно с интимен гел сутрин и вечер.

rubby179
11-14-2012, 12:11
Това е нормално вагинално течение, което се изразява в изтичането на прозрачна или бледожълта течност. То памага за прочистването на влагалището и поддържането на неговата естествена влажност, като в същото време го предпазва от развитието на вредни бактерии. Така, че няма нужда да се притесняваш толкова.

inatchiika
11-15-2012, 19:43
имаш ли менструация?Понякога това е признак че скоро ще ти дойде...

sweetycherry33
11-15-2012, 19:58
Споко! Вече всичко е наред! Не ходих на гинеколог,защото си знаех,че ще ми мине! :grin: Нямам сърбеж,нито боли,нито щипе,само е бледожълтеникаво течение в малки количества. И миризмата е съвсем лекичка ,даже почти не се учеща. И... МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ,че ме успокоихте!!! :-)

Това, че ти е минало засега не значи, че ти е минало наистина.
Подобри си правописа.

~The Smile~
12-08-2012, 09:52
Това, че ти е минало засега не значи, че ти е минало наистина.
Подобри си правописа.

Вече нямам бяло течение,цикълът ми дойде.

strawberry88
12-08-2012, 11:25
Дойде ли ти цикъла, станеш ли ЖЕНА, на секундата трябва да се подмиваш редовно с интимен гел сутрин и вечер.

Да!Препоръчвам ти Лактацид.

~The Smile~
12-08-2012, 13:47
Да!Препоръчвам ти Лактацид.

Опа...откъде мога да го намеря???

~The Smile~
12-08-2012, 13:51
А и да питам нормално ли е да е кафяво? При една приятелка такъв е бил и на следващия месец й е станал червен. Но нека вас да питам.

black pearl
12-08-2012, 14:34
Да. И при мен беше така в началото и после се оправи : )

~The Smile~
12-09-2012, 06:12
Да. И при мен беше така в началото и после се оправи : )

Днеска ми е нормално червено,само дето е повече от вчера.