PDA

View Full Version : Евтини магазини в София



Virjii
09-24-2012, 13:20
Здравейте, знам, че някой ще ме нападне веднага да ходя в Илиянци, но нямам голяма възможност да си купувам всичко от хубави или маркови магазини, затова може ли някой, който знае да ми каже къде в София (Студентски град, Дървеница, Изгрев, Центъра, други централни и лесно откриваеми места) мога да намеря магазинчета, примерно за обувки, маратонки, чанти, които са директен внос от Китай или Турция и са доста евтини - примерно пантофки ок. 15лв, чанти до 25 и т.н. Повече приличат на складове, де. Или евтини магазинчета за дрехи.. нз дали разбирате какво точно търся. Ако се сещате нещо кажете.

Dagichka
09-24-2012, 14:07
илианци? там има всичко. иначе кварталните магазинчета, то те зареждат от там де и са евтинки, на плиска стъкленото магазинче, в подлезите магазините понякога има добри попадения, обувки от мат стар, дрехите втора ръка и тн..

cheburashka
09-24-2012, 15:40
втора ръка!!! софиянците да те ориентират къде около центъра има хубави такива магазини, има страхотни неща

Charismatica
09-24-2012, 15:51
Аз си пазарувам от Пиротска- добри цени са в някои магазини. Например едни готини плетени ръкави си намерих миналата година за 20 лева. Например в Explosi има яки панталони за по 30 лв, блузки за 15-20. А за обувки- пазарувам си от Мегиас, сравнително добри цени- намерих си зимни високи ботуши за 40-50 лв, и обикновени си купувам такива , които да не надвишават 40 лв. Иначе не бих сложила втора ръка дреха:)

cheburashka
09-24-2012, 15:58
защо? какво им е? то всички дрехи минават на химическо, да не кажа, че повечето, ако не и почти всички са чисто нови, неносени, с етикета още маркови дрехи

Charismatica
09-24-2012, 16:01
Аз съм по-особена. Вярвам, че енергията на човека остава в дрехата:) Искам да си ми е новичко необличано да знам, че си е било само мое. Втора употреба.. дори думата ме отблъсква :D

MaLkaTa_LaDy
09-25-2012, 07:30
Не съм от София, но последния път, когато ми се наложи да ходя си намерих страхотни обувки за 15лв. Като се върнах в Бургас, където живея, ги видях в един магазин същите намалени от не знам си колко на 40лв...
Та ако мога да обясня. Магазина е като тръгнеш от техническия университет [надявам се да е един] към спирката, отдясно имаше един китайски ресторант и точно до него е това магазинче.
Иначе такива магазини с китайски обувки има навсякъде сигурно, просто на този случайно попаднах.
П.с. Сори хора, обаче Софията ви е егати гадния град.

пAteNцЕ
09-25-2012, 07:37
дензъл в младост, и изобщо младост си има доста магазинчетаа :D

anonymous708973
09-25-2012, 20:35
Аз си пазарувам от Пиротска- добри цени са в някои магазини. Например едни готини плетени ръкави си намерих миналата година за 20 лева. Например в Explosi има яки панталони за по 30 лв, блузки за 15-20. А за обувки- пазарувам си от Мегиас, сравнително добри цени- намерих си зимни високи ботуши за 40-50 лв, и обикновени си купувам такива , които да не надвишават 40 лв. Иначе не бих сложила втора ръка дреха:)

Не би сложила дрехи втора ръка, но си купуваш гадни китайски ботуши за отвратително студената зима, с които, бас държа, краката ти са постоянно мокри?

Charismatica
09-26-2012, 11:58
Не би сложила дрехи втора ръка, но си купуваш гадни китайски ботуши за отвратително студената зима, с които, бас държа, краката ти са постоянно мокри?

Ми не не са- супер топло държат :)