PDA

View Full Version : Как да се справя?



explosion_
09-20-2012, 16:19
Здрасти на всички. Искам да помоля за съвет понеже вече не знам какво да правя, чувствам се безсилен в ситуацията! Така от 2 години съм с едно прекрасно момиче, умна, добра, мила абе всичко което съм търсил събрано в едно. И така преди мен тя е била с един човек, който явно все още не я е забравил. От доста време г/д половин година с прекъсвания не спира да и звъни от скрит номер. Под прекъсвания искам да кажа че като звънне веднъж след това може и седмица и месец да не звънне. Знаем, че е той защото когато тя е вдигала той започва да и говори за тях, колко хубаво им е било и т.н. Като тя ми каза че и звъни побеснях, като му звънях аз не вдигаше.. и така един ден отново и се обади, вдигнах му и така да се каже му разясних, че трябва да спре, ако не иска да се разправя с мен. Но разбира се той не спря. Ето тук идва лошото, че той не е в нашия град, за да го намеря и да се разберем, като мъже. Въпреки, че и приятелката ми многократно му каза да спре с тези обаждание все същото. Днес отново го направи,но не успяхме да вдигнем. И просто чашата преля аз и се развиках, защо не направи каквото трябва по въпроса, а тя си ми каза истината, че аз трябва да направя това НЕЩО. Но просто не намирам решение. Определено няма да мина половин Б-я за да се разправям с тоя. Та така моля за съвет. :)

TheBeliever
09-20-2012, 16:33
Пълен игнор. Защо му вдига? Защо разговаря с него? Защо въобще хабите мозъчни клетки да се занимавате с този индивид?

explosion_
09-20-2012, 16:37
Съгласен съм обаче, извинявай в 3 часа да звънне докато правиш секс, и да получаваш съобщения почстоянно, че тя не спира да мисли за него и че докато го правим пак мисли за него и колко им е било хубаво.. апфф!

TheBeliever
09-20-2012, 16:42
Осъзнаваш ли, че той цели точно това - да ви дразни и да поражда спорове? Тя да блокира номерата, от които й звъни и да не чете смс-те от него. А ти спри да се палиш на пубертетските му изпълнения.

explosion_
09-20-2012, 16:45
Как да го блокираме номера. От виваком ми отказаха щото бил с някъв имунитет щото бил към полицейки план (той е граничен полицай). И оня ми вика, извинявайте господине, обаче няма как да го направим това имаме си договор. И аз седя като нас*ан!

TheBeliever
09-20-2012, 17:00
Ами да си смени номера тогава. Ако е наистина е толкова зле положението може и жалба да подаде.

Но няма нужда да се стига до там ако просто успеете да не го взимате на сериозно. Да, дразнещо е, несъмнено. Но с правилното отношение, показвайки му, че провокациите му не достигат до вас, той рано или късно ще се откаже.

Аз не разбирам тя защо му слуша излиянията по телефона? Ти пък защо позволяваш дебилщините му да ти влизат до толкова под кожата? И защо, за бога, се карате заради него? "Чашата преляла" и ти си се развикал на нея? Че с какво е виновна тя?

GLaDOS
09-20-2012, 17:19
Сменете номера ... ?

Dark_Heartbreaker
09-20-2012, 17:51
Гадна работа... Сменяте номера, отивате някъде на ваканция за една седмица, връщате се и си продължавате живота. Ако и така не стане - значи е сериозно.

Amore-Mio*
09-20-2012, 19:24
Игнор и това е.
Не се занимавайте с него. Тя да спре да вдига на непознати и скрити номера, и това е.

someonerandom
09-20-2012, 19:49
Да смени номера.Най-голямата простотия,която може да допуснеш да се случи,е да се скарате заради него.

fenkaaa
09-21-2012, 00:51
Да наистина,вместо да блокирвате номера и т.н,толкова ли не може да си смени номера,ако трябва и ти смени твоя,да не да го намери от някъде и да вземе да пише глупостите на твоя телефон.

balu4ka
09-22-2012, 06:23
Вземате си друг тарифен план,сменята номера и това е .Не мисля,че трябва да допускаш да се скарате за това,защото не виждам и тя да има вина.Има много такива индивиди,трябва просто да сте силни,за да не стане това което и той цели.