PDA

View Full Version : въпросче :P



br0ken_smile
09-21-2012, 07:42
Ако момчето, което е било влюбено във вас и ви е обичало в продължение на година, ви каже че вече не изпитва никакви чувства вече към вас. Ще му повярвате ли? :D

Azoria
09-21-2012, 07:45
Зависи... но не е невъзможно. На всеки му писва рано или късно. :)

cookie78
09-21-2012, 09:05
^+
Малко е странно, като става така, но е напълно възможно.

ivcheto0o
09-21-2012, 09:08
Да,хората и чувствата се променят.

marilyn
09-21-2012, 19:47
Нормално е... нищо вечно няма.

fenastz
09-21-2012, 21:16
Не знам дали ще му повярвам, но ще почувствам, че съм жалко човешко същество.

ForzaFelipe
09-22-2012, 01:16
Зависи,ако си има приятелка,сигурно казва истината,ама ако е още сам..не бих повярвал,тъй като лъжа за същото нещо 8-)

Satanata_lv
09-22-2012, 07:06
Нормално е... нищо вечно няма.

напълно вярно :)

JoLLiE92
09-22-2012, 07:15
Колкото може да е вярно, толкова и може да те лъже. Как може да преценим само по толкова??
Аз си имам преследвач от 5 години, който все ми обяснява , че вече не ме искал и след два дни "обичам те!" ;дд
Всичко е възможно. Ако искаш нормален отговор, дай повече подробности.

br0ken_smile
09-22-2012, 08:04
Ами не сме заедно и е нещо като преследвач аз винаги съм го приемала за приятел, но след като ми каза какво чувства към мен не гледам на него по този начин, писали сме си, било ни е забавно, но на него явно му писва или не знам и ми каза, че вече не му пукало за мен, че нищо между нас е истинско и никога не е било.

JoLLiE92
09-22-2012, 08:07
Еми не знам, винаги има шанс да те лъже или да ти го казва нарочно, за да убеди и себе си , че вече не е така, а и шанса да му е писнало също е толкова голям ;д

druzilla
09-22-2012, 08:12
Нормално е... нищо вечно няма.

Така е,но пък истинските чувства не са от днес за утре.Аз примерно още имам чувства към гаджето ми от преди 2 години.Не мисля за него постоянно,не мога да кажа,че съм влюбена,но като го видя пак имам пеперуди в стомаха си.. :D

gabi_94
09-22-2012, 08:23
По това, което разбирам, той ти е признал чувствата си, а ти не си му отвърнала, така ли? Нормално е ако един човек е влюбен в теб и дълго време се опитва да бъде с теб, а ти го отрежеш, в един момент да се опита да те забрави, да се убеди сам, че не му пука за теб. Силните чувства не изчезват от днес за утре. Аз колкото и да се опитвам да лъжа себе си, още не мога да забравя един мой "приятел", в който съм влюбена от 9ти клас :д 2 години му тичах след гъза и накрая осъзнах, че няма смисъл, хванах си гадже и уж го бях забравила...Докато не скъсах с гаджето и няколко месеца по-късно "приятеля" ме потърси и отново получих сърцетуп :д Та ако ти си го отрязала или поне нищо не си направила, за да му отвърнеш на чувствата, значи му е омръзнало да тича след теб и е нормално и да те излъже...

Amore-Mio*
09-24-2012, 09:26
Зависи.

valdesbg
09-24-2012, 11:34
Че то една година пак е много. Нормално е да му писне и да ти тегли майните.

tsvettu
09-25-2012, 17:40
Зависи, нищо не трае прекалено дълго.

Angelous
09-25-2012, 18:12
И за кое точно да му вярвам? След като някой ми каже, че няма чувства значи е така. Ако има и ги отрича си е негов проблем. В крайна сметка единствено себе си лъже. Чувствата са временни, хората се променят. Няма нищо чудно в това, че някой вече не изпитва същото спрямо друг.

msdattt
09-25-2012, 18:28
и ми каза, че вече не му пукало за мен, че нищо между нас е истинско и никога не е било.

