PDA

View Full Version : Минали сексуални изживявания



OutlawGirl
09-20-2012, 19:28
Понеже това е един от най-големите проблеми с моето момче ми е интересно при вас как е.
Ревнувате ли/дразните ли се за миналите сексуални изживявания на партньорите си? Приятелят/приятелката ви ревнува ли от миналото? Какво мислите като цяло за това безумие...?

ShtrudeL
09-20-2012, 19:33
meh
Не би трябвало. Ако се замисля и почна да си представям някакви работи, сигурно ще ми стане гадно. За това нИ бива да се замислям и да си представям разни работи. ^^
Мисля, че ако си му казвала/намеквала, че имаш кхх богат сексуален опит, може би го човърка какво толкова си правила, как си го правила, ама искаш ли пак да го правиш, ама какво ще правиш с него и такива ти филмарски истории, които не са приятни на вкус. хах
Но ако да кажем си с не толкова богато сексуално минало, няма какво толкоЗ да се чуди и пита. бля

OutlawGirl
09-20-2012, 19:37
Ем принципно е доста ревнив и от най-малкото пали, преди ме е разпитвал и още ми прави проблеми за някои случки и даже се сърди и колкото и да обеснявам, че е минало, ми повтаря как не може да го преглътне...а има ли нещо,което той да е направил в миналото си, за което ти би го оставила или не би му простила?

102
09-20-2012, 19:40
Никога не съм бил с девствени. Страх ме е от девствени. Предпочитам една жена да е имала някви бивши партнърс.. а и то си личи дали си имала 100 и си некъв пълен парцал или си имала 5-6 и си имаш опита без да си ...няколко думи назад...
Мисля, че сегашната ми приятелка малко се дразни като и разказвам някои историики.. ама аз съм с нея се пак, харесвам си я,ииии не виждам що й пука, ама жени... На мен лично са ми интересни неините минали сексуални изживявания.. дори се развеселявам така.....

MojoJojo88
09-20-2012, 19:41
Нали не си мисли, че преди него ти си расла под похлупак и той е богопомазания, откъснал цветето ти?! ахахахахахах
Безумно е, да.
Не съм се дразнила, още по-малко съм получавала някакви обвинения, мрънкания, физиономии, или натяквания относно моите минали сексуални изживявания.

DarkTemplar
09-20-2012, 19:41
Нямам проблеми с това. И все пак не бих се хванал с кварталната/градската разпоретина (заради имиджа й и т.н.).

OutlawGirl, най-често срещаната грешка на повечето жени е, че не знаете кога и за какво да си мълчите. Не давайте "Храна за размисъл" на ревнивците и всичко ще е наред. ;)

OutlawGirl
09-20-2012, 19:44
На мен лично са ми интересни неините минали сексуални изживявания...

И на мен ми е интересно принципно и не съм се дразнила, напротив искам да знам всичко, което е правил за да мога да направя много повече за него...но не знам защо повечето мъже (поне тези, на които попадам аз) имат адски голямо чувство за собственост и са ужасно ревниви.

OutlawGirl
09-20-2012, 19:46
Не давайте "Храна за размисъл" на ревнивците и всичко ще е наред. ;)

хах прав си, успях да избягвам тея теми в продължение на месеци, но след постоянни натяквания, няма как да не споделя нещо дори и минимално...но проблема е, че от най-малкото откача и нещата излизат извън контрол

DarkTemplar
09-20-2012, 19:47
но не знам защо повечето мъже (поне тези, на които попадам аз) имат адски голямо чувство за собственост и са ужасно ревниви.
явно такива си ги избираш

Кофти, че е толкова нервен, особено спрямо любимия човек. Мъжът трябва да е толерантен за подобни неща, а не да раздува проблемите като свекърва.

102
09-20-2012, 19:47
Може би си мислят, че си имала нещо по-добро от тях ...? Нямат самочувствие ...?

ShtrudeL
09-20-2012, 19:51
Ем принципно е доста ревнив и от най-малкото пали, преди ме е разпитвал и още ми прави проблеми за някои случки и даже се сърди и колкото и да обеснявам, че е минало, ми повтаря как не може да го преглътне...а има ли нещо,което той да е направил в миналото си, за което ти би го оставила или не би му простила?

Ама как така не може да го преглътне? Сега е с теб и имате общо сексуално настояще. ТъЙ му кажи. И че не трябва да се сърди за неща, които си правила още от преди да го познаваш и да сте заедно... примерно. Ест, че не е яко да си представяш как някой друг е пипал гаЖето ти и какви неща му е правил, за това не бива да се мислят много много тея неща. ^^
Колкото до въпроса... не си го представям това... I mean... как така ще го оставя, защото е правиЛ някакви неща, които може и да не ми харесват, но... все пак са минало човече. Вярно, че от едно нещо до друго има балкан разлика, но ми се струва твърде драстично и тъпичко да оставиш някого, заради сексуалното му минало. А за прошка.. каква ти прошка, човече? Нито е съгрешил, нито нищо, за да се стига до 'прошка'. Дори не смятам, че съм човек, който може да дава прошка от гледна точка на това, че не съм съдник или бог и че не съм човек, от който някой друг трябва да зависи... някак... абе тъпо е. Аз също съм отвратително ревнива, макар че се старая всячески да не го показвам, защото го ненавиждам това отровно чувство, но се старая да си обяснявам нещата на ум и да не го правя на проблем. Тъй че го разбирам твойто човече и едва ли ще му стане по-леко, но му кажи да премисли всичко, което си мисли и сам да се убеди колко безполезно и натоварващо е.. ^

Едит: Сега ми хрумна, че ако си спала с повечко момченца, вероятността за ревност е в пъти по-голяма. ^ Т.е.. когато човека до теб го е правил с повечко индивиди, го чувстваш може би някак отдалечен и.. повече обществен, от колкото личен (това не знам как ще се разбере), т.е.. аз например бих си помислила, че ще ми е трудно да се докосна до този човек, че ще ми е трудно да направя каквото и да е нещо ново, което да не го е правил с някоя друга. Т.е... когато преживееш с някого нещо, което е съвсем ново за теб, е някак по-лично и сближаващо (поне за мен), а когато вече си правил толкова много неща, може би ти е някак рутинно, макар че всичкото това, което казвам може и да е глупост (^^), понеже все пак си с нов човек и всичко би трябвало да е различно и да си го чувстваш по уникален начин до себе си, по какъвто не си чувствал никой друг... ох много се разписах

OutlawGirl
09-20-2012, 19:52
Може би си мислят, че си имала нещо по-добро от тях ...? Нямат самочувствие ...?

Прав си донякъде и това, че иска да е ненадминат и номер 1 във всичко.

Иначе наистина е доста нервен и често си го изкарва на мен, доста търпелива съм, но понякога ми писва.

