PDA

View Full Version : Моля помогнете ми !!!



mitko345
09-20-2012, 19:42
Аз писах една тема но не ми отговориха на няколко вапроса.Така де този път няма да изпадам в подробности.Харесвам едно момиче от Facebook.Аз сам на 12 тя на 14.1Искам да изляза с нея но незнам как да я поканя по най-деликатен начин.Ами то главно това ми е вапроса.Много благодаря предварително.Та можете ли да ми предложите деликатни начини?

Anonyss
09-20-2012, 19:56
Искаш ли еди-си къде, да се поразкараме или нещо от сорта.

x3mmaster
09-20-2012, 19:57
12г. ... щях да ти предложа да я поканиш на по кафе,ама възраста ти е малко неуместна за това!Просто действай директно,няма по-добър начин от това ;) Каниш я на разходка в парка,сядате си на някоя пейчица и си говорите!Така стават нещата ;]

mitko345
09-20-2012, 20:02
да ама тя... останал сам с впечатление че ше трябва да е заобиколно пак и ми е парви път :D

mitko345
09-20-2012, 20:04
пак и аз сам на 12 тя е на 14 та мисалта ми е някак така по заобиколен начин щот да не каже туй няква геронтофилия го гони :D

mitko345
09-20-2012, 20:08
ето я далгата история ако по ще ви разясня ситуацията Значи харесах едно момиче в facebook.Ние сме в една група.Администратора на групата даде идея да се срещнем всички от групата които са от варна.Та сега мисалта ми е какво да направя.?Аз сам си писал много и с момичето и с админа.Но с него повече.От чата ни разбирам че и той я харесва.Както казах иска всички които са от варна да излезем та ако излезем ще сме около 10 можеби.Значи нямам никакав шанс.Как да направя така че да излезем само тримата.Другия вариант е да изляза само с нея(даже тва е по добрия варияант).Моля ви помогнете ми!Само искам да кажа че това ми е парвия път.И също и аз и тя сме под 20 админа също.И сащо ако ми дадете идея как да го навия само аз той и тя да излезем дайте ми идея (ако може) как да го разкарам и да изляза пак с нея.

mitko345
09-20-2012, 20:08
и като написах много имам в предвид около 10 пати обарках там

mitko345
09-20-2012, 20:17
12г. ... щях да ти предложа да я поканиш на по кафе,ама възраста ти е малко неуместна за това!Просто действай директно,няма по-добър начин от това ;) Каниш я на разходка в парка,сядате си на някоя пейчица и си говорите!Така стават нещата ;]

като сам си писал с нея разбирам че не обича много много социален живот само пред компа си ди аз сам същия но за парви пат харесвам толкова много момиче(цялото ми обкражение са кифли)дории не мога да го обясня

mitko345
09-20-2012, 20:18
та ако и кажа хаиде да излезем номера няма да стане

x3mmaster
09-20-2012, 20:29
Това,че стои само на компютъра не е хич добре!Който и да питаш ще ти каже,че ако не пробваш никога няма да разбереш!И аз съм в конфузна ситуация вмомента с едно момиче,което ми е оплело мислите и просто нямам достатъчно смелост да направя първата стъпка и да и предложа,поради много фактори,но няма как,ако искам трябва да действам.Та при теб е същото питай я!Няма нищо лошо и срамно в това да излезете само двамата ;)

mitko345
09-20-2012, 20:36
Това,че стои само на компютъра не е хич добре!Който и да питаш ще ти каже,че ако не пробваш никога няма да разбереш!И аз съм в конфузна ситуация вмомента с едно момиче,което ми е оплело мислите и просто нямам достатъчно смелост да направя първата стъпка и да и предложа,поради много фактори,но няма как,ако искам трябва да действам.Та при теб е същото питай я!Няма нищо лошо и срамно в това да излезете само двамата ;)да ма как да е най за обиколно вече става 4 месеца не мога да измисля а пак много я харесвам и да прочетох твоята тема и ти си в много интересна ситуация ;)та мисалта ми е дай пример даречем парви пат ми е не знам как