PDA

View Full Version : Домашна ноктопластика



OutlawGirl
09-22-2012, 12:37
Обмислям да си поръчам комплект за ноктопластика с акрил или гел. Споделете дали имате такива комплектчета, какво ви е мнението за тях? Лесно ли се поддържа ноктопластиката? Колко време издържа?

http://www.kozmetika.bg/showimg.php?filename=dx300_44304.jpg - нещо от този сорт

marin4itu
09-22-2012, 17:10
Ти знаеш ли как се прави ноктопластика по принцип?

OutlawGirl
09-22-2012, 18:49
До сега съм ходила само при професионалисти, но не мога да си го позволя вече. Принципно да имам някаква представа, не съм се опитвала сама, гледала съм някакви клипчета, но не знам колко издържат ноктите с тези комплекти.

http://www.youtube.com/watch?v=4eBOBkOY8k4

SisiJ
09-22-2012, 18:57
една приятелка на майка ми има .. но тя и някви машинки и някви други глупости ... и тя често прави на майка ми ноктите .. ии .. става адски бавно ;д а до колкото я виждам като си ги маха е адски болезнено .. веднъж беше останала без горен пласт на ноктите ;с ... но има и добра страна - изглежда горе долу добре :D :lol:

Glam0rous
09-22-2012, 19:04
Ноктите колко ще ти издържат зависи от това как ти се справяш с правенето на ноктопластиката. Може колкото когато я правят в салон, може повече, може и по-малко. продуктите също са важни. В комплекта не виждам лампа??? Постоянно ли си с ноктопластика, че да ти е икономически изгодно да си накупиш всичко и да си я правиш сама?

OutlawGirl
09-22-2012, 19:08
Ноктите колко ще ти издържат зависи от това как ти се справяш с правенето на ноктопластиката. Може колкото когато я правят в салон, може повече, може и по-малко. продуктите също са важни. В комплекта не виждам лампа??? Постоянно ли си с ноктопластика, че да ти е икономически изгодно да си накупиш всичко и да си я правиш сама?

Не мисля да копувам точно тозиз комплект, това е просто пример, иначе комплекта, който искам да взема е без лампа, пък и предпочитам акрил пред гел. Ноктите ми винаги са се чупили супер лесно и са меки, затова съм си свикнала с ноктопластика, пък и ми харесва повече.

Glam0rous
09-22-2012, 20:39
Значи щом така си решила те съветвам да видиш има такава тема в бгмама. Там има доста мнения и за марки и за всичко, много от дамите вече си правят сами вкъщи и могат да споделят опит и мнение.

OutlawGirl
09-22-2012, 20:42
Мерси :)