PDA

View Full Version : СУПЕР СЛАБА СЪМ!!!! Диети За Надебеляване?



EvilLove
09-20-2012, 15:08
Здравейте,
Исках Да Се Обърна към вас с един проблем- Ужасно слаба съм :( Моля Ви Трябва Да ми Помогнете Тежа 29.1 Кг И Съм.. На 11 Години!! ( 6 клас ) Висока Съм някъде 150 См. Съжелявам, знам че има много други теми като тази, ама исках да се обърна ТОЧНО към вас...
Знаете Ли Някакви Диети Заз Надебеляване Или Нещо, В Google погледнах ама там намя нищо, което ми пасва...
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ :(


P.S. Не обичам Сирене И Кисело Мляко, Ама Кашкавал Обичам, Включвайте в диетите Всичко освен Тези Неща ---> Сирене, Кисело Мляко И Кетчуп! Иначе Всичко Друго Ям!!!! Не Знам Защо Съм Толкова Слаба :(

TheBeliever
09-20-2012, 15:23
Слаба си защото още си малка. Не започвай никакви диети, храни се здравословно и като те удари пубертета ще качиш и килограми.

Charismatica
09-20-2012, 16:31
На твоята възраст тежах толкова също. Сега обаче съм си нормално развита, даже съм си качила някое и друго кило. Не се притеснявай, тепърва навлизаш в пубертета, а там нещата много се променят. Според мен си си супер. Не гледай другите- може пък те да са малко по-пълнички, а ти да си нормалната

FuckingFreak
09-20-2012, 16:59
Яж си това, което ти се яде и въобще да не те притеснява. Когато му дойде времето, ще качиш кила. Аз на твоята възраст бях 44-45, на същата височина, но това не значи нищо - всички се развиват по различно време, не се притеснявай.

marilyn
09-20-2012, 17:13
Според мен след някоя друга годинка ще качиш килограми. Ти сега растеш, радвай се, че ти е бърз метаболизма и си слаба.

MaLkaTa_LaDy
09-20-2012, 18:09
Мисля си, че поне 5 или 10кг ако качиш ще си идеално. Иди на диетолог. Иначе от картофите и ориза би трябвало да се качва.

kitty02
09-20-2012, 20:01
Яж повече хляб.

bilqnavod
09-21-2012, 21:40
Ти си още дете. На 11 да съм тежала с 2-3 кг повече от тебе. И на мен нищо не ми стоеше добре. По мое време нямаше и хубави дрешки - бяха безбожно скъпи. Нямаш си представа какви грозни дрехи съм носила, първо каквото има, нещо огромно като размер за мен и второ евтино. Поне сега има голямо разнообразие за всеки...