PDA

View Full Version : С една дума - не стана и е супер страна случката :Д



ivannnnna
09-22-2012, 14:14
Амии, са ше кажете че се базикам, обаче ше трябва да ви разочаровам. Ше започна епично странната история с тва чее първо - на 16 съм и преди месец горе-долу тръгнах с едно момче - адския сладур и стана въпрос за секс чак може би към края на тоя месец дето направихме с него. Принципно го бяхме измислили така - баща му нямало да го има от петък до неделя (миналия уикенд около 15ти) и аз ше отида и ше спя в тях и квото стане ;д. Обаче той ми звъни в петък и ми казва че баща му всъщност заминавал в събота сутринта и да отида в тях събота срещу неделя. Аз имах някви ангажименти и му казах че няма как да се случат нещата и той малко садна, обаче после реши че ше направи купон с някви супер симпатични хора в тях вместо нали тва което ние щяхме да правим. И в събота когато е купона ние се видяхме следобяд, после бяхме на графити фест-а на паметника и през цялото време той ми обяснява как щяло да има няква изненада. Към 8 на паметника се събра компанията за купона и аз им казвам чао и си тръгвам към нас. Към 10 ми звъни телефона и моя сладур ме моли да сляза пред блока. Слизам и го виждам с бира и sommersby и някъв нахилен, просто адския сладур ;д. Ииии не знам как ме нави да се върна с него на купона. Отиваме и си бяхме говорили че няма да правим нищо, обаче аз пих и два-три часа по-късно сме в спалнята и нали се усеща че ше се случат нещата. Аз-леко пила и ми е адския кеф е така. И нали тръгва дааа ми го вкарва нали И нещо не се получи никва представа защо. Просто не.. влезе. Беше мега странното и ни стана някак си неловко едва ли не. Нямам представа къв може да е бил проблема. Аз ли съм много тясна там илии кво. Съвсем сериозно дайте някъв съвет смисъл не ми се е налагало да пиша преди по някви форуми обаче наиситна не знам е така ;д

ludata90
09-22-2012, 14:35
Случва се...липса на възбуда, сухота....и моля те научи се да се изразяваш!

DarkTemplar
09-22-2012, 14:42
Предполагам си девствена. Той на колко е и колко опит има? Че ще трябва да е водещият в тези начинания. Първия път винаги е сложно (обикновено момичето не е достатъчно отпуснато, притеснено, недостатъчно възбудено) и се пробва по няколко пъти.

Продължавайте да пробвате, докато се получат нещата.

xXxPETYAxXx
09-22-2012, 16:20
Ми радвай се, че не е станало! Пичагата сигурно е бил по-пиян и от тебе...

То иначе първия път не става толкова лесно - малко старание се изисква от негова страна, а не да ти го "ръга" директно, "налиии"

ivannnnna
09-22-2012, 19:13
като начало
-и двамата сме девствени и той е една идея по-малък от мен
-той почти не беше пил, 100 процента бях пила повече от него
не знам, явно първия път наистина ше е някво изпитание.

DarkTemplar
09-22-2012, 19:16
Щом и двамата сте девствени, драмата тепърва предстои.

marilyn
09-22-2012, 19:20
Пробвайте следващия път на трезва глава.

ivannnnna
09-22-2012, 19:24
ахахахахахаахаха май така се получават нещата.
другото което си мислих (което е ужасна идея и изобщо не я обмислям сериозно, но ми изникна в главата просто защото знам че след `първия път` нещата ще станат по-приятни и за двамата) е да помоля един съученик
обмисляла съм го точно един път за да тръгнат след това нещата
но знам че ако кажа на гаждето си той ще изстеряса и ще каже не и сигурно ще стане много гадна ситуация, но някак си не искам да го мъча ;д

DarkTemplar
09-22-2012, 19:27
Ако си търсиш тирбушон, почти всеки малко по-опитен мъж би се навил. Само да не съжаляваш после. И не, нещата няма да станат по-приятни баш след първия път, по-скоро след първите няколко (а може и повече, индивидуално е).

marilyn
09-22-2012, 19:32
ахахахахахаахаха май така се получават нещата.
другото което си мислих (което е ужасна идея и изобщо не я обмислям сериозно, но ми изникна в главата просто защото знам че след `първия път` нещата ще станат по-приятни и за двамата) е да помоля един съученик
обмисляла съм го точно един път за да тръгнат след това нещата
но знам че ако кажа на гаждето си той ще изстеряса и ще каже не и сигурно ще стане много гадна ситуация, но някак си не искам да го мъча ;д

Според мен е глупаво. Една приятелка така си търсеше "тирбушон", защото я беше срам, че е девствена, а беше харесала някакъв вървежен. И за да не свърши някоя глупост с кой да е, я запознах с един мой бивш. Поне да е сигурно, че момчето е ок. Ама не те съветвам да го правиш.. секса е повече от "отваряне".

dream1707
09-22-2012, 19:35
Ох мамо.. при мене първия път имаше сигурно 100 опита за проникване, които бяха неуспешни.. Да пробва първо с пръсти, поне да си поразшири малко :D .. Не е мн удачна идея да вие първия път на някакъв купон, нито можете да се усамотите, нито нищо...

