PDA

View Full Version : Въпросче



sweety_tweetyg
09-22-2012, 16:23
Здравейте,момиче съм. От много време искаме да го направим с приятеля ми , но проблема е че когато тръгнем да слагаме кондома и му спада... и на двамата ни е за първи път..Та днес решихме да пробваме първите 2-3 вкарвания да са без ( Преди да го вкара свърши 3 пъти от орална и се изми .) След това сложихме кондома и пак спадна ..и му правих френска и пак го сложихме и опитахме ,но безуспешно. Та единият ми въпрос е ( цикълът ми свърши на 1.09 ) нали няма вариант да е станал гаф при положение ,че като го извади от мен по члена му нямаше нищо? И другият е защо му спада като сложим кондома.. опитваме всичко ,ама не става :( Мерси предварително!

sweety_tweetyg
09-22-2012, 18:09
Ей никой ли няма да ми помогнеее :(

nyxu
09-22-2012, 18:17
Личи си колко сте образовани на тема секс! Знаете за болестите, които се предават по полов път, знаете и че това може да доведе до нежелана бременност, но пак без презерватив! Е няма по-голяма глупост от това. Може да му е тесен, вземете ако трябва и ултра тънките на дюрекс, може да е по-добре. Надали е станал гаф, но няма и как някой да знае, повече недейте без кондом.

п.п на колко сте??

sweety_tweetyg
09-22-2012, 18:25
Аз на 17 той на 18. Ние сме си първите..

nyxu
09-22-2012, 18:31
Изчакахте ли малко (не знам дали има значение, но все пак..) след като е свършил и се е измил? Надали си, но никой не може да ти каже със сигурност

sweety_tweetyg
09-22-2012, 18:36
Да изчакахме 10 минути и проверихме дали излиза течност.. беше му сух. Вкара го в мен и го извади точно за секунди, не е като да сме правили секс без кондом,но все пак реших да попитам тук.

MaLyKoLiU
09-22-2012, 18:42
Не си бременна, спокойно... :)

DarkTemplar
09-22-2012, 19:36
Споко нищо ти няма. Пробвайте с по-дълга любовна игра и някакви по-тънки презервативи. Ако проблемите с ерекцията продължават, имате 2 варианта:
1) той да си вземе някакъв естествен стимулатор (като оня продукт в рекламата с вдигането на самолета)
2) ти да идеш при чичко гинеколог и да го помолиш да ти изпише орални контрацептиви (сиреч противозачатъчни)

Вие си преценете кое да бъде. Според мен по-добре първия вариант.

dream1707
09-22-2012, 19:40
Пуу вие пък... изяжте ги, че са го правили без презерватив... били са 2-3 вкарвания човек, плюс тва щом са си първите, едва ли имат каквито и да е венерически болести или болести като цяло, освен, ако не са предадени от родителите, но в такъв случай пък щеше да се знае, че родителите са болни.

Пресмятай си овулацията, за да не питаш дали има шанс..
Какви презервативи ползвате?
Може да му е малък, да му стяга т.е...

sweety_tweetyg
09-22-2012, 19:51
Пуу вие пък... изяжте ги, че са го правили без презерватив... били са 2-3 вкарвания човек, плюс тва щом са си първите, едва ли имат каквито и да е венерически болести или болести като цяло, освен, ако не са предадени от родителите, но в такъв случай пък щеше да се знае, че родителите са болни.

Пресмятай си овулацията, за да не питаш дали има шанс..
Какви презервативи ползвате?
Може да му е малък, да му стяга т.е...
Cikula mi e neredoven po princip ,no ovulacionniq mi kalendar mi smqta sam ovulaciqta i se pada na 12.09 (ot 7.09 do 11.09sa dnite s visoka fertilnost). Durex performa polzvahme
p.p izvinete che ne e na kirilica ama sum ot telefona :(

chushkopek
09-22-2012, 20:00
1-Пишката му не обича кондомите ви.
2-Всичко му е в главата (най-вероятно)
3-Пишката му не обича латекс.