OutlawGirl
09-20-2012, 19:58
Ама как така не може да го преглътне? Сега е с теб и имате общо сексуално настояще. ТъЙ му кажи. И че не трябва да се сърди за неща, които си правила още от преди да го познаваш и да сте заедно... примерно. Ест, че не е яко да си представяш как някой друг е пипал гаЖето ти и какви неща му е правил, за това не бива да се мислят много много тея неща. ^^
Колкото до въпроса... не си го представям това... I mean... как така ще го оставя, защото е правиЛ някакви неща, които може и да не ми харесват, но... все пак са минало човече. Вярно, че от едно нещо до друго има балкан разлика, но ми се струва твърде драстично и тъпичко да оставиш някого, заради сексуалното му минало. А за прошка.. каква ти прошка, човече? Нито е съгрешил, нито нищо, за да се стига до 'прошка'. Дори не смятам, че съм човек, който може да дава прошка от гледна точка на това, че не съм съдник или бог и че не съм човек, от който някой друг трябва да зависи... някак... абе тъпо е. Аз също съм отвратително ревнива, макар че се старая всячески да не го показвам, защото го ненавиждам това отровно чувство, но се старая да си обяснявам нещата на ум и да не го правя на проблем. Тъй че го разбирам твойто човече и едва ли ще му стане по-леко, но му кажи да премисли всичко, което си мисли и сам да се убеди колко безполезно и натоварващо е.. ^

Дам имаш право, казвала съм му го, но той има много странни начини да преглътне нещо. Трябва постоянно да си го повтаря и да го мисли, за да свикне с тая мисъл и да не го дразни вече. Като цяло разбирам идеята, но това ми тежи на мен, тъй като ежедневно ми ги натяква тея неща и ме кара да се чувствам гузно. Колкото до ревността, хубаво е, че не я показваш, защото е наистина кофти...смятам, че ако човек има доверие на партньора си и е уверен в себе, може да пренебрегне тая скапана ревност.

102
09-20-2012, 20:02
Или ако човек има доверие в себе си.... баси майката... не смятам, че има по-добри от мен и ми е супер лекичко, даже ме разсмиват историиките както казах...

OutlawGirl
09-20-2012, 20:04
Значи не ти липсва самочувствие :Д

102
09-20-2012, 20:10
"Или ако човек има доверие в себе си.." .. наистина това исках да кажа, а нищо за самочувствие и тем подобни..
Бай Дъ Уей ти си момичето май дето в една тема беше написала "Младешкия хълм в Асеновград".. много ме развесели.. ако говориш за Баделема разбира се... Уахаххаах

ShtrudeL
09-20-2012, 20:13
смятам, че ако човек има доверие на партньора си и е уверен в себе, може да пренебрегне тая скапана ревност.

Абе... не е съвсем така. Ти пак можеш да си му имаш доверие, но да ти е тегавичко при мисълта, че някой/я може да го закачи, той/тя да отвърне със същото (дали сериозно, дали несериозно..) и да се завърти нещо, или каквото и да е.. I meann.. тъпичко е, но никой не иска да вижда/знае, че човечето му е близко с някой друг по начин, по който може да е с теб... има някаква интимност.. абе гадно е. Пък аз не искам ревността ми да намира проявление, защото мисля, че я разбирам.. А колкото до увереността... не ми харесва идеята човек да си мисли, че е незаменим едва ли не, че може да предложи всичко на този до него и т.н.. Защото... хм... до някъде е хубаво/приятно да усещаш, че човечето ти те ревнува, НО само ако е съпроводено от някакви... ненатоварващи чувства... т.е.. когато чрез ревността показваш дори без да искаш, че ти е в сърчицето, а не че е твоя вещ, която си забравил, че всъщност е човек, а не предмет.

OutlawGirl
09-20-2012, 20:18
Бай Дъ Уей ти си момичето май дето в една тема беше написала "Младешкия хълм в Асеновград".. много ме развесели.. ако говориш за Баделема разбира се... Уахаххаах

хахаха да, аз бях :Д ем не съм от Асеновград и идея си нямам кво точно беше, но имаше паметник и там вечерта се събирали сектантите :Д

OutlawGirl
09-20-2012, 20:23
до някъде е хубаво/приятно да усещаш, че човечето ти те ревнува, НО само ако е съпроводено от някакви... ненатоварващи чувства... т.е.. когато чрез ревността показваш дори без да искаш, че ти е в сърчицето, а не че е твоя вещ, която си забравил, че всъщност е човек, а не предмет.

С това съм напълно съгласна. И все пак, може да е странно, но на мен не ми става тегаво при мисълта, че някоя закача приятеля ми. Виждала съм доста момичета да го заглеждат, някои са го заговаряли (не пред мен), но честно казано приемам го като комплименти се кефя, че момчето ми е харесвано.

xoxi
09-20-2012, 20:28
Какво мислите като цяло за това безумие...?

Мисля, че наистина е безумие.
Аз примерно знам последните му няколко бивши преди мен, знам някои подробности, но не прекалено. Той просто не обича да говори за тях, докато аз нямам проблем. Интересно ми е. Нямам проблем да слушам и да си представям, ще имам проблем ако видя представите си на живо. :D

Той също е запознат с последните ми бивши преди него. Разказвала съм му много, но той е по-скоро неутрален. Понякога любопитства, но попринцип не го интересува много с кой съм била и какво съм правила.
Аз съм любопитната.

Не мисля, че бившите са повод за ревност, особено ако говорим за настояща сериозна връзка. Това, че някой НЯКОГА е правил нещо, не виждам каква връзка има с настоящето. Той може да е спал с тази, онази и третата, но важното е, че сега е с мен и само аз имам тази привилегия.

102
09-20-2012, 20:34
"И все пак, може да е странно, но на мен не ми става тегаво при мисълта, че някоя закача приятеля ми. Виждала съм доста момичета да го заглеждат, някои са го заговаряли (не пред мен), но честно казано приемам го като комплимент и се кефя, че момчето ми е харесвано." Значи не ти липсва самочувствие. ХАХАХ

102
09-20-2012, 20:36
И аз не съм от Асеновград, но знам това епично място Баделема... с прискърбие научавам, че вече е място на някви въшливи сектанти... по мое време там се пиеше, пушеше, третото... и палехме буквално папурите

OutlawGirl
09-20-2012, 20:47
Хах да, чувала съм, че е доста страшничко,но ми е интересно :Д
Иначе не бих казала, че не ми липсва самочувствие, просто съм уверена и му имам доверие.

DragonLady
09-20-2012, 20:50
Не съм чела цялата дискусия, но ще изкажа мнението по темата:
Няма смисъл да се ревнува от миналото. С настоящият ми партньор си знаем един на друг сексауалното минало, но нито на него, нито на мен не ни е ставало гадно от това, което другият е правил преди да се запознаем. Не е имало и прояви на ревност.

102
09-20-2012, 20:51
Кое е страшничко, кое ти е интересно...ревността ли, самочувствието ли ..?..АГагагхахааг

OutlawGirl
09-20-2012, 20:53
ахах Баделема ми е интересен, иначе от къде си?

102
09-20-2012, 20:53
Тва пък да си казваш цялото сексуално минало..... Тенкс, бът НОУ ТЕНКС... губи се чара.......

102
09-20-2012, 20:59
Еми Баделема има и по-далечна страна...Хахахха....прозвуча като Не-бива-да-се-назовава... има футболен терен, масиви с грозде или череши, не помня точно...които ако не ги крадеш собствениците ти се сърдат... има некъв музей дето никой не е стъпвал в него...май Палео-нещо си се водеше.. има бадеми...онова бялото нещо..май му викаха дуди... естествено има онази прословута статуя, която до колкото разбрах я знаеш (на тая статуя някой път ше си наема кран да ме качи най-горе...винаги ми е било мечта)...иначе съм си от Столицата, ама съм бил на много места (в БГ =( ).