Oooo... щом е почнал да ти обяснява такива неща заеби ти :D опитва се да убеди себе си, че е така, но осъзнава, че не е ;)

fenkaaa
09-26-2012, 17:34
Съмнява ме ей така изведнъж,да не изпитва АБСОЛЮТНО нищо,просто понякога хората така си мислят.

br0ken_smile
09-26-2012, 17:53
Съмнява ме ей така изведнъж,да не изпитва АБСОЛЮТНО нищо,просто понякога хората така си мислят.

и аз така смятам, но както казаха НЕГОВ проблем. :P

xPafx
09-26-2012, 18:16
Ти да не си специална, че цял живот да те обича.. ест че може вече да няма чувства

br0ken_smile
09-29-2012, 14:59
ами за него УЖ бях специална, така че :D

balu4ka
09-29-2012, 19:28
В един момент не си специален вече.Такива неща се случват ,не толкова рядко.Той се опитва вероятно да убеди себе си в това.

NambyPamby
09-29-2012, 21:07
В един момент не си специален вече.Такива неща се случват, не толкова рядко. Той се опитва вероятно да убеди себе си в това.
Мхм.
Добре бе, аз тва не го разбирам. Да, нормално е, когато не ти отвръщат на чувствата, да потърсиш щастие другаде, заложено е изначално на човек да търси щастието. Да, нормално е да не тичаш подир гъза на някого цял живот, когато той е абсолютно неебателен.
Ама когато обичаш... обичаш. И дотам. Колкото и връзки да имаш, колкото и да опитваш по всевъзможни начини, чувствата са си там и не могат да се изтръгнат с търнокоп, алкохолни опиянения, еднократни изживявания с някого някъде си.
Теории развивам в момента, не съм преживявала подобно нещо, но си мисля, че истинската, чистата, неподправена любов не се огъва пред времето, пространството, разстоянието.
Или момчето се опитва да убеди на първо място себе си, после и теб, че вече не изпитва нищо, или е стигнало до простата истина, до която стигнах и аз преди време, че харесването/симпатиите/хубавото прекарване заедно, което води и до няква привързаност и интимност не са равнозначни на обич, поне не в истинския смисъл на думата.

SHPAIdURmeN
09-29-2012, 22:02
Нормално е... нищо вечно няма.

+1 Ем, като вижда че би е на камък, защо му е да се занимава повече. -_-

IseeDEADbodies
09-29-2012, 22:41
Не.. ЛЪЖЕ КОПЕЛЕТО МРЪСНО ! Ще ти търчи цял живот подир гъза. Прави се на тежкар, ама сам не си вярва. НИЩО ! Ти си знаеш как стоят нещата !!

едит - Само да попитам (ако не е много нахално от моя страна, разбира се...) при все, че теб грам не те ебе за тоя човек, к'во те ебе той обича ли те, мрази ли те... ъ ? Само аз ли съм тъпия който не вдява оО

br0ken_smile
10-02-2012, 15:26
Не.. ЛЪЖЕ КОПЕЛЕТО МРЪСНО ! Ще ти търчи цял живот подир гъза. Прави се на тежкар, ама сам не си вярва. НИЩО ! Ти си знаеш как стоят нещата !!

едит - Само да попитам (ако не е много нахално от моя страна, разбира се...) при все, че теб грам не те ебе за тоя човек, к'во те ебе той обича ли те, мрази ли те... ъ ? Само аз ли съм тъпия който не вдява оО


той постоянно си менеше настроенията, нормално е да ми писне, а сега просто ми е интересно дали лъже (дръжа на него като на приятел, нищо повече)

polinceto951
10-02-2012, 18:53
аз не бих повярвала .. истинската любов наистина не е вечна ,защото рано или късно СМЪРТТА ни разделя .

PyCoKoCkA93
10-02-2012, 18:59
Ами не сме заедно и е нещо като преследвач аз винаги съм го приемала за приятел, но след като ми каза какво чувства към мен не гледам на него по този начин, писали сме си, било ни е забавно, но на него явно му писва или не знам и ми каза, че вече не му пукало за мен, че нищо между нас е истинско и никога не е било.

Има чувства към теб,ядът,че не може да те има го кара да избива на агресия.Само му дай зелена светлина и гледай какво става...