DragonLady
09-22-2012, 20:59
Cikula mi e neredoven po princip ,no ovulacionniq mi kalendar mi smqta sam ovulaciqta i se pada na 12.09 (ot 7.09 do 11.09sa dnite s visoka fertilnost). Durex performa polzvahme
p.p izvinete che ne e na kirilica ama sum ot telefona :(

Точно тоя дюрекс е с ледокаин по пубриканта, може от това да му пада. Другият път вземете Durex Ultra thin или real feel.
А за другото споко, не си бременна от 2-3 вкарвания.

sweety_tweetyg
09-23-2012, 11:36
Хохо днес ми дойде ,точно както беше според календара. (сън) :))) Благодаря на всички за съветите! :*

Oy7ofCon7roL
09-23-2012, 14:27
Хохо днес ми дойде ,точно както беше според календара. (сън) :))) Благодаря на всички за съветите! :*

see you next month

GiveMeLove
09-23-2012, 14:36
Пуу вие пък... изяжте ги, че са го правили без презерватив... били са 2-3 вкарвания човек, плюс тва щом са си първите, едва ли имат каквито и да е венерически болести или болести като цяло, освен, ако не са предадени от родителите, но в такъв случай пък щеше да се знае, че родителите са болни.

Пресмятай си овулацията, за да не питаш дали има шанс..
Какви презервативи ползвате?
Може да му е малък, да му стяга т.е...

Точно 2-3 вкарвания са достатъчни, за да се заразиш с какво ли не, включително СПИН, както и 2-3 вкарвания са достатъчни, за да забременее /говоря ако има следи от семенна течност, разбира се/.. :)
Тъй като вече ти го е вкарвал така, можете да почнете да правите секса без презервативи.. Само се пазете, но като гледам, че ви е за първи път, по добре да си го слага, да не надуеш корема.. :)
А защо му спада - въпрос на психическа основа, мен ако питаш.. :)

sweety_tweetyg
09-24-2012, 07:02
О не вариантът без презервативи е изключен. Предпочитам да ми е спокойно,че всичко е наред ,отколкото да го мисля постоянно и да чакам да ми дойде :) . А това за 1-вото вкарване ..нямахме друг избор.

..Относно психическата нагласа.. говорили сме много пъти преди това и му казах,че няма от какво да се притеснява,просто да се отпусне и всичко ще е ОК..може и от вида лубрикант по презервативите (доколкото разбрах ).Ще видим следващият път.

БожиятАгнец
09-24-2012, 08:05
Точно 2-3 вкарвания са достатъчни, за да се заразиш с какво ли не, включително СПИН,

Мн ми е интересно как тез девствени и стеснителни младежи точно пък ще имат СПИН. И т'ва с вкарванията е мн субективно.

Той сам ли си слага презерватива? Ако е така, опитай ти да му го сложиш, по-добър вариант е.
Ако и т'ва не стане...Що не пробваш да му вържеш очите, поиграй си там с него, сложи набързо презерватива и го почвай - като нищо ще стане.
А щом сте си първите може и просто да сте некадърни - упражнявай(те) се как се слага презерватив.
Може и в марката/модела да е проблема.
И задължително не трябва пенисът му да е сух, когато го слагате.

GiveMeLove
09-24-2012, 08:17
Мн ми е интересно как тез девствени и стеснителни младежи точно пък ще имат СПИН. И т'ва с вкарванията е мн субективно.

Той сам ли си слага презерватива? Ако е така, опитай ти да му го сложиш, по-добър вариант е.
Ако и т'ва не стане...Що не пробваш да му вържеш очите, поиграй си там с него, сложи набързо презерватива и го почвай - като нищо ще стане.
А щом сте си първите може и просто да сте некадърни - упражнявай(те) се как се слага презерватив.
Може и в марката/модела да е проблема.
И задължително не трябва пенисът му да е сух, когато го слагате.

Говоря попринцип, понеже колежката от предния пост се изрази така, че 2-3 вкарвания са абсолютно безопасни във всяко едно отношение.. :)