PDA

View Full Version : Татоировка на Устната



th3dude
09-21-2012, 13:42
Здравейте, смятам да си правя тато от вътрешната страна на долната устана, някой приятели имат и казват че не боли защото било с упойка, другото което знам е че след определено време ще се махне и въпроса ми към вас е знаете ли за колко време ще се махне и дали когато ми я направят е възможно на другия ден нещо да се инфектира, и нещо да ми стане, и възможно ли е да помоля татуиста да не забива иглата много на далбоко за да може след възможно най-малко време да ми се изтърка и да се махне ? Благодаря ви предварително :)

lamer4e7o
09-21-2012, 13:44
Това е адски малоумно нещо… По-добре си направи нещо смислено на някоя друга част на тялото си, където поне ще се вижда… Там кой ще го гледа? Никакъв смисъл не виждам от подобен татус.

th3dude
09-21-2012, 13:57
ами именно не искам много хора да го виждат, затова съм избрал това място, а и аз виждам смисал, за мен има, ако знаеш нещо по въпроса ми кажи, наистина защото ме интересува, колкото и малумно да ти се струва :)

Inexcussus
09-21-2012, 13:58
Мислех, че не е задължително като си правиш татус да е на видно място.. Все пак то си е нещо за теб.

th3dude
09-21-2012, 14:00
да разбира се :) но знаете ли се пак за колко време ще се махне

tori
09-21-2012, 14:30
При всеки е различно. Както единия го боли на ръката, така другия не го усеща, така че ние не знаем теб колко ще те боли. Имай си едно на ум - не е най-приятното нещо със сигурност. За инфекцията... може ако иглите и боята не са нови, а "секънд хенд", но иглите струват по 50 стотинки бройката, не мисля, че някой вече стерилизира или почиства игли. И все пак, не означава, че не може да ти се инфектира мястото. Винаги може. Можеш ли да го помолиш да не натиска... мисля, че няма как да стане, той човека си знае колко се натиска и как върху устна. Да знаеш обаче, че се разлива. И още нещо - пише се татУировка, да знаеш за следващия път.

th3dude
09-21-2012, 14:37
благодаря за инфото, само 1 не разбрах как така се разлива ? би ли ми обяснила

tori
09-21-2012, 16:39
Размазва. :дд