PDA

View Full Version : Какво и е хубавото на София?



Black_WoLf
09-24-2012, 15:18
Вече от 2 години съм в столицата и не мога да намеря свестни хора направо се побърквам :( .А и тук класът ми е от 8 клас заедно, а аз се преместих тук в 9 и сега съм 10. И се държат мн гадно все едно са над мен и аз съм някакъв боклук дошъл едиси от къде и ми е супер гадно. Преди да се преместя в София една година живях в Стара Загора и класът ми беше като хората и приятели си намерих бързо, тук като разберат, че не съм "столичанин" веднага започват да се даржът мн различно и то в лошия смисъл на думата. ;( И искам да разбера какво и е хубавото на нашата столица? Ако има някой свестен софианец или софиянка да се обади, :D ;) че още не съм се запознал мн добре с града. А и да добавя, че за тях всичко извън София е провинция. :D:D

machoka
09-24-2012, 18:06
Такова е поколението, не е от града. Аз ако ида в Ямболска дискотека, и ме надушат като 'столичанин', мислиш ли че нЕма да стане проблематично? Същото е.

Black_WoLf
09-25-2012, 12:56
еми ддз ама е мн гадно да дойдеш в непознат град и всички да те гледат все едно си болен от нещо заразно от което се умира.

brutaLxxbunny
09-25-2012, 13:56
В доста готино училище си се заврял. Аз пък идвам от дълбоката провинция и никога до сега не съм чувала злобни коментари относно това.

Black_WoLf
09-26-2012, 16:49
Еми поне някой да е попаднал на хора ;):D:D

BrainlessROCKBABY
09-27-2012, 08:48
еми ддз ама е мн гадно да дойдеш в непознат град и всички да те гледат все едно си болен от нещо заразно от което се умира.

wtf, ако не се държиш като селянин кой ще те гледа?

whinger
09-30-2012, 18:20
wtf, ако не се държиш като селянин кой ще те гледа?
+ 1

zombolovesu
10-02-2012, 18:15
бях миналата година в София с майка ми и питахме сигурно 15 човека да ни опътят до музея на восъчните фигури.. качихме се в автобуса и там питахме хората и май те бяха единствените свестни о.о макар че София си е едно голямо село нищо лично софианци :\

Black_WoLf
10-05-2012, 09:51
Ето поне един човек да ме разбере. :)

Black_WoLf
10-05-2012, 09:53
Не знам ти откъде си и въобще дали някога си ходила в софия ама те там са само селяни със самочуствие до небето.

Aeternal
10-05-2012, 11:12
В доста готино училище си се заврял. Аз пък идвам от дълбоката провинция и никога до сега не съм чувала злобни коментари относно това.
Някой да бъде така добър да ми разясни термина "дълбока провинция", че доколкото аз знам цяла България преди 100 години е била провинция.

JohnnyQuid
10-05-2012, 13:59
Бъди готин

cookie78
10-05-2012, 19:05
Пф, какво ни обвини :lol:, в класовете ми са идвали нови ученици от провинцията и да ти кажа не съм чула някой да им каже нещо или да се е държал гадно с тях.
Не си случил на хора нещо..

Black_WoLf
10-05-2012, 19:31
Явно в СПГЕ "Джон Атанасов" са се събрали много "стойностни хора" :D:D

MojoJojo88
10-06-2012, 10:55
Не знам ти откъде си и въобще дали някога си ходила в софия ама те там са само селяни със самочуствие до небето.

Хем идвате в нашия град, за да учите и да бачкате, хем ни обвинявате после, че града ни е пълен със селяни. Ми заминавайте си по родните места и няма да е пълно "само със селяни, със самочувствие до небето".
В случая, ако ти си от тея селяни и си мислиш, че класа ти е длъжен да те приеме-предизвикал си ги да ти скачат на главата и да не те харесват.
И имаш ли идея какво точно е провинция, че така обидено отсече "всичко, което не е София е провинция"?

psychopath
10-06-2012, 11:31
Хубавото на София е, когато има празници, почивни дни и т.н . Когато цялата измет си е по родните места. <3

machoka
10-06-2012, 17:45
Някой да бъде така добър да ми разясни термина "дълбока провинция", че доколкото аз знам цяла България преди 100 години е била провинция.

Терминът 'дълбока провинция' означава това място в България, където в момента живота е спрял в 19в - демек не се е развил от преди 100те ти години.

FuCKkK13
10-06-2012, 17:52
хубавото и е че има всичко,има много развлекателни неща и общо взето докато си ученик е идеално... като започнеш да работиш постоянно нямаш време,но там нещата стоят по различен начин.. и не съди за града по хората ... това,че класа ти е такъв не означава че всички са такива ... лично познавам доста хора от там и повечето ми допадат.. и аз съм попадала на такива хора каквито ти описваш,но не всички са такива

thegreenzombie
10-06-2012, 18:19
Явно в СПГЕ "Джон Атанасов" са се събрали много "стойностни хора" :D:D

е ти сериозно си намерил къде да учиш... не очаквай в 'Джон Атанасов' да те засипват с комплименти