PDA

View Full Version : Забравих как се общува с момиче



justaflyboy
09-22-2012, 17:36
Здравейте всички, аз съм 1 нормално момче. Оприличавам себе си като средно-красив. Човек с характер съм, но как започна моята история. Имах мн добър приятел, от както се помня бяхме винаги заедно. Моите проблеми бяха и негови и обратното. Един ден той замина за чужбина, за постоянно, бях 5ти клас. Чувахме се по телефона, но с времето разговорите ставаха все по-редки и след време спряхме да се чуваме иззобщо. Затворих се в себе си, започнах да прекарвам времето стоейки пред компютъра. В 7ми клас се забърках с гаменчета и това тотално обърка живота ми. Бягах от дск, биех се, ядосвах наще. Тва продължи до 10ти клас когато се запознах с 1 момиче, с нея и направих сефтето. Но 1 год по късно се разделихме и от тогава до сега съм сам... вече 2 години и ме изгаря от вътре. Лошите неща които преживях ме направиха по-добър човек. Изключително чувствителен съм, но от вътре. А, лицето ми е като от камък, смея се понякога но не истински. Забелязвам как някои момичета ми правят намеци или ме заглеждат НО АЗ НЕ ИМ ОТВРЪЩАМ НЕЗНАЙНО ЗАЩО. А така желая да прегърна някое момиче да се почувствам мъж.... Имам нужда от обич.

П.П. Има още неща които искам да споделя, но предпочитам да остана анонимен.

MissMoneypenny
09-22-2012, 17:48
Просто не си намерил подходящия човек.Ти не може да се насилваш да харесваш момичетата,които те свалят.Просто ти трябва време да забравиш това важно момиче-все пак ти е била първата и ти е помогнала да се почувстваш добре въпреки трудностите.Не се насилвай и не се измъчвай.Всичко ще си дойде на мястото рано или късно и отново ще се влюбиш.Сигурно си объркан и несигурен,но пак ти казвам-не се насилвай да харесваш някого само защото ти е самотно.Знам че е трудно,но потърпи още малко.Дано с моите глупости да съм помогнала.А и много добре знам болката от загубата на най-добър приятел и въздействието на лоши компании.

fenastz
09-22-2012, 19:13
Еми налиташ на някоя и готово.

Azoria
09-23-2012, 16:41
Какво ще рече,че си забравил как се общува с момиче...? То няма нищо сложно, харесваш някоя, заговаряш я и ако те накефи - действаш. :)

NomNomNom
09-23-2012, 16:49
Прегръщаш, и готово.
Много ти липсва близост с майка ти, но с тази драма няма да получиш нормално момиче.

klimatronik
09-23-2012, 16:59
Коя зодия си ?
Абе разбирам те ,но най-важното е да се отпуснеш, не се притесняваш и сам да откриеш път
Инач да не ти пука много

FuckedUp
09-24-2012, 20:08
Прегръщаш, и готово.
Много ти липсва близост с майка ти, но с тази драма няма да получиш нормално момиче.

Дефинирай "нормално" :lol:

Chacho
09-24-2012, 20:14
Недей да разграничаваш между момчета и момичета. Едно и също отношение имай и към двата пола. Вече, ако някоя ти хване окото, флиртувай. Бъди самоуверен и просто действай. Веднъж събереш ли смелостта, после ще ти тръгне по мед и масло. Не се страхувай от провала.

roni9043
09-25-2012, 16:07
еми и аз се чувства така авторе..момиче съм.. имам нужда някой да ме разбира..всички само ме съдят.... ако искаш..пиши ми..

Chacho
09-25-2012, 17:02
^Може би трябва да се научиш да приемаш критиката.

justaflyboy
09-25-2012, 18:52
Изключително сте прави всичките... благодаря че си направихте труда :))

П.П. зодия скорпион съм

klimatronik
09-26-2012, 15:40
Човек изключително добре отговаряш на характеристиката си на скорпион
пс и аз съм скорпион ,октомрийски
Значи това за лицето - като се отпуснеш пред близки приятели не ми казвай,че не пак мълчиш и не правиш физиономии и не се хилиш ,защото и ние го можем това,но под определени обстоятелства ;)
Викаш изключително чувствителен си , но от вътре и хората не разбират - абсолютно точно определение за всички скорпиони ;d
Мълчалив ще си , това не го отричам, но ако се загледаш по внимателно, вдигнеш си малко самочувствието - ще видиш ,че повечето момичета (osobeno tezi koito ne te poznavat) -те гледат и а познай защо? ;) ;D
аМА ние сме ботове- срам , или не толкова срам, колкото и аз ддз :D
И др какво да кажаа, трябва да си по -отворен и това е