PDA

View Full Version : problem4e ;)



Piv135
09-20-2012, 18:07
Imam edno problem4e ii se nadqvam da mi pomognete :)

V moq kvartal ima edno mom4e , koeto doskoro hode6e s bratov4edka mi , no tq go skusa za6toto ve4e ne izpitva ni6ty kum nego. I denq sled kato skusaha bqhme na rojden den ii togava nie dvamata se zagovorihme ii ot tozi den natateka zapo4nahme da se zblijavame. Predi nqkolko dni edna moq priqtelka my prizna 4e go haresva, no toi i kaza 4e ne e gotov za nova vruzka. Poslednite nqkolko dni se zblijihme. Vsqka ve4er si pi6em po fb, pra6ta mi nqkakvi pesni, ot koito ednata se kazva "imame li vruzka", seki den izlizame zaedno v edna kompaniq. Predi nqkolko dni bqhme v edna priqtelka ii nqma6e tok, a nie bqhme mokri, za6toto vale6e dujd i az toi i o6te edno momi4e se gu6nahme za da se stoplim. Bez da me pita , prosto ei taka si sloji rukata na ramoto mi i me pritisna do sebe si. V4era se pribrahme zaedno ( toi me izprati poneje jiveem na edna ylica ) ii bratov4edka mi ( biv6ata my ) se izcepi dali 6te ni trqbvat prezervativi. Ot tova az nqpravo neznaeh kakvo da kaja ii zatova prosto poburzah da se pribera bez da kaja ne6ty. Dnes be6e dosta stydeno i poneje i dvamata ymirahme ot styd tq ni kaza da se gy6nem za da se stoplim ii toi mlukna zamalko, no i kaza 4e taka nemoje da qdem semki. Naskoro si pisahme kak o6te obi4a bratov4edka mi i ot tova se oburkvam mnogo. Neznam kakvo da pravq .. tq mai e razbrala 4e go haresvam ii ne sum sig kakvo da pravq ;xx Iskamm da sme zaedno za6toto sum sig 4e 6te se durji s men dobre , 4e 6te se interesyva i 4e tursi seriozna vruzka kakto i az .. az sum sramejliva, no okolo nego se pootpuskam i se durja estestveno .. zatova iskam da vi pitam kak da my namekna 4e go haresvam ili kak da my go pokaja

Sh@d0w
09-20-2012, 18:12
Според мен главния ти проблем засега е да се научиш да пишеш на кирилица. След това си пусни пак темата.