PDA

View Full Version : АКНЕ



elitovt
09-21-2012, 21:20
Здравейте! :) Искам да се посъветвам с вас, ако може да ми кажете някакъв начин за премахване на пъпките-акнето. Независимо дали ще са някои маски, нооо естествено да бъдат някакви ефективни, както и дори и кремове. Няма значение какво ще бъде само да е ефективно.Мерси предварително. Дано да ми помогнете !!! :))) :**

FlyingUnderpants
09-22-2012, 00:06
паста за зъби, чесън ама най-много 10 мин че изгаря кожата, 2 хап4ета аналгин с много малко вода да стане като каша и нанасяш на пъпката не на цялото лице, лимон за червените петна.

slicky
09-22-2012, 05:56
Аз лично ползвам Биодерма Себиум(имам го отдавна и за това го използвам), крем здраве и има едно Акне аут. Тези трите много помагат при мен.

Ivaaaaa
09-22-2012, 06:34
Не се доверявай изобщо на такива измислени марки като Нивеа, Гарниер, Лореал и тн. Изобщо не действат даже могат да влошат положението. Аз ползвам Акне аут и мога да кажа, че е ефективен. Имам предвид активния лосион, който даже не е скъп. Аз си го купих за 10,80.

BEaUty_girl
09-22-2012, 15:43
Най-доброто https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwDwfbSONcMVavtX3CbbcMHqYdb3qCv Rf6VBsUIgxLX9LwtTqC С него след 4 дни си чиста аз бях много пъпчасала и веднага след 2 дни почти се бях изчистила. Прави го сутрин и вечер то си пише как да го използваш