PDA

View Full Version : Привързаност!Какво да правя?



kirkata1
09-22-2012, 23:34
Здравейте нов съм ,но знам за сайта от доста дълго време. Има готини теми от които можеш да научиш доста полезни неща:) Имам малко странен проблем ,но предполагам е доста често срещан...С моята приятелка сме заедно от 2 години и някак си всичко вече ми е еднообразно,няма я тръпката ...но все още си я обичам,но не съм особенно щастлив.Проблема е че учим заедно ,един курс сме ,от различни градове... но разбира се в унивеситета сме постоянно заедно ,общи приятели и т.н. ,всеки ден ще се виждаме ,когато излизаме и това ще направи раздялата още по трудна!След 1 семестър завършваме , и не знам какво да правя ...като завършим какво? Трябва да живеем заедно ?,трябва да дойде при мен?... тези мисли супер много ме тормозят.НО ,естествено има и но..когато съм с нея, се преструвам че нищо няма,защото ме е страх ,че аз ще изляза лошия ако прекратя връзката! Благодаря предварително ;)
Може би ще кажете ,че съм достатъчно голям и т.н. ,но как точно да постъпя,защото в общи линии наистина незнам какво искам!Щото като съм с нея и колегите всичко си е точно,целувки ,милувки всичко точно...ама ! :) Пишете ,псувайте ...каквото ви е на ръцете!

FlyingUnderpants
09-22-2012, 23:57
ем я обичаш ем не си щастлив ? как да ти помогнем като незаеш ти самия кво искаш ? ако я обичаш ще направиш всичко възможно за да не е енообразно.. и като искаш толкова да слагаш край говори с нея няма друг начин

valdesbg
09-23-2012, 06:06
Вземи разбери кво искаш като начало.

balu4ka
09-23-2012, 06:58
Кофтито е,че едва ли не залъгваш половинката си.Да не излезеш лошия,хъх?!Ако не знаеш какво искаш,вземи премисли нещата.Твърдиш,че я обичаш,ако е така защо си нещастен?Явно не искаш да се обвързваш до такава степен с нея,не мисля ,че си готов.Затова ,че мислиш за бъдещето и ,че ще се наложи явно да живеете заедно,защото сте от различни градове.Глупаво е,защото имаш връзка с нея цели 2 години.Tрябваше да си наясно ,че все някога нещата ще станат сериозни.

пAteNцЕ
09-23-2012, 07:45
Поговорете,кажи и как се чувстваш,не я лъжи.
Съгласно съм с горните мнения -.-

anonymous708973
09-23-2012, 07:58
Помисли си върху следните въпроси:
- Какво изпитваш при мисълта с приятелката ти да живеете заедно? Да е първият човек, когото виждаш сутрин и последният, когото виждаш преди лягане?
- Виждаш ли бъдещето си с нея? Говорили ли сте за това? Какво е нейното мнение за брака и иска ли да има деца?
- Тя какво прави, за да поддържа искрата?
- А ти какво правиш, за да не е еднообразна връзката ви?

Не сте малки, затова си отговори на тия въпроси и помисли какво да правиш.

sexa_na_kompleksa
09-23-2012, 09:04
Поговорете си за това как виждате връзката си след като завършите. И измисли начин да раднообразиш връзкатаа.

marilyn
09-23-2012, 09:26
Като не си щастлив значи нещо куца. Помисли си какво искаш, какво очакваш и поне не я залъгвай. Човек винаги трябва да знае кога да си тръгне.

kirkata1
09-23-2012, 10:05
Благодаря много за отговорите и съветите...ама това със разнообразяването някак си вече ми писна ,защото цяло лято аз се опитвам да разнообразявам! Ще поговорим ,като гледам да нанеса по-млако щети ,защото усещам че и на мен ще ми бъде кофти да я виждам всеки ден!

Amore-Mio*
09-23-2012, 18:33
Някак ми се губи връзката. Хем я обичаш, хем си нещастен. Хем от една страна твърдиш, че искаш да си с нея, в друг, си стресиран от съжителство и така нататък. Съветът ми е по - скоро да седнеш и да помислиш над нещата. Няма я тръпката? Създайте я. Нормално е в един период от време нещата да са такива, но само от вас си зависи да я разнообразите. Направете нещо, което не сте правили от дълго време или изобщо не сте го правили. Ако нещата и след това са си такива, явно просто не сте един за друг. Но трябва да се разбереш със себе си и чувствата си.

bilqnavod
09-23-2012, 21:21
Винаги ли смяташ, че нещата няма да се променят във една връзка? Промяна винаги ще има, с когото и да ходиш. Ако си мислел да късаш е трябвало да помислиш много по-рано за това. Не знам какво точно си осъзнал. НО - вече е твърде късно. Ако я зарежеш ще я нараниш и то много. А факта, че всеки ден ще сте заедно - тя в единия ъгъл, ти в другия. Дали ще е приятно? Агонията ще продължи докато завършите. Дори и приятели няма да останете.
Замисли се добре. Обичаш нея или обичаш повече свободата си? Ако си обичал повече свободата си, защо си губил времето на момичето? В една връзка нещата общо взето личат от самото начало- дали е губене на време, просто да си имаш другарче, дали е чисто сексуална, дали ще стигнете до съвместен живот и семейство.

fenkaaa
09-23-2012, 23:02
И какво сега не разбрах,искаш да се разделите или к'во?

bilqnavod
09-24-2012, 12:25
Според мен иска да се разделят, но се чувства малко гузен, защото ще я нарани. Съответно търси съчувствие и разбиране от нас. Иска да му дадем кураж да действа!

kirkata1
09-24-2012, 16:47
Ами мисля ,че bilqnavod е права...Постоянно търся лошата страна на тази връзка , и си мисля какви ли не работи! Нещото което ме тормози ,че вече не съм влюбен в момичето ,а е просто обич от привързаност,свикнал съм с нея и ми знае кирливите ризи ... но дори и да пробваме да оправим нещата , мисля че само ще се преструвам до определено време и пак ще съм на същото място в което съм сега! Но сега ми кофти да се разделиме, защото немога да съм сигурен ,че ще постъпя правилно... Не е хубаво да си играя с чувствата и но все пак мисля и за себе си...как да съм с някой с който не съм щастлив , но сме толкова дълго време заедно ,че ми е гузно да се разделеме ,защото ще се виждаме всеки ден и да се правим на непознати ... А да тя веднъж ми тегли брадвата на 8 декември ,защото искаше да ходи в чужбина след като завърши , но след това се събрахме пак и сега ме обича повече от колкото преди! Мисля че от тогава са ми тези мисли в главата -незнам :X

notlike
09-24-2012, 19:23
Изчакай! Не бързай. Не си разваляй последните месеци от следването. Кажи й какво куца и прочие, опитай се да оправиш нещата и така. Да не се наложи после да чукаш на входната врата и да падаш на колене за прошка.