102
09-20-2012, 21:00
А да, и най-важното....има паяци, който си има цака да ги вадиш от дупките им....доста са големички..на друго място не съм виждал такива паяци, освен на Баделема...

OutlawGirl
09-20-2012, 21:01
хахах дам доста изчерпателен беше :Д

102
09-20-2012, 21:09
Sorry. =(

TheBeliever
09-20-2012, 21:27
Само аз ли не съм си споделяла миналите сексуални изживявания с настоящия партньор? От самото начало налагам вето на разпити относно това какво кога с кого и по колко пъти съм правила. Не желая и да ми се споделят такива неща. Не го намирам за нужно, не води до нищо положително.

fenkaaa
09-21-2012, 00:59
Понеже това е един от най-големите проблеми с моето момче ми е интересно при вас как е.
Ревнувате ли/дразните ли се за миналите сексуални изживявания на партньорите си? Приятелят/приятелката ви ревнува ли от миналото? Какво мислите като цяло за това безумие...?

Не се впрягам,защото знам,че когато тези неща ги е правил,не е бил с мен,дори не сме се познавали.Негова си работа.

Що се отнася до него,той доста се впряга и дразни от тези неща,колкото и да му повтарям,че това е било преди да бъдем заедно и т.н.

BloodyMeri
09-21-2012, 04:24
Понеже това е един от най-големите проблеми с моето момче ми е интересно при вас как е.
Ревнувате ли/дразните ли се за миналите сексуални изживявания на партньорите си? Приятелят/приятелката ви ревнува ли от миналото? Какво мислите като цяло за това безумие...?

Пука ми за миналите му секс преживявания.Дори и да е бил гей все ми е тая

ShtrudeL
09-21-2012, 04:45
Дори и да е бил гей все ми е тая

добре бе

Foxa^
09-21-2012, 08:04
Към авторката: Еми ако си рапрявала на текущият си приятел ,че са те въртяли на чеверме , правила си ass-to-mouth, creampie с циганин, bukkake с джужета и 3-ка с коза и магаре нормално да ти се сърди. Както обичам да казвам - мъжете сме на приципа "колкото по-малко знаем толкова по-добре ще спим". Странното е че хем искаме опитна жена, хем не искаме да е гювендия. Затова вече не питам момичетата, с които се зарибявам с колко са спали, къде са го правили и прочее да не остана разочарован, щото всеки път някоя ма изненадва с нещо ново :)

DarkTemplar
09-21-2012, 08:10
Дори и да е бил гей все ми е тая
В такъв случай трябва да се гордееш, че си го вкарала в правия път. :smt026

JoLLiE92
09-21-2012, 08:13
Не се дразня. Нормално е да е имал някоя преди мен, както и аз. Но не бива да си го навираме в очите и да споменаваме това. Просто не споменавам бивши гаджета и изживявания когато съм с ново момче. Или ако държа да споделя някакво изживяване няма да кажа "с бившето ми гадже такатакатака" или "с едикого си ......" ами ще кажа "правила съм го така и така" :)

dimitar_ak
09-21-2012, 08:13
Няма угодия. Ако е с опит ревнува от това с кого се е таковала преди, ако е без опит е дърво в леглото. Мъже я си карайте на леви/десни и не тормозете момичетата.

JoLLiE92
09-21-2012, 08:17
^То това не е единственото нещо, за което нямате угодия :cool:

Magician
09-21-2012, 10:18
хах прав си, успях да избягвам тея теми в продължение на месеци, но след постоянни натяквания, няма как да не споделя нещо дори и минимално...но проблема е, че от най-малкото откача и нещата излизат извън контрол

Е тоя явно е голям мазохист. Тъпото е, че доста успешно се опитва да съсипе връзката ви, копаейки в миналото. И аз съм имал такива приятелки и са ме докарвали до адски изнервящи моменти точно с такъв тип тъпотии. Но не трябва да отстъпваш в никакъв случай. Няма никакво, ама никакво право да ти държи сметка или обяснения за минали твои постъпки!

DarkTemplar
09-21-2012, 10:23
^То това не е единственото нещо, за което нямате угодия :cool:
Стига наблизо да има топла храна и мокро котИ всичко ни е наред.

marilyn
09-21-2012, 11:09
Да ревнувам от бивши? Пълна простотия! Няма защо да "ревнувам" от нещо минало, свършило. Всеки има бивши, всеки е имал различни типове връзки и тн и тн, нормално е, това е част от живота. Аз даже съм си запазила нормални отношения с бившите, не сме се карали и тн, та преди даже понякога се е случвало да излизам с някой бивш по приятелски. И какво? Всичко е свършило и толкова.

SisiStrange
09-21-2012, 11:45
Общо взето не се замислям. Той не е от споделящите на тази тема тъй и тъй. Знам... малко неща. Не ме боли от тях, но донякъде съм на мнението на Щрудел за личните, интимни помежду вас си работки. Мисля, че добре го е написала:



Едит: Сега ми хрумна, че ако си спала с повечко момченца, вероятността за ревност е в пъти по-голяма. ^ Т.е.. когато човека до теб го е правил с повечко индивиди, го чувстваш може би някак отдалечен и.. повече обществен, от колкото личен (това не знам как ще се разбере), т.е.. аз например бих си помислила, че ще ми е трудно да се докосна до този човек, че ще ми е трудно да направя каквото и да е нещо ново, което да не го е правил с някоя друга. Т.е... когато преживееш с някого нещо, което е съвсем ново за теб, е някак по-лично и сближаващо (поне за мен), а когато вече си правил толкова много неща, може би ти е някак рутинно, макар че всичкото това, което казвам може и да е глупост (^^), понеже все пак си с нов човек и всичко би трябвало да е различно и да си го чувстваш по уникален начин до себе си, по какъвто не си чувствал никой друг... ох много се разписах

OutlawGirl
09-21-2012, 12:31
Виждам, че мъжката аудитория, не се впечатлява особено от миналото, но дори и да ви дразни нещо какво може да каже момичето до вас, за да ви успокои? Защото наистина съм пробвала всичко, за да го укротя, но пак го тормози, а пак казвам не е нещо особено, просто той се ядосва и за най малкото.

anonymous708973
09-21-2012, 12:36
Той знае повече неща отколкто аз - за него. Разпитва повече (или аз съм му казала нещо в дадена ситуация) и хем го дразни мисълта, че е имало други, хем се радва, че е така :д Смятам, че е напълно нормално. Аз не питам толкова, въпреки че ми е болезнено интересно, ама... Панайот Волов ряпа да яде пред него по мълчание.

Това като цяло за миналото. Конкретно за сексуалното такова... мен не ме дразни. Правили сме заедно достатъчно неща, които и на двамата са ни били за първи път, достатъчно сме си специални в това отношение, за да се ревнуваме.

cyclops
09-21-2012, 13:02
Изобщо не ревнувам от миналото, нали затова е минало? Освен това се радвам, че е преживял някакви неща. Веднъж се живее и човек трябва да опита от всичко.

