PDA

View Full Version : Входно ниво по Изобразително Изкуство!!! WTF



lololololololo
09-21-2012, 15:26
Значи от заглавието се разбира, сега съм 8 клас и другата седмица госпожата по ИИ каза, че ще правим входно по нейния предмет и както вероятно мислите никой не е отварял тоя учебник миналата година в 7 клас и искам да попитам, знам че сигурно единствени вариант е да си купя учебник втора употреба и да го прочета, но искам да помоля да кажете дали някъде в Интернет има, естествено дори и съкратено най-важното което се учи 7 клас за цветове и т.н.

lololololololo
09-21-2012, 16:08
lololololololo
добре бе хора за какво все така подхождате бе ейй значи аз ви питам, а само някакви глупости в отговор, пак питам има ли някъде това, което търся :/

the sniper guy
09-21-2012, 18:22
На НДК има една шатра до големите пилони. Там трябва да го има . Но не съм сигурен!

half_bloody_princess
09-21-2012, 18:40
Оффф ние също ще правим входно по тва тъпо ИИ, в кое училище си???

MojoJojo88
09-21-2012, 18:41
Купи си учебника.

4o4ina
09-21-2012, 18:56
lololololololo
yolo!

mimeto_0o0o
09-22-2012, 11:57
Е то по принцип входното е рисунка :lol:

half_bloody_princess
09-22-2012, 20:32
Е то по принцип входното е рисунка :lol:

При нас е ТЕСТ!!!

Chacho
09-22-2012, 22:20
Тва е входно бе, нема големо значение. Ще ви провери кво знаете, ше ви ги повтори нещата и ще продължи натам, кво се впрягате? ИИ ебати..

bloodyF
09-23-2012, 09:19
Тва е входно бе, нема големо значение. Ще ви провери кво знаете, ше ви ги повтори нещата и ще продължи натам, кво се впрягате? ИИ ебати..

+++++++++++++++++++++
и ако изкараш една двойка примерно, кво ще се случи?
ще те обесят у вас?ще ти спрат интернета за 2 дни?
и то забележи, двойка по ИИ..
луди деца, ей

SisiStrange
09-23-2012, 09:27
^ Абе не е шега работа. о.О Аз след 7 клас имах 5.93, щото имах 5ца по Труд и техника. Трябваше да си ушия дракончето...

Споко, авторе, в повечето гимназии входните дори не влизат в крайната оценка. Пък всъщност ми стана любопитно какво точно учите като теория по такъв мега практически предмет?

Chacho
09-23-2012, 13:04
^Периоди, художници?

someonerandom
09-23-2012, 14:03
Абе по ИИ и Музика има забележително много теоретичен материал,ако въпросният преподавател реши да е гадина и да го дава 8-) И аз се бях изкьорал навремето.
В Интернет едва ли ще го намериш,ако питаш мен,изкарай си оценката(може и да не е 2 пък,все с късмет,обща култура и преписване трябва да изкараш нещо,свиквай,в гимназия си вече 8-) ),защото колкото и да е евтин втора ръка,не си струва за едното входно.

xoxi
09-23-2012, 14:17
Върнах се в началното училище, когато в 7ми клас ни караха да правим входно (ТЕСТ) по физическо в началото на годината.. Ех, спомени, спомени!

Иначе по темата - не се впрягай толкова. Виж в интернет какво се учи, нахвърляй си основните неща на някое листче и или ги научи или ги прави на пищов. Никой не е умрял от входно по ИИ. Според мен няма смисъл да си купуваш учебник.

едит: провери в помагало дали има нещо или просто питай чичко google

DesireToFire
09-23-2012, 14:39
Прави са останалите, не се впрягай толкова. Но дори и да го няма това входно, нито знанията по ИИ, нито тези по музика, са излишни. Дават голяма обща култура и определено съжалявам, че не времето не го осъзнавах.

ivannnnna
09-23-2012, 21:00
добре, the fuck наистина. в осми клас и правите входно по изобразително. сега аз ако трябва да съм честна ИИ за последно имах в четвърти клас но въпреки това .. ;д иначе няма да е лошо просто да вземеш пари от майка ти/баща ти и да инвестираш в един учебник от миналата година. ако не друго, после можеш да го продадеш на някой

mimeto_0o0o
09-24-2012, 12:48
^Да, а не може ли вместо да инвестира в учебник по ИИ, който ще ползва само веднъж да си купи друг учебник за 8 клас, защото тази година трябва да ги купува (при вас не е ли така 8-) )

Lovely Dream
09-24-2012, 20:21
Спокойно, та това е изобразително! :) Такива животни като ИИ, домашна техника и музика вече нямам, защото уча в ПГ от тази год (т.с. и аз съм 8 клас, момиче) и там има толкова предмети през годините, че няма място за такива неща. Но миналат година в началото на 7 клас и аз имах входно, състоеше се от рисуване на рисунка по дадена тема + тест на разни въпросчета, които честно казано трябва от обща култура да ги знаеш и учебник ти е ненужен. Поне за мен бяха елементарни, че даже и целия клас преписа от мен :D По тези т.нар. технически предмети не сме учили мн мн, при тях основното е практиката. Какво, че знаеш цялата технология и всички познати на света начини за зашиване на копче, ако не можеш да го зашиеш ? Само по музика учихме перди да ни изпита, но там винаги минвахме доста добре. Ти сега не се тормози с разни цветове, а наблегни на сериозните неща, входни по БГ, математика, чужд език, нямаш ли ? Защото аз утре имам и то не то 1 предмет... Ще се оправиш според мен, но честно да ти кажа и идея си нямам какво има като теория в учебника, разглеждала съм го, но не помня нищо, защото не ми е трябвало. На нас ни пишеш оценки за рисунките и имам 5-6 рис. за цялата година. Ние 1 рис. я правихме за 2-3 седмии, докато всички си ги завършат, че я сега я забравил еди-кой си, после друг и така протакахме цяла година.

draid
09-24-2012, 22:38
Човек, не се впрягай това е ИИ. Какво ще стане ако изкараш по-слаба оценка ? Нищо на 100%

Nikolcheto24
09-25-2012, 17:56
Ах, как ги мразя тези коплексирани учители!