PDA

View Full Version : Това май не е нормално ?



heyyoo
09-20-2012, 14:02
Здравейте, имам въпрос относно пениса ми. Въпроса е там, че след като свърша и доста дълго време след това (може би 1 час, различно) и постоянно изпуска по малко течност... мисла че е нормално това ама не и чак толкова, но при мен се налага през 10 мин да хода и да се мия щото става мазаляк... Това се случва дори и без да съм свършил а просто възбудил дори и не чак толкова... Въпроса ми е това на какво се дължи трябва ли да се притеснявам и съответно да посета доктор ?
Благодаря !

besso
09-20-2012, 17:54
нека позная на 14-15 години си :D Споко, това е течност, която служи като смазка при полов акт и се отделя когато си възбуден, съвсем нормално е.

heyyoo
09-20-2012, 19:06
ма човек то е много и защо е след свършен факт, сиг закъснява нещо.. :D

mave
09-21-2012, 16:51
А бе човек не бой се,просто се научи да се изпишкваш след еякулацията! И аз преди бях така като теб,иначе урината изхвърля автоматично остатъците от спермата по каналчето и намалява риска от инфекции, даже може и да не се подмиваш всеки път като момичетата! ;)

heyyoo
09-26-2012, 19:15
абе хора аз още съм на мнение че нещо не е както трябва, до преди малко бях с 1 момиче само се натискахме нищо не сме правили но в последствие ... пак същата история ... и не не съм свършил в гащите не съм толко бавен да не разбера или да го направа... просто нз вече... а и да опомена че преди това мастурбирах и сичко беше ток, става въпрс като сякога после пак се налагаше да си се мия често (послушах съвета и веднага след това се изпиках) ... дайте нещо съвет или идея какво се случва...

Anonyss
09-27-2012, 04:12
Не прави секс в скоро време !

heyyoo
09-27-2012, 06:32
???

Anonyss
09-27-2012, 15:08
Нямаш достатъчната информация, пък камоли практика в тези неща : ) Първо разбери какво имаш, как действа, образовай се малко и тогава ще си почти готов :)