BloodyMeri
09-21-2012, 14:36
добре бе

Ми добре ще е що кво не си доволна пак?

sexblqn
09-21-2012, 14:53
Виждам, че мъжката аудитория, не се впечатлява особено от миналото, но дори и да ви дразни нещо какво може да каже момичето до вас, за да ви успокои? Защото наистина съм пробвала всичко, за да го укротя, но пак го тормози, а пак казвам не е нещо особено, просто той се ядосва и за най малкото.
Не съм мъж, но мисля, че имам какво да кажа по въпроса, защото преди време едва се измъкнах от една такава връзка и честно казано надявам се и ти да успееш и да не продължаваш да търпиш, защото с времето нещата ескалират и от малко раздразнение може да се стигне до истински проблеми , особено както в твоя случай приятелят ти на всичкото отгоре е и агресивен.
Аз ще ти разкажа възможно най- просто и ясно какво се случи с мен, а ти сама си прецени можеш ли да живееш така или не. С въпросния господин имахме връзка 3 години и в началото някак си успяваше да прикрие чувствата си (около година може би), но в последствие започна да показва истинското си аз. Постоянно ми намекваше, че не трябва вече да се обличам добре, защото вече съм сериозна жена и няма на кого да се харесвам. В началото се започна с това да не ход с поли и деколтета. По- късно започна да ходи навсякъде с мен- едно кафе с приятелки не можех да изпия без и той да е там, пък да не говорим и мъже да има в компанията. После реши, че колегите в работата ме свалят и ме накара да напусна, за да няма конкуренция. Когато излизахме някъде това беше само с неговата компания,а когато приятелите му видяха какъв е започнаха нарочно да ми говорят разни неща, за да се ядосва и той полудяваше още повече, без да забелязва, че те му се подиграват.
В резултат на всичко това аз спря да излизам, отдръпнах се от приятелите си и в един момент се оказах напълно сама. Това не е любов, а болест която не може да се контролира и си остава за цял живот. Моят съвет ти е ясен бягай на далеч от такива мъже. те имат бъдеще само с някакви заблудени девственици, които в последствие луди ще ги направят. Не си губи времето с надеждата, че нещата ще се оправят, защото това просто няма как да стане и знай, че на света има и свестни мъже които предпочитат жената да се е наживяла преди това, за да знаят, че няма да реши на дърти години да тръгне да търси неизживяната си младост. Сега съм с такъв човек и съм много щастлива. Намери си и ти някой, който те обича, заради самата теб , заедно с миналото и с бъдещето ти и не си губи времето с болни хора.
УСПЕХ:)

JoLLiE92
09-21-2012, 15:02
^На колко беше, когато беше "сериозна жена и трябва да се обличаш по-добре, защото няма на кого да се харесваш" ?
Аз винаги съветвам хората да направят всичко възможно да запазят връзката си и "скъсайте" е последното, което бих казала. Не знаем дали е толкова тежък случай колкото твоя и дали трябва да се разделят. Все си мисля, че нормално момиче няма да се остави да бъде така тъпкано от някакъв си мъж, но ето че има и такива случаи.

ShtrudeL
09-21-2012, 15:14
Ми добре ще е що кво не си доволна пак?

Едва ли ще ти е все тая, ако гаджето ти е било гей.
Иначе съм си доволна, не се оплаквам.

dream1707
09-21-2012, 15:45
Е моя си е нямал минали сексуални преживявания ... Обаче като цяло много се дразня от бившите на гаджетата си, само първия ми беше имал някакви сексуални преживявания преди мен и не ми пукаше, щото са нямали връзка... обаче бившите ох, бъркат ми в мозъка

Scarface_
09-21-2012, 15:57
хора ВИЕ сте болни за мен :Д ... да ревнуваш от миналия преживявания , е да се дразниш за това ,че не можеш да дадеш нещо повече на човека до теб от предишните му изживявания...ВАШ избор е дали ще бъдете с този човек ,заради миналото му , но да ревнувате за това ... е възможно само , ако мислите ,че предишните са били по-добри... и кво късането трябвало да е последната възможна мярка бля бля бля ... разбирам да сте на по 35 и да имате по 2 деца да се вкарвате толкова във филма... ама при положение ,че 90% от хората тук са 13-24г , не мисля че трябва да имате толкова задълбочени и обвързващи,ангажиращи връзки... how ever ... life is life :D

xXxPETYAxXx
09-21-2012, 16:50
Ревнувате ли/дразните ли се за миналите сексуални изживявания на партньорите си? Не.Освен ако не ме сравнява с някоя от бившите си - това би ме издразнило адски много, добре че не ми се е случвало. Дори и да каже ти си по-добра в еди кое си, от еди коя си - пак ще се чувставам адски тъпо, защото това, че ни сравнява, би означавало, че все пак помни добре как е била тя
Приятелят/приятелката ви ревнува ли от миналото? Мммм, ми не.
Какво мислите като цяло за това безумие...? Не знам, не го разбирам.
.

Pedigree
09-21-2012, 16:59
Ами, понякога се дразни, хаха. Ама се шегува по-скоро, като се захапва за такива неща. Той не е ревнив, поне ако е, е в границите на нормалното. :) Не съм на 12, нито пък той е на 12, не живеем в онзи розов свят, в който се запознаваме на 5, ставаме гаджета на 6, и на 18 правим секс за първи път заедно.
Имало е момчета, с които като сме били заедно, сме си говорили доста за секс с бившите, при това най-различни подробности. Не ме притеснява, защото са бивши, но да, не ми е и хоби да слушам такива неща.

OutlawGirl
09-21-2012, 17:11
Не съм мъж, но мисля, че имам какво да кажа по въпроса, защото преди време едва се измъкнах от една такава връзка и честно казано надявам се и ти да успееш и да не продължаваш да търпиш, защото с времето нещата ескалират и от малко раздразнение може да се стигне до истински проблеми , особено както в твоя случай приятелят ти на всичкото отгоре е и агресивен.
Аз ще ти разкажа възможно най- просто и ясно какво се случи с мен, а ти сама си прецени можеш ли да живееш така или не. С въпросния господин имахме връзка 3 години и в началото някак си успяваше да прикрие чувствата си (около година може би), но в последствие започна да показва истинското си аз. Постоянно ми намекваше, че не трябва вече да се обличам добре, защото вече съм сериозна жена и няма на кого да се харесвам. В началото се започна с това да не ход с поли и деколтета. По- късно започна да ходи навсякъде с мен- едно кафе с приятелки не можех да изпия без и той да е там, пък да не говорим и мъже да има в компанията. После реши, че колегите в работата ме свалят и ме накара да напусна, за да няма конкуренция. Когато излизахме някъде това беше само с неговата компания,а когато приятелите му видяха какъв е започнаха нарочно да ми говорят разни неща, за да се ядосва и той полудяваше още повече, без да забелязва, че те му се подиграват.
В резултат на всичко това аз спря да излизам, отдръпнах се от приятелите си и в един момент се оказах напълно сама. Това не е любов, а болест която не може да се контролира и си остава за цял живот. Моят съвет ти е ясен бягай на далеч от такива мъже. те имат бъдеще само с някакви заблудени девственици, които в последствие луди ще ги направят. Не си губи времето с надеждата, че нещата ще се оправят, защото това просто няма как да стане и знай, че на света има и свестни мъже които предпочитат жената да се е наживяла преди това, за да знаят, че няма да реши на дърти години да тръгне да търси неизживяната си младост. Сега съм с такъв човек и съм много щастлива. Намери си и ти някой, който те обича, заради самата теб , заедно с миналото и с бъдещето ти и не си губи времето с болни хора.
УСПЕХ:)


Радвам се, че го сподели и повярвай ми разбирам те, защото в момента съм в същата ситуация. Постоянно ми прави проблеми, за това с кой излизам, как се обличам...не съм излизала с момче от месеци, караше ме да си изтрия всички момчета от фб, скайп, телефона ми...заради него пропуснах събиране на класа лятото (понеже съм в англия и всяка ваканция като се прибирам отивам в училище да ги видя). За кафета с приятелки, ок, НО само ако няма момчета. Скачал е на бой само ако някой не ме гледа ''правилно''. Взимал е телефона от ръцете ми, ако някои момчета са ми звъняли и е държал да им стане ясно, че при никакви обстоятелства не могат да ми звънят, ако не искат да пострадат...хах наистина болен е човека...Аз също съм напускала работното ми място заради него, но донякъде и беше прав и не съжалявам за това, обаче наскоро пак почна да ми прави проблеми, че не иска да работя а в момента няма как тъй като знае, че са ни нужни пари... Доста мебели също така са пострадали около неговата агресия, доста обиди е изричал и всеки път си казвам, че е за последно с ясната представа, че се забуждавам.


