PDA

View Full Version : Как да обедя нашите да ми купят змия



mira.ghazal.52
09-24-2012, 11:54
На 13 години съм имам куче винаги съм обичала животните вкъщи имаме 8 котки 2 кучета наколко рибки и 1 гълъб,но от тях само едното куче е лично мой домашен любимец останалите са нещо като семейни домашни любимци.Много обичам змиите - змията е любимото ми животно и много искам да си имам домашен любимец змия ,но майка ми не обича змии нито баща ми. Наближава рожденният ми ден и искам по случай него да ми подарят змия а ако не змия поне леопардов генон но и на хамстер съм доволна но най-много искам змия хора моля ви помогнете ми дайте съвети как дс г обедя плс

pifiella
09-24-2012, 12:02
Боже и пари да ми дават наште, няма да гледам змия!

Chacho
09-24-2012, 12:21
Като кажат не, значи не. Звучи като няква твоя моментна прищявка.

SisiStrange
09-24-2012, 12:32
Няма начин... Опитвала съм. Мама не обича змии, приятеля ми не обича змии... никакъв шанс.

ПП. Аз, обаче, имам надежди за гекон. Достатъчно сладък е да няма голяма реакция. Когато получих първата си тарантула, мама не я очакваше. Първоначално викаше: "Какво? Какви тарантули ще носиш сега?" Но като я видя взе, че я хареса и въпреки, че си купих по-интересен вид по-нататък, още си харесва първата и само на нея обръща внимание.

someonerandom
09-24-2012, 14:05
Съобразявай се малко с вашите.Не стига,че ти изпълняват прищевките и си имате половин зоопарк у вас,ами искаш и да им натрапиш животно,което им е супер антипатично и гадно.Аз съм убеден,че ако има змия в апартамента,майка ми няма да мигне цяла вечер,а и на мен няма да ми е кой знае колко приятна мисълта.

А за хамстер-не виждам защо не,почти всички деца като малки са имали.Обаче сериозно-нямате ли си вече достатъчно животни??

Charismatica
09-24-2012, 14:14
АААА ужас змия.. не искаш ли хлебарки :D брррр ужас
БТВ- оправи си правописната грешка в заглавието

Amore-Mio*
09-24-2012, 17:26
Отвратително. Аз като се позамисля - няма да мога да съм си спокойно в нас, да не би това антипатично животно да си излезе от клетката и да налази мен или някакво място , и да ме стресне. Та, така де. Щом са казали не - не. Глупаво е, все пак си имате хиляди домашни любимци, достатъчни са ти. Животните, каквито и да са, изискват грижи. Не става с една твоя прищявка и после да си седи настрана, и така нататък.

BrainlessROCKBABY
09-25-2012, 09:07
а анкетата какво общо има със змията?
аз ако бях на вашите нямаше да се съглася и пари да ми даваш

SisiStrange
09-25-2012, 10:07
Леле, какви сте тесногръди. Една змия изисква много по-малко грижи от кучетата ви. Но просто, защото е прието да е "антипатична" айде, отвратително, потресаващо. Глупости. Първо, за да идат за продан, отровните им зъби се вадят. Тъй че никой не е в смъртна опасност. Второ, за да излезе от добре направен терариум, трябва да е Херкулес. Аз не виждам големия ужас да си я гледа в стаята и да не я навира в лицето на никого. И мама така тъпо реагира за тарантулите първоначално, но после като видя, че си седят в терариумите и си живеят живота, спря да мрънка и започна да се интересува от тях даже. Това, че някое животно не ви харесва, не значи, че е противно. И те са живинки. Може би за тях вие сте противни.

DisappointedDreamer
09-25-2012, 10:11
Може би за тях вие сте противни.

Надявам се за тях те да са противни.

kitty02
09-26-2012, 08:50
За домашен любимец змия? Разбирам котка, куче, папагал, хамстер, морско свинче, заек и т.н. .. Нямаш ли достатъчно животни :?

someonerandom
09-27-2012, 16:38
Леле, какви сте тесногръди. Една змия изисква много по-малко грижи от кучетата ви. Но просто, защото е прието да е "антипатична" айде, отвратително, потресаващо. Глупости. Първо, за да идат за продан, отровните им зъби се вадят. Тъй че никой не е в смъртна опасност. Второ, за да излезе от добре направен терариум, трябва да е Херкулес. Аз не виждам големия ужас да си я гледа в стаята и да не я навира в лицето на никого. И мама така тъпо реагира за тарантулите първоначално, но после като видя, че си седят в терариумите и си живеят живота, спря да мрънка и започна да се интересува от тях даже. Това, че някое животно не ви харесва, не значи, че е противно. И те са живинки. Може би за тях вие сте противни.
Всъщност,това,че някое животно не ми харесва,означава точно,че МИ е противно.И аз да съм му противен,няма да носят мен да живея в тях,ами обратното.А щом нещо ми е противно,посмъртно няма да платя,за да го имам в къщата си.Не е като родителите на авторката само да и забраняват и да и убиват желанията-съмнявам се,че ако не беше нейната любов към животните,щяха да имат повече домашни любимци от средностатистическия зоопарк.Обаче при условие,че на техните няма да им е приятно да има змия в апартамента(а и имайки предвид,че тя казва,че е доволна и на други животни,явно като цяло са се усетили,че не им трябват повече форми на живот в жилището) не виждам защо трябва да се тръшка.