PDA

View Full Version : Децата индиго



SuNsEt
09-20-2012, 21:00
Четох някакви неща за децата индиго. Преди си мислех,че това са само хора,родени през 1994 година,но май се оказват всички родени пред 90-те години. Вярно ли е?
Какво знаете за този така да го нарека термин ? Вярвате ли в съществуването на децата индиго и на пророческите думи,че те ще управляват света?
Като четох характеристиката на това как да познаем дали сме такива ми стана много скучно,защото едва ли не всеки може да се впише .

Вашето мнение?


пп: вярно ли е че хората,родени през 1994 година са най-малко от родените след тях?

fenkaaa
09-21-2012, 01:01
Четох нещо за тях,но в крайна сметка не вярвам на тези глупости.

3x0tik
09-21-2012, 17:13
Тази тема за децата индиго ми е много интересно! Прочетох, че те са деца, които усещат външния свят по - задълбочено и емоциите са им доста развити, както и имат много по - голям нинтелект. Предполага се че тези деца ще имат за мисия да променят човечеството к по - добро.
Това разбрах от всичко прочетено за тях :)

maximxxl
09-22-2012, 06:59
звучи доста интересно... ^^ иначе не мисля,че родените през 94та са по-малко от другите....

0bsessi0n
09-22-2012, 13:38
Гледайте днес от 18 часа по бтв - точно за тая тема ще дават филм.

anonymous708973
09-22-2012, 17:14
пп: вярно ли е че хората,родени през 1994 година са най-малко от родените след тях?

Тц. 95 са доста по-малко.

DisappointedDreamer
09-22-2012, 20:00
Тц. 95 са доста по-малко.

96 също.

imax
09-22-2012, 21:09
Чел съм, че това са деца които са се прераждали много пъти и тяхния начин на мислене и възприемане е различен от останалите.

Incadeptus
09-22-2012, 21:30
То всеки се преражда по много пъти.И има тема за индиго във раздела Философия и религия,там може да разберете нещо повече.

whinger
09-27-2012, 15:38
Даваха го по БТВ ;) Не вярвам...:)

dandelion24
09-27-2012, 16:55
Децата индиго имат аура, в която преобладава цветът индиго (което всъщност е последният появил се цвят аура). Не знам кога най-много са се родили, знам, че през 70-те са започнали да се раждат значителен брой такива деца, а самата идея за деца индиго е нашумяла доста през 90-те. Много са интелигентни, често преживяват out-of-body experience и като цяло рядко чувстват някаква връзка с тялото си, много са чувствителни и имат странни според обикновения човек разбирания за света. Чела съм, че такива деца си спомнят много ясно детайли от минали животи и имат разни способности като четене на мисли. Имаше една теория, че там разни извънземни ли какво беше ще разрушат земята през 2012, защото човечеството не се развива добре, и всъщност тези деца са техни деца, които са тук, за да ни вкарат в правия път един вид, искат да променят света и вярват, че това е тяхната мисия..
Като цяло вярвам в аури и в предишни животи. Но последните две изречения от горния абзац ми се струват големи простотии. Не смятам, че такива деца са извънземни, че имат способности или че им е отредено да ни управляват.. Нормални хора са си, просто са малко по-странни, с по-различни разбирания и мнения. Имам приятелка с аура индиго и наистина е странна от начало, но не може да чете мисли и не смята, че мисията й е да промени света или да го управлява. ;)