^На колко беше, когато беше "сериозна жена и трябва да се обличаш по-добре, защото няма на кого да се харесваш" ?
Аз винаги съветвам хората да направят всичко възможно да запазят връзката си и "скъсайте" е последното, което бих казала. Не знаем дали е толкова тежък случай колкото твоя и дали трябва да се разделят. Все си мисля, че нормално момиче няма да се остави да бъде така тъпкано от някакъв си мъж, но ето че има и такива случаи.

Повярвай ми, опитвам се да обсъждам тея неща с него, мразя конфликтите и не обичам да повишавам и да ми повишават тон. Говорила съм му като нормален, рационален човек, опитвайки се да оправя нещата и да заздравя връзката ни, но наистина тая ревност и избухливост са болестно състояние. Мислила съм да прекратя нещата, но наистина го обичам прекалено много, за да престана да се боря и да се откажа от него. Забелязала съм, че с времето се научава да се контролира, по-спокоен е от преди и просто искам да направя всичко по силите ми да преодолеем всички тея проблеми. Прекалено много неща е направил за мен, прекалено голяма крачка предприема в момента, за мен и трябва да бъда до него, искам да бъда до него, надявайки се да се справим с проблемите...

JoLLiE92
09-21-2012, 18:13
^Аз лично (само аз и не те съветвам да правиш същото) не бих търпяла да ми дава тон в живота и да ми казва кого и с какво да правя. Има някаква граница. Да ми забранява да излизам с някого, който откровено ме сваля е окей, да даде да се разбере, че той е човекът до мен ако някой тръгне да ми прави намеци е окей, но това е нарушаване на личното пространство, а и съм си казвала че никога няма да бъда с момче, което ме обижда или не може да си владее агресията. При първия такъв случай аз винаги ставам и си заминавам, но затова казвам на хората ако могат да поправят нещата , защото съм прекалено импулсивна и знам че така не се прави.
А какво мислят приятелите ви за връзката ви? Твоите, неговите, общите? Имаш ли приятелки, с които ти забранява да излизаш? Какво има против класа ти и това да работиш?
А ти като си в Англия той там ли е или е от тук?

DarkTemplar
09-21-2012, 18:16
OutlawGirl, поемаш голям риск с този човек. Дано с времето се кротне, нещата да се оправят и търпението ти да бъде възнаградено, макар да не ми се вярва.

102
09-21-2012, 18:16
Само дано не те е страх да го зарежеш....

OutlawGirl
09-21-2012, 18:44
А какво мислят приятелите ви за връзката ви? Твоите, неговите, общите? Имаш ли приятелки, с които ти забранява да излизаш? Какво има против класа ти и това да работиш?
А ти като си в Англия той там ли е или е от тук?

Моите ме съветват да го прекратя, казват, че те не биха могли да го изтърпят...неговите му повтарят как няма да намери по-добра и колко страхотна съм била а той трябва да си промени държанието, за да не ме загуби. Има приятелки, с които не иска да излизам, да..имаше против да излезна с класа, ако съм без него, защото искаха да отидем на някоя кръчма/бар, а е изключено за него да стъпвам на такова място без той да е до мен...Работих в един ресторант преди месеци, собствениците бяха турчини и ми правеха проблеми, не ми е приятно да го коментира, като цяло за това има право, сега отново не иска да работя в ресторант/бар, заради ревността му. В момента е в България, идва след 20 дни.

Поемам този риск, защото и той поема риск с идването му в Англия. Донякъде се чувствам длъжна, искам адски много да преодолее тези изблеци на ревност и ярост и ще направя всичко по силите ми да му помогна...не бих казала, че ме е страх да го зарежа, просто наистина го обичам до такава степен, че съм готова да преглътна много.

JoLLiE92
09-21-2012, 22:05
Обясни му тихо и кротко , че не бива да реагира така и му кажи в прав текст, че си се замисляла да се разделите заради това, ВЪПРЕКИ ЧЕ толкова много го обичаш. :)
Имам една такава позната двойка и тъпото е, че много се обичат и двамата и са много сладки, но момчето с тея изблици прекалява..

OutlawGirl
09-21-2012, 22:18
Обясни му тихо и кротко , че не бива да реагира така и му кажи в прав текст, че си се замисляла да се разделите заради това, ВЪПРЕКИ ЧЕ толкова много го обичаш. :)


Точно това съм правила до момента...

Devil69
09-22-2012, 03:53
Вълкът кожата си мени,но нрава не:)

JoLLiE92
09-22-2012, 07:20
Ужас :( И той кво?
Аз съм пък на обратния полюс обикновено - някак не позволявам такива неща или си падам по различен тип и веднъж бях казала, че искам приятел, който много да ме ревнува и веднага ми казаха да си взема думите назад :cool: Може би някаква нормална ревност е в реда на нещата.
А родителите и на двама ви на какво мнение са ? Всичко добре, но да те обижда и да чупи мебели ..... ??!

sexblqn
09-22-2012, 09:42
^На колко беше, когато беше "сериозна жена и трябва да се обличаш по-добре, защото няма на кого да се харесваш" ?
Аз винаги съветвам хората да направят всичко възможно да запазят връзката си и "скъсайте" е последното, което бих казала. Не знаем дали е толкова тежък случай колкото твоя и дали трябва да се разделят. Все си мисля, че нормално момиче няма да се остави да бъде така тъпкано от някакъв си мъж, но ето че има и такива случаи.

Бях на 22 и повярвай ми направих всичко възможно, за да не скъсаме, но 2 години живяхме заедно и нещата само се влошаваха. Изнасяла съм се от тях 5-6 пъти и всеки път като се изнеса се започваше с едни убеждавания и обещания как ще стане нов човек и безкрайни разговори, които даваха резултат за не повече от седмица. Направих всичко възможно да запазим връзката си и също като авторката се стараех да продължим, защото "много го обичах". Дори теглих кредит, за да можем да живеем самостоятелно, защото живеехме заедно с родителите му, а сега си нося последствията и все още плащам само аз. Не съжалявам за случилото се, защото сега вече знам какво търся и го намерих и никога повече няма да позволя на никого да се държи така с мен. Нямам нищо против и тя да се опита, всеки сам кове съдбата си все пак, но както вече казах според мен това е болест, която не се лекува. Такива мъже не знаят какво е любов- те те притежават.

