PDA

View Full Version : Страшно объркана и яко хлътнала ! Моля ви помощ !!!



Ninitoo
09-20-2012, 19:53
Здравейте ! В новия ми клас има едно много хубаво момче - поне според мен де . Още щом го видях на двора в училище се молех да е в моя клас . Има най-красивите сини очи на света , супер сладка усмивка и прекрасен глас . Та малко си паднах по него ... абе яко хлътнах . И всеки път щом го погледна и погледите ни се срещнат се смутявам и поглеждам на страни . Дори не сме се запознали официално - страшно ме е срам . Дори днес бях на входа на двора на училището , а той пред училище и си говореше с един приятел , аз като минавах през вратат просто погледнах настрани към него - исках пак да видя прекрасните му очи и хоп погледите ни пак се срешнаха и пак се смутих и погледнах пак напред . Сега много се чудя , ако му се усмихвам винаги и като ни се срещнат погледите не отвръщам глава , някак си просто да му намекна че го харесвам , но пък ако той не ме харесва , ако дори съм му противна , неприятна , и изобщо не ме харесва като личност като характер , а разбере че го харесвам ще ми стане супер тъпо и неудобно и пак ще съм постоянно сдухана . Но ако държа всичко в себе си пак не е лесно , направо ме изяжда отвътре , ох защо си го причинявам . Моля ви кажете какво да правя . Търся съвет от всички , и от момичетата и от момчетата - трябват ми и двете гледни точки . Страшно съм объркана и не знам какво да правя .

autumn_eyes
09-20-2012, 20:10
Абе не се притеснявай! Има два варианта- или случайно ви се засичат погледите или те заглежда (и тогава си късметлийка). Ако по някакви неведоми пътища те беше хейтнал без да те познава, просто нямаше да те поглежда. Айде сега дишай и се усмихвай! Късмет!

cookie78
09-20-2012, 20:12
Усмихвай се когато ви се срещнат погледите. Завържи разговор..

Ninitoo
09-21-2012, 07:45
Да завържа разговор ! Знаеш ли колко ме е срам . Дори не съм отишла при него да се запознаем официално , само знам как се казва и останалото го знам от наблюдение . Аз съм голям бетер , трудно ми е да се запознавам с хора , особенно в такъв случай . Ще ми трябва бая кораж за да кажа само едно здрасти и да си кажа името - пък като се знам каква съм , сигурно и името си ще объркам и ще се панирам пред него . Засега ще си стоя на погледите пък по-нататък с някоя приятелка ще отидем да се запознаем с него - че сама казвам ви ще объркам нещо .

Звезда
09-24-2012, 13:00
Като погледите ви се срещнат не отвръщат очи, ами го погледни по-настоятелно и се усмихвай. От кво те е срам. Може и да помолиш някоя по-отворена приятелка да го заговори и да те представи. Що се панираш.

Ninitoo
09-24-2012, 19:45
Ми не знам аз съм си паника . Мисля да наблюдавам още , дали наистина ни се срещат погледите , дали той ме гледа , или просто всичко става случайно . После може би ще е късно за запознаване , защото ще си знаем имената , но все ще измисля нещо - ох днес май ме погледна и ми се усмихна , но не знам дали гледаше точно мен и дали се усмихваше на мен или просто се усмихваше - ох постоянно се обърквам , но мисля най-положителното и съм много щастлива - е , няма да се вживявам толкова и да си вярвам , защото едвали и той ме харесва - абе ще наблюдавам , ако ме харесва ще си проличи колкото и срамежлив да е , ако не що го преглътна и всичко пак ще си е нормално .

dyzzywyzzy
09-24-2012, 20:51
Значи, отиди при него и му поискай химикалка или нещо друго на заем.(Използвай момента да се запознаете.)

dyzzywyzzy
09-24-2012, 20:52
Същото така използвай файсбук или скайп да се запознаете.

SisiJ
09-24-2012, 20:52
моя съвет - никога не тръгвай с момче от твоя клас ! :Д ... не завършва добре в ДОСТА от случаите :D

cookie78
09-25-2012, 09:28
моя съвет - никога не тръгвай с момче от твоя клас ! :Д ... не завършва добре в ДОСТА от случаите :D
Има такова нещо :D
Но ако искаш да стане, ще трябва да се запознаете..

psychopath
09-25-2012, 23:36
намери си повод да се запознаете и ще се заговорите. усмихни му се...

PullMeCloser
09-25-2012, 23:46
Стига бе, щом не можеш да се запознаеш с момче от твоя клас...?
Какво си се запритеснявала, запознанството е нещо направо задължително, дори ми е странно как още не сте го направили.