PDA

View Full Version : Издивявам!!!



x3mmaster
09-20-2012, 17:19
Мале хора ще изкукам!!!Просто съм полудял по едно момиче от класа ми!От момента в който я видях ми замая главата и не ще да излезе от там.Примерно бачкам нещо супер сериозно при което се иска концентрация,ама с нея в главата ми е много трудно!Попринцип съм много срамежлив,стане ли дума да говоря с момиче.Мисля ужасно много преди да я заговоря,за да не би да я нараня казвайки нещо не както хората и да вземе да ме смята за простак...Но когато си говорим само двамата на саме,направо съм на седмото небе!Но моментите са крадки и все някоя конска муха разваля всичко :( Не съм голям хубавец (единствено имам страхотни очи както казват всички момичета и го слушам всеки ден),нямам кой знае колко здраво тяло (кокали,жили и кожа [Тренирам си попринцип за здраве лостове,фитнес и бягане,но гена ми е такав че нищо не ми се лепи,ни мускол ни мазничко],не съм някой отворен и винаги мисля как да помогна на някой друг ако ми е възможно,гледам да съм нежен и мил с момичетата(но от моите наблюдения 99% харесват момчета тип "ко ма гледаш,аз съм най-великия" .Това някакси ме свива ако мога така да го кажа!И вече четвърта година не мога да и кажа какво чувствам,което много ме побърква!Преди съм си го казвал директно на момичетата,но като я погледна и ми се усмихне просто унемявам и блокирам тотално!!Може да съм ви объркал с всичките тези приказки по-горе,но в главата ми е същата работа... Просто незнам какво да правя,толкова я желая,но пък и имам ужасно много конкуренция и получа ли отказ,просто ме е страх да не развалим приятелството си (което е много глупаво,но има един лаф - влюбен-загубен) ОХ... в голяма плетеница от чувства съм,какво да правя?

embraceme
09-20-2012, 17:41
Признай чувствата си , по-добре да знаеш какво ще стане отколкото да живееш така.Попадал съм в подобна ситуация не е много яко всеки ден да я гледаш и да те е страх да и кажеш какво мислиш.Просто бъди себе си,ако стане ,стане, това е.

Dark_Heartbreaker
09-20-2012, 17:43
На колко години си?

x3mmaster
09-20-2012, 18:19
17-18 Та имам опит с момичета,но с нея просто всичко е различно!На моменти ми е идвало да и кажа какво изпитвам,но просто нещо отвътре ме спира :/

MasterOfPumpkins
09-20-2012, 20:07
ъм, не че ги знам тея работи, обаче замисли се за "просто приятели" темата. смисъл, да, и аз мисля, че трябва "да и кажеш" , обаче след това ако не стане има някъв шанс( е не те познавам, не знам какъв си) да вземеш суперяко да се сдухаш ..
да, кажи и. все тая. приятелите разбират когато имаш проблем. ако не разбира не ти е приятел. клишета малко, но си е така.
и да знаеш, колкото повече мислиш какво да кажеш, толкова по-малък е шансът да го кажеш ;D бъди бърз и няма да имаш време за колебания

x3mmaster
09-20-2012, 20:21
Бързата работа,срам за майстора! :D За сдухване,тази дума хич я няма в речника ми ;) Просто ми е ужасно трудно да направя първата стъпка!Погледне ли ме,усмихне ли се и веднага съм извън строя ...

SHPAIdURmeN
09-20-2012, 23:20
Бих могъл само да те успокоя и аз съм така (от време на време). Само като ми се усмихне дори и на южния полюс да съм направен от сладолед при -75 градуса се разтапям, че чак вече съм се изпарил някъде из атмосферата :D. Ам когато си тръгвате от училище посоките ви различни ли са или ?

x3mmaster
09-21-2012, 04:07
За жалост доста различни :(

sexa_na_kompleksa
09-21-2012, 08:03
Не става просто да отидеш при нея й да й изтурсиш, че я харесваш. Излизайте често и започни да й правиш комлименти, намеци... Виж как ще реагира и може да я целунеш, примерно.

nymphadora
09-21-2012, 08:29
о милия <3

Godzilla
09-21-2012, 08:36
Приеми го така. С всеки изминал ден, шансовете ти намаляват. 4 години са си прекалено много така или иначе.
Момичетата не харесват простаци. Просто нормалните мъже се срамуват да ги заговорят. Като теб.

пAteNцЕ
09-21-2012, 08:48
so cute :3
предложи и да излезете някъде няколко пъти,за да се отпуснеш,пък после действай :)

x3mmaster
09-21-2012, 11:14
Ех излизали сме заедно няколко пъти,но просто блокирам от всякъде!Моите постоянно гледат нейните очи,устните й и прекрасната усмивка.Постоянно ми е на върха на езика да и кажа,че я обичам,но немога,все едно ме е страх от това което ще чуя.Абсолутно никога,не съм се чувствал така!Винаги съм бил директен,никога не съм се притеснявал,но сега е просто различно!Тя ми е идеала и не искам да се проваля. :(

turquoiseXpassion
09-21-2012, 14:55
4 години майкоооо, повечето хора 100 пъти да са казали досега... Не знам как търпиш толкова време целия тоя стрес, крайно време е да свалиш картите. Все някога идва моментът, в който трябва да се изправиш пред проблема, няма смисъл от отлагане. А за приятелството не се притеснявай, щом си бил влюбен в нея, така или иначе не го е имало. Изглеждаш ми свестен пич между другото. Успех и дано мацката си заслужава ;)

Incadeptus
09-21-2012, 14:58
АХА ХА АХХХХ МАМКА МУ ПИШЕ СЕ НЕ ЗНАМ!!!!!!!!!!!!!!Моля ви се само това научете,друго не.То всеки като видя хубаво момиче не може да му излезе от главата за исвестно време.И не всичко е до гаджета в тоя живот,ама айде.Ко те е срам,момичетата не ги ли е срам мислиш?Нали сте хора всички.

Incadeptus
09-21-2012, 15:00
Ех излизали сме заедно няколко пъти,но просто блокирам от всякъде!Моите постоянно гледат нейните очи,устните й и прекрасната усмивка.Постоянно ми е на върха на езика да и кажа,че я обичам,но немога,все едно ме е страх от това което ще чуя.Абсолутно никога,не съм се чувствал така!Винаги съм бил директен,никога не съм се притеснявал,но сега е просто различно!Тя ми е идеала и не искам да се проваля. :(

ООООО мое ВИСШЕ АЗ!Ми щом и харесва да сте заедно,казвай и бе какво чакаш!?КАЗВАЙ И ДОКЪТО НЕ Е СТАНАЛО КЪСНО!

x3mmaster
09-21-2012, 15:04
Знам 4 години са ужасно много време!То и аз съм един глупак,да не мога да кажа нещо толкова лесно като "обичам те!"
Ще се опитам да прекарваме повече време заедно и да се престраша да я попитам.За сега изглежда ще си го държа още в себе си всичко това което чувствам!Просто още я нямам нужната смелост да и предложа :( А момичето,си заслужава всичките години,които държа всичко това в мен!!!!!

marilyn
09-21-2012, 19:21
Не става просто да отидеш при нея й да й изтурсиш, че я харесваш. Излизайте често и започни да й правиш комлименти, намеци... Виж как ще реагира и може да я целунеш, примерно.

Именно.

Покани я да излезнете, сближете се...