JoLLiE92
09-22-2012, 10:23
^УЖАС!
друго не мога да кажа, освен УЖАС !!!!
Хубаво, в началото такива ли са тея мъже, не ги ли виждате по някакъв начин ;/ Радвам се, че си се измъкнала
Защо ти си теглила кредит бе, нали е мъж уж и трябва да ти осигурява живота и да те гледа??? Ебахти. УЖАС!
На тоя мъж му трябва психоаналитик.

sexblqn
09-22-2012, 10:41
^УЖАС!
друго не мога да кажа, освен УЖАС !!!!
Хубаво, в началото такива ли са тея мъже, не ги ли виждате по някакъв начин ;/ Радвам се, че си се измъкнала
Защо ти си теглила кредит бе, нали е мъж уж и трябва да ти осигурява живота и да те гледа??? Ебахти. УЖАС!
На тоя мъж му трябва психоаналитик.

УЖАС е да . И наистина в началото не са такива или поне моя не беше докато не заживях у тях. И за психоаналитика съм съгласна ама на моя като му кажех и полудяваше , явно си мислеше, че се опивам да го обиждам нещо ли не знам. Иначе хората го мислеха за много свестен и всички ми казваха каква съм късметлийка. Пък за кредита какво да кажа- дълга и мътна история. Аз го теглих, защото той имаше друг, който беше теглил заради майка си и аз се съгласих с уговорката , тя да си погаси нейния и след това той да тегли друг, за да погаси този и аз да остана на чисто, но това така и не се случи, но в случая това не е важно.
Важното е, че наистина има такива мъже и много жени, които не са взели мерки на време, а имат деца от тях и ги търпят по цял живот, а след ревността идват побоища и още какви ли не унижения, на които децата стават свидетели. за това аз давам такъв съвет- ВИДИТЕ ЛИ РЕВНИВЕЦ БЯГАЙТЕ. Мога да давам и безброй примери с познати и приятелки, но това няма да помогне на никого.
Предлагам да направим нова тема, за да може хората които имат лош опит да го споделят с нас, защото мисля, че би помогнала на много жени да съберат смелост и да заживеят истински без терора на подобни типове.

DarkTemplar
09-22-2012, 10:46
Важното е, че наистина има такива мъже и много жени, които не са взели мерки на време, а имат деца от тях и ги търпят по цял живот, а след ревността идват побоища и още какви ли не унижения, на които децата стават свидетели. за това аз давам такъв съвет- ВИДИТЕ ЛИ РЕВНИВЕЦ БЯГАЙТЕ. Мога да давам и безброй примери с познати и приятелки, но това няма да помогне на никого.
Четете и се учете момичета, че квито сте наивни може да се наложи сърбате тая попара цял живот. Такива дяволи нямат място в живота ви, още по-малко да живеете под един покрив.

Оправдания в стил "аз много го обичам и вярвам, че ще се промени" само удължават агонията.

OutlawGirl, дано в Англия като си скъсва гъза от бачкане, твоя човек да си нормализира поведението, че иначе лошо и за двамата.

JoLLiE92
09-22-2012, 10:46
^Тези въпросните познати моите всички им се радват защото са много готини и сладки и адски си отиват и се обичат, но той наистина ревнува адски много ;/
Как ще те бие някакъв мъж? Абсурд. Колкото и да го обичам ако ми посегне - пътя.

sexblqn
09-22-2012, 10:58
Четете и се учете момичета, че квито сте наивни може да се наложи сърбате тая попара цял живот. Такива дяволи нямат място в живота ви, още по-малко да живеете под един покрив.

Оправдания в стил "аз много го обичам и вярвам, че ще се промени" само удължават агонията.

OutlawGirl, дано в Англия като си скъсва гъза от бачкане, твоя човек да си нормализира поведението, че иначе лошо и за двамата.

Колкото и гадно да звучи това е цялата истина!!!!!!!!!!!!!

npp
09-22-2012, 11:12
времето не може да се върне назад, нито можем да се върнем назад в времето - било каквото било, като любовта е най-трайното нещо, а в това отношение тя остава под формата на спомен и опитност за добрите мигове и неща, нищо друго не си заслужава да бъде припомняно освен (за) евентулна(-та) опасност (при все още съществуваща такава) поради непредприети(-те) нужни стъпки/действия за предотвратяване на лоши(-те) случаи

OutlawGirl
09-22-2012, 11:51
Ужас :( И той кво?
А родителите и на двама ви на какво мнение са ? Всичко добре, но да те обижда и да чупи мебели ..... ??!

Той евентуално се успокоява, съжалява, извинява се, но все още смята, че е прав, въпреки, че признава, че прекалява. Родителите ми не го удобряват, предимно заради идването му в Англия, тъй като финансово не е добре ие зависим от мен до голяма степен. Неговите родите и роднини като цяло са страхотни хора, страшно много се привързах към тях, разбираме се, уважавам ги, те са страшно щастливи, че е с мен и в момента се гордеят с него точно поради тази наша връзка.


.

OutlawGirl, дано в Англия като си скъсва гъза от бачкане, твоя човек да си нормализира поведението, че иначе лошо и за двамата.

Надявам се всичко да е наред, в момента търся квартира и работа за него, стресирано ми е, но ето, че той пак си показва рогата и не иска аз да работя, заради тая негова ревност, а знае, че няма как да оцелеем иначе...Както казах вече, не е само за това, че го обичам и имам надежда да се подобрят нещата, има и още нещо...той заряза целия си живот в България, всички роднини, приятели знаят, че ще идва, въпреки, че му казах да не споделя нищо... Заряза си университета и не мога да позволя да разочарова родителите му, не мога да го оставя просто ей така..поела съм отговорност, той също. Имам чувството, че му го дължа до някаква степен, защото ще се чувствам виновна, ако прекратя връзката ни точно в този момент...

sexblqn, надявам се да не се стига до такива крайности, наистина трудна връзка си имала, но ти се възхищавам на психиката...каза нещо много правилно, че такива мъже те притежават. За жалост е така, приемат те за даденост и имат огромно чувство за собственост.

sexblqn
09-22-2012, 12:15
Надявам се всичко да е наред, в момента търся квартира и работа за него, стресирано ми е, но ето, че той пак си показва рогата и не иска аз да работя, заради тая негова ревност, а знае, че няма как да оцелеем иначе...Както казах вече, не е само за това, че го обичам и имам надежда да се подобрят нещата, има и още нещо...той заряза целия си живот в България, всички роднини, приятели знаят, че ще идва, въпреки, че му казах да не споделя нищо... Заряза си университета и не мога да позволя да разочарова родителите му, не мога да го оставя просто ей така..поела съм отговорност, той също. Имам чувството, че му го дължа до някаква степен, защото ще се чувствам виновна, ако прекратя връзката ни точно в този момент...



Винаги ще се чувстваш виновна за нещо, независимо какво става и как се развиват нещата, защото тези мъже освен всичко останало се опитват без да разбереш да ти внушат чувство за вина. На мен моя ми казваше, че ако скъсаме няма повече да си намери друга и ще си остане сам завинаги. И аз си мислех, че ще е така и заради това се връщах всеки път, защото по принцип е добър човек, но ето, че сега си има друга приятелка и силно се надявам да не я сподели моята съдба.Когато нямахме пари ми натякваше, че съм студентка , а не сме можели да си го позволим ( а всеки ден пушеше по две кутии цигари) , а аз сама се издържах. Винаги имат начин да те изкарат виновна, но все пак всеки сам определя живота си и ако ти му намериш работа и му помогнеш да се устрои в Англия не трябва да се чувстваш виновна, дори и когато след това го оставиш, а той до живот ще трябва да ти бъде благодарен, че си го измъкнала от помията в Бг. (Казвам го от личен опит, защото също съм в чужбина и знам колко е трудно в началото ако няма кой да ти помогне, но за съжаление той никога няма да го разбере).

