PDA

View Full Version : за 90 дневната диета



elitovt
09-24-2012, 19:56
Здравейте. Искам да ви питам сега от утре или другия ден мисля да започна 90 дневната диета,обаче едно не разбирам
Значи както е :
ДЕН 1-БЕЛТЪЧЕН ДЕН
ДЕН 2-БОБОВИ ХРАНИ И ВАРИВА:
ДЕН 3-ВЪГЛЕХИДРАТЕН
ДЕН 4-ПЛОДОВ ДЕН

5 ден продължава с белтъчния ден
6 ден продължава с бобови храни и варива
7 ден въглехидратен
8 ден плодов ден

ии пак така 9 ден белтъчен иии така нататък по същия начин доо 90-тия ден.
По същия начин както съм го разбрала ли е или не?!! :) :* :)

SisiStrange
09-24-2012, 20:04
Двайсе и някой си ден беше гладен /не помня кой точно/.

Dreams12
09-25-2012, 11:15
Родителите ми спазват тази диета, резултатът е наистина добър, правилно си се насочила към нея.
Правилно си разбрала, четири дневният цикъл се повтаря до 90 ден, като всеки 29 ден е воден. Във водните дни трябва да пиеш само течности и ако евентуално не можеш да издържиш, може да прихапнеш и някой плод.
Ъъъм и за закуска задължително яж плод. :33

elitovt
09-26-2012, 20:33
Да ама например като я спра много ме е страх да не напълнея пак та даже и да прескочат. затова че искам да питам според вас добре ли ще е тази диета, като я спра да премина на захранване. Както и искам да ви питам някой който например я е спазвал, като я е спрял върнали ли му са се килограмите.?. :))

NEWS
09-27-2012, 05:07
Поредното заблудено същество, което си мисли, че с една диета ще промени метаболизма и структурата си.... ох колко мъка има по този свят ;/

FuckingFreak
09-27-2012, 11:34
Поредното заблудено същество, което си мисли, че с една диета ще промени метаболизма и структурата си.... ох колко мъка има по този свят ;/

+

Ако после започнеш да се храниш както си се хранела, за да стигнеш до това положение, няма начин да не си върнеш килограмите - проста логика,м?!

tsvettu
09-27-2012, 18:01
+

Ако после започнеш да се храниш както си се хранела, за да стигнеш до това положение, няма начин да не си върнеш килограмите - проста логика,м?!

Едно ОГРОМНО НАПРОТИВ!!! Свалих 11 килограма с диетата и сега се храня, като преди, не съм мръднала от както я спрях ... правилната диета си избрала :) всичко е направено, за да няма йо-йо ефект!

DownloadVirus
09-28-2012, 10:31
Едно ОГРОМНО НАПРОТИВ!!! Свалих 11 килограма с диетата и сега се храня, като преди, не съм мръднала от както я спрях ... правилната диета си избрала :) всичко е направено, за да няма йо-йо ефект!

Един ОГРОМЕН ПОЗДРАВ!! http://www.youtube.com/watch?v=2DBkWAdJsCs

tsvettu
09-28-2012, 10:33
Един ОГРОМЕН ПОЗДРАВ!! http://www.youtube.com/watch?v=2DBkWAdJsCs

Ей като не си пробвал си мълчи !!!

mirki4a
09-28-2012, 21:41
Правилно си разбрал!Като всеки 29-ти ден е воден.След него почваш пак с белтъчният ден.Аз с тази диета за 3 месеца свалих 20-25кг и вече 1 година си ги поддържам без да правя упражнения или нещо подобно.Успех!

Barbie47
09-29-2012, 07:39
90 дневната диета е вид разделно хранене. Аз се храня така от януари 2012. Бях 58кг., а сега съм 53кг. Пределно доволна съм си от диетата и не съм спряла да се храня според режима. 90 дневната диета е по-скоро режим на правилно хранене, а не като всяка поредна диета, но когато си под някакъв режим и след това започнеш да закусваш с пържени филии и да вечеряш 23ч. винаги ще си наваксаш излишните килограми. Иначе си се ориентирала в последователността на дните. Успех :)

neong
09-29-2012, 12:06
Аз за 1 месец свалих 7 килограма и после просто започнах да се храня здравословно.