ivannnnna
09-22-2012, 20:15
принципно наистина не е удачно на купон, въпреки че бяхме у тях и първоначално идеята беше просто да се забавляваме много на купона, частта със секса беше от незадължителните ;д иначе това което ме притеснява е че някак си тогава бях пила леко и бях мааааааалко по-разкрепостена да кажем, иначе ако се разберем за ден, час и такива подробности (както принципно се бяхме разбрали първоначално, а не да ходя на купона) имах чувството че отивам на заколение :Д

DarkTemplar
09-22-2012, 20:16
Айде, айде, всички са минали през това, няма да си нито първата, нито последната. Пък и "касапинът" е твой човек.

draid
09-22-2012, 20:32
Е ти как си го представяше, от раз и като по филмите да почнеш да пъшкаш от кеф ? Hustan i think we've got a problem

kalpazanka
09-22-2012, 20:46
другото което си мислих (което е ужасна идея и изобщо не я обмислям сериозно, но ми изникна в главата просто защото знам че след `първия път` нещата ще станат по-приятни и за двамата) е да помоля един съученик
обмисляла съм го точно един път за да тръгнат след това нещата
но знам че ако кажа на гаждето си той ще изстеряса и ще каже не и сигурно ще стане много гадна ситуация, но някак си не искам да го мъча ;д
Възможно нааааааааааааай-малоумното решение на проблема, ако това твоето изобщо е проблем! Зарежи *първия път* и хващай учебниците по БЕЛ, че ми стана зле, докато те изчета!

DragonLady
09-22-2012, 20:51
Другият път на трезва глава го направете, като си осигурите презервативи и лубрикант ( да влезе по-лесно ).

draid
09-22-2012, 22:25
ахахахахахаахаха май така се получават нещата.
другото което си мислих (което е ужасна идея и изобщо не я обмислям сериозно, но ми изникна в главата просто защото знам че след `първия път` нещата ще станат по-приятни и за двамата) е да помоля един съученик
обмисляла съм го точно един път за да тръгнат след това нещата
но знам че ако кажа на гаждето си той ще изстеряса и ще каже не и сигурно ще стане много гадна ситуация, но някак си не искам да го мъча ;д

По-глупаво нещо не бях чувал в последните 5 години....

xXxPETYAxXx
09-23-2012, 06:42
Мхм, ми гаджето ти да вземе да се поинтересува малко как да подходи, щом и двамата сте девствени.

Прочетете ТОВА (http://www.bliasak.bg/intimno/p3_3205_0.html), може да ви е от полза.

Afternoon
09-23-2012, 14:37
Аз съм навит да ти бъда тирбушон. Остави ги тия хлапаци, те не знаят кво да правят. ;)

nymphadora
09-23-2012, 15:25
И при мен беше така първият път.Бъдете по-упорити следващият път :D

Amore-Mio*
09-23-2012, 19:02
Не винаги нещата се получават от първия път.
Следващият път пробвате пак, на трезва глава, с презервативи или лубрикант. Вместо лубрикант, може по - дълга любовна игра, докато се успокоите и всичко е наред и много търпение, внимание от негова страна. Може първо да действа с пръсти , след това с мъжкото си достойнство.

NEWS
09-28-2012, 07:59
Вие сте е*ати ку*ветата тук... много рано сте се наеб*ли... ужасТТТТТТТ

GiveMeLove
09-28-2012, 08:34
Лубрикант, спокойствие, презервативи и отдаденост.. :) Пак може да си пийнеш 2-3 за отскок, ама на такива шумни места с много хора просто няма смисъл.. :)

Foxa^
09-28-2012, 12:00
Taз само като чета как се изразява и ми става ясно ,че е на 15 макс

Anonyss
09-28-2012, 12:05
Много си тъпа :(

eminem213
09-28-2012, 16:41
Много си тъпа :(

Вземи малко да се научиш да пишеш ли...?
Все едно чета коментар под снимка на въпросна кифла.

Не го прави с друг само и само да те "разпечата". Много е глупаво. Имаш си гадже и вместо да се усамотите и да изживеета момента заедно ти си търсиш друг...да не би да си мислиш, че с него ще е по-лесно?
Според мен изобщо да не се разбирате за дата,час и секунда. По-приятно е това да стане спонтанно в подходящия момент. :]]]

tori
09-28-2012, 18:28
Стига бе, хората се разбирали за дати и часове като правели секс! Много съм назад явно. Мацка, първия път е специален точно заради този страх да не ви хване някой, точно тези неуспешни опити и така нататък. Те никога няма да се повторят, още по-малко пък забравят. И да ги опетниш с дата и час е най-малкото глупаво според мен. А и още нещо - първият път е за специален човек, ако обичаш това момче наистина и то е специално за теб, опитвайте. Не един, а много пъти. Докато стане. Ако пък просто искаш да станеш вървежна или си с него за едното ръчкане - по-добре не се занимавай.