OutlawGirl
09-22-2012, 12:25
Винаги ще се чувстваш виновна за нещо, независимо какво става и как се развиват нещата, защото тези мъже освен всичко останало се опитват без да разбереш да ти внушат чувство за вина. На мен моя ми казваше, че ако скъсаме няма повече да си намери друга и ще си остане сам завинаги. И аз си мислех, че ще е така и заради това се връщах всеки път, защото по принцип е добър човек, но ето, че сега си има друга приятелка и силно се надявам да не я сподели моята съдба.Когато нямахме пари ми натякваше, че съм студентка , а не сме можели да си го позволим ( а всеки ден пушеше по две кутии цигари) , а аз сама се издържах. Винаги имат начин да те изкарат виновна, но все пак всеки сам определя живота си и ако ти му намериш работа и му помогнеш да се устрои в Англия не трябва да се чувстваш виновна, дори и когато след това го оставиш, а той до живот ще трябва да ти бъде благодарен, че си го измъкнала от помията в Бг. (Казвам го от личен опит, защото също съм в чужбина и знам колко е трудно в началото ако няма кой да ти помогне, но за съжаление той никога няма да го разбере).

Напълно права си, затова искам да направя всичко по силите ми, да му осигуря жилище и работа и ако не видя абсолютно никаква положителна промяна в него, ще прекратя връзката ни, колкото и трудно да е. Иначе и той пуши и постоянно се оплаква как няма пари и повтаря как това му е последната кутия, но, разбира се никога не е...иначе ти къде си?

JoLLiE92
09-22-2012, 12:48
^Образованието ти е по-скъпо от две кутии цигари на ден?? от 60 кутии цигари на месец? на семестър да не ги смятам колко кутии излизат ;д Как си го търпяла тоя? :) То ебахти силната любов, ебахти чудото. Саморазрушителна направо.

sexblqn
09-22-2012, 12:50
В Испания съм за сега (от една година) ама тук положението никак не е розово така, че не се знае......

Стискам палци да ти се оправят нещата, а ако не ти си знаеш, но според мен нещата с времето стават все по- зле. Имам още за разказване в другата тема така че ще видиш по - нататък какво ще се случва и сама си преценяваш.

OutlawGirl
09-22-2012, 12:51
В Испания съм за сега ама тук положението никак не е розово така, че не се знае......

Винаги съм мечтала да отида в Испания, обожавам испанския език.

DarkTemplar
09-22-2012, 13:01
Винаги съм мечтала да отида в Испания, обожавам испанския език.
Ако ще ходиш нататък, по-добре да е само на екскурзия, че са я окъсали здраво.

sexblqn
09-22-2012, 13:06
Не е лошо опитали са се хората да си създадат уют в пустинята, защото южната част си е пустиня. направили са много красиви неща, но манталитета им е като на българските мангали. Хвърлят боклуци навсякъде, заведенията им са кошмарно мръсни, повечето са разположени наполовина на тротоара, заради забраната за пушенето....... Аз не си представям да отида на ресторант и покрай мен да се разхождат хората ама на тях явно си им харесва. За сметка на това пък поне тук където съм аз (Гандиа, обл. Валенсиа) хората са много дружелюбни, не се отнасят зле с нас, защото сме чужденци , а обясняват внимателно и спокойно всичко.
На мен лично ми харесва. но ако решиш да се поразходиш ела през май, юни или септември, защото лятото тук е самият ад. Жегата няма аналог, просто е ужасно. Иначе е хубаво. Особено курортите им са страхотни.

FuckedUp
09-22-2012, 14:48
OutlawGirl самозаблудата е голяма работа, да знаеш! Слушай sexblqn, защото е минала по тоя път. "Обичам го", заради тази причина не мога да го напусна е пълна глупост и много се дразня на такива като тебе, ама хората са казали "Каквото посееш, това ще жънеш" и успех.

OutlawGirl
09-22-2012, 18:46
OutlawGirl самозаблудата е голяма работа, да знаеш! Слушай sexblqn, защото е минала по тоя път. "Обичам го", заради тази причина не мога да го напусна е пълна глупост и много се дразня на такива като тебе, ама хората са казали "Каквото посееш, това ще жънеш" и успех.

Както вече казах, виждам някакъв прогрес в него, започва да се контролира. Не мога да прекратя връзката ни, не само защото ще ми е трудно и защото го обичам. Направил е много неща за мен, предприема една огромна крачка и няма как да го оставя след всичко това. Търпеливо момиче съм, казах, че искам да направя всичко по силите ми да му помогна, ако не успея, поне ще знам, че съм опитала.

magita
09-23-2012, 08:33
Миналото си е минало. Още малко ще започне да ревнува от бъдещето. Колкото и да се тормози няма как да промени бройката. Може да има някви комплекси и са да се чуди дали е достатъчно добър. Честно, не знам как го издържаш. Най-мразя да ми държат сметка за нещо, което и те са правили, ти първата ли си му, че те ревнува толкова ?

OutlawGirl
09-23-2012, 11:02
ти първата ли си му, че те ревнува толкова ?

Хах не, разбира се. И бройката ми е нормална, според мен за възрастта ми. Пролема е, че хем иска някоя опитна, хем се дразни, че го има тоя опит и иска да е пръв във всичко.

NomNomNom
09-23-2012, 12:05
Пролема е, че хем иска някоя опитна, хем се дразни, че го има тоя опит и иска да е пръв във всичко.
Как го търпиш.

NambyPamby
09-23-2012, 12:10
Много тъжно човече е тоя. :\ Точно това "иска да е пръв във всичко" ме кара да се замислям, че е някакъв тъмен балкански субект, който мечтае да е първи и на жената до себе си, за да може тя да не го сравнява с други на първо място и второ, за да може да си я моделира и да я направи такава, каквато на него му изнася. Психопат.
Не изглеждаш глупаво момиче, нито лабилно такова, което да се нуждае нон-стоп от нечия подкрепа и напътствия, за да направи, каквото и да било, та наистина не разбирам защо си го причиняваш.
Явно смяташ психопатщината за очарователна, а тираничното отношение като някаква висша форма на любов и загриженост към теб.

OutlawGirl
09-23-2012, 12:28
Ххах добро и правилно изказване :Д Няколко пъти писах защо. Това, че го обичам го оставям настрани за момент. Като се запознахме той беше адски негативен, песиместичен и нервен тип..някак си си го поставих за цел да се опитам да му помогна. Никога не съм мислила, че ще сме нещо повече от приятели, тъй като контактувахме единствено виртуално. Говорили сме с часове абсолютно всяка нощ, почна да ми споделя страшно много неща и в последствие разбрах на какво се дължи агресията му. С времето почнахме да се привързваме един към друг, влиях му добре, започна да гледа по-оптимистично на нещата, опитва се да се контролира, по спокоен е. Родителите му страшно много държат на мен, както и аз на тях. В момента така се стекоха обстоятелствата, че той е зависим от мен, след като заряза живота си в България, за да бъде с мен. Не мога с лека ръка да прекратя връзката ни, знаейки, че с упоритост и търпение, мога да му помогна...много хора може да смятат, че се заблуждавам, но истината е, че ще ми е сто пъти по-гадно като се разделим, отколкото, когато сме скарани или проявява ревност. Пак казвам, искам да дам всичко от себе си, ако не се получи, поне ще знам, че съм опитала, а не съм се отказала при първата пречка...

JoLLiE92
09-23-2012, 12:32
Като се запознахме той беше адски негативен, песиместичен и нервен тип..
ето ти я грешката :) че си опитала да го променяш .. и в крайна сметка той ти е накофтил, вместо ти да го оправиш.

NambyPamby
09-23-2012, 12:43
Сега разбрах: не само в него - в теб също има нещо сбъркано. 8-) Спокойно можеш да станеш детска учителка, те имат такива наклонности вечно да спасяват и да помагат на някого, да го напътстват и обгрижват.
Не искаш ли завършена личност до себе си, стабилен мъж, който поне дори и да е в период на развиване и усъвършенстване, да има някакви амбиции, идеи за бъдещето си, а не най-големия му стремеж да е да се задържи с теб, колкото се може по-дълго? Тва не е пълноценна връзка, а някво вкопчване в другия, подобно на кърлеж в кожа.
Какво като е имал тежко детство? И моето не беше такова, каквото си представям, че един ден би трябвало да бъде на моето дете, и приключи доста по-рано от на повечето ми връстници, но не съм се превърнала в социопат, нали? И не измъчвам хората за някакви неща, които са ми се случили в миналото, много преди да ги познавам, и за които те не са виновни дори на 1/100?
Не те знам кви амбиции имаш и кво очакваш да постигнеш, но отсега да ти кажа, че нищо не можеш да направиш. Имам такива примери около себе си, където мъжът е имал тежко детство или доста проблемни тийн-години, които са му оставили отпечатък, жената се опитва да му помогне да преодолее всичко и прочее, но това не помага грам.
Като ти крещи пак ли така се успокояваш - "той е имал проблеми, с право е толкова агресивен"? А като ти удари шамар пак ли ще го оправдаваш по същия начин? А като започне да те пребива системно?
Ти си по-силната от двамата, ти си постигнала нещо до този момент в живота си и тепърва ще постигаш още, докато(отново) неговата единствена амбиция е да те обсеби тотално. В един момент ще започне да се дразни не само от показана плът, ами и от самият факт, че ти си се реализирала в живота, а той не е.
Няма как да му помогнеш, докато той сам не реши да си помогне. А той всъщност няма желание пръста да си мръдне, пък и що ли? Нали може да се премести да живее при теб, да ти смуче от парите и от нервите, що да се мъчи момчето, като може всичко наготово да получи? Защо да бяга, като всичко му се дава на тепсия?

OutlawGirl
09-23-2012, 18:32
До бой силно се съмнявам да се стигне, но хипотетично казано да предположим, че изпадна в такава ситуация, не бих го оправдала, рабира се! Не съм целяла да го променям, опитвам се да му помогна доколкото мога, все пак е момчето, което обичам, ако не стане, здраве да е, поне ще съм опитала и ще съм си калила психиката.

JoLLiE92
09-23-2012, 18:56
Ако те обижда и чупи мебели, според мен крачката е доста малка да ти посегне..

sexblqn
09-23-2012, 20:24
Направи каквото можеш щом мислиш, че така ще се чувстваш по- добре, но не губи прекалено много време. Все пак и твоя живот си заминава покрай този човек. Силно се надявам , че няма да се стигне до бой, но за всеки случай мога да ти кажа една изпитана техника да не го направи, която съм научила в моето тежко детство и после ми е помагала и при бившия. В момента, в който замахне да те удари кажи "давай, удари ме". В повечето случаи хората, които удрят някого го правят в изблик н някаква силна емоция и не осъзнават какво ще направят, а по този начин го връщаш отново на земята и той осъзнава какво е щял да направи и сам се спира. И все пак пак казвам надявам се да не се стигне до там.

OutlawGirl
09-23-2012, 20:29
Направи каквото можеш щом мислиш, че така ще се чувстваш по- добре, но не губи прекалено много време. Все пак и твоя живот си заминава покрай този човек. Силно се надявам , че няма да се стигне до бой, но за всеки случай мога да ти кажа една изпитана техника да не го направи, която съм научила в моето тежко детство и после ми е помагала и при бившия. В момента, в който замахне да те удари кажи "давай, удари ме". В повечето случаи хората, които удрят някого го правят в изблик н някаква силна емоция и не осъзнават какво ще направят, а по този начин го връщаш отново на земята и той осъзнава какво е щял да направи и сам се спира. И все пак пак казвам надявам се да не се стигне до там.

Благодаря ти. Иначе тая техника съм я пробвала, но не за бой. А бившия ти удрял ли те е?

sexblqn
09-23-2012, 22:01
На няколко пъти за малко , но реагирах на време.

JoLLiE92
09-24-2012, 05:40
^Значи те е удрял, просто не те е уцелил ;) Същата работа е. Не знаеш кога няма да реагираш навреме. Все едно те е ударил.

sexblqn
09-24-2012, 09:09
^Значи те е удрял, просто не те е уцелил ;) Същата работа е. Не знаеш кога няма да реагираш навреме. Все едно те е ударил.

За огромно моя радост слава богу аз вече се отървах от тоя нещастник. Да му мислят другите дето тепърва ще си разбиват психиката с подобни психопати.

OutlawGirl
09-24-2012, 09:52
За огромно моя радост слава богу аз вече се отървах от тоя нещастник. Да му мислят другите дето тепърва ще си разбиват психиката с подобни психопати.

Поддържахте ли контакт след като скъсахте, той как прие раздялата?

sexblqn
09-24-2012, 10:11
Когато скъсахме аз вече бях се запознала със сегашния си мъж, без да е имало нищо между нас разбира се, но исках да съм абсолютно честна с бившия за първи път от много време и му казах, че мисля, че съм намерила човек, който за разлика от него ще ме оценява и ще се държи с мен нормално. Той направи няколко опита да се видим отново и както винаги да ми обещае , че всичко ще се промени и ще стане нов човек, но за мен това вече бяха само думи, защото ги бях чувала много пъти и вече не му вярвах, че нещо ще се промени. Междувременно сегашния ми мъж беше наясно със всичко и много ме подкрепяше. Без него може би нямаше да успея да се откопча. След поредния сърцераздирателен разговор се чувствах много зле, мислех си , че съм го предала и не исках да му причинявам такава болка, но не виждах друг изход за себе си. обадих се на сегашния, той дойде при мен и цяла нощ си говорихме за мен и за това какво искам от бъдещето си. За съжаление обаче аз съм от малко градче и някой е видял колата му , паркирана близо до вкъщи и му е казал. На сутринта ми се обади с думите "Курво, как можа" и ми затвори. След това сме се виждали 2 или3 пъти, за да се разберем какво ще се случва с кредита , който бях теглила и той каза да се оправям, че това него не го засяга и така. След това той замина за София и не сме се виждали повече. Много жалко, защото за мен беше важно да останем в добри отношения, в каквито съм с всичките си бивши, но в този случай не се получи :(

OutlawGirl
09-24-2012, 10:22
Наистина трагично се е получило, но в крайна сметка сега си щастлива и това е важното...

sexblqn
09-24-2012, 11:07
ДА :) :) :)