PDA

View Full Version : Всеобща тема



Brook
09-24-2012, 21:41
Та преди да говоря ппо същество бих искала да кажа че в тази тема ще пиша евентуални за проблемите които се сблъсквам в ежедневието свързано естествено с естеството на подфорума както и ще търся съвети като се съобразя какъв е подфорума.Мисля че е така по-добре да се прави отколкото да се пускат доста теми някой които се повтарят да не кажа ,че доста се повтарят ,а така лично на мен ще ми бъде по поддредено и удобно.Та така исках да споделя едно мое желание и същевременон да потърся съвет как да подобря идеята си.Та много бих искала да направя в бъдеще различна изненада от тази стая която да е навсякъде с рози.Много ми се иска да направя така че да пресъздам горска атмосфера в стаята повечко природа да има не знам ка кда се изкажа.Примерно вместо рози на пода пода да е покрит с някакви жълти и златисти лестенца както и някакви пролетни и горски цветя и не само по пода но и на самото легло.Да подредя навсякъде около стаята ароматни срещи с някакъв аромати на горски или пролетни цветя или нещо от софта.Да пусна климатика ако дотогава имам на леко студенко,да пресъздам лекия студен есенен вятър.Да сложа на пода някаква покривка за пикник да приготвя някакви храни които да съдържат различни афродизиаци примерно да вземо и вино.И да пусна някаква много нежна и релаксираща музика да се облеча доста предизвикателно смисъл да не нося бельо с къса пола примерно и доста разязан потник или блузка и светленита да е по-специфична.Какво мислите за идеята ми.Та аз не съм много на ти как стават тези работи.Някой ще ми каже ли откъде мога да намеря тези продукти и ако може да ги поръча мпо интернета или да ми кажете такива магазина откъдето могат да се добавят нещо друго да мога ли да добавя .Някакви рецепти да ми кажете които да съдържат такива афродизиаци като цяло какви съвети бихте ми дали?И ми е интересно вие момичета като подготвяте подобен тип изненади на вашето момчета откъде ходете да купувате необходимите неща кои магазини и онлайн магазини посещавате ?Къде предлагат разнобразиие от продукти.
А и в прочие бих искала да подаря букет на някой но човека очевидно не е жена момче е .Искам букета ми да бъде нестансдартен да не са цветя бях гледала някаква снимка на един доста нестандартен букет който съдържаше някаква бутилка алколох и забравих другото какво беше май че бяха растения.Какво вие момичета сте използвали ако въобще ще го правили това какво и аз да добавя и всъщност как да го направя?Някой да зане сайт откъдето може да се поръча много качествен алкохол?
П.П извинявайте за грешките но много ми се спи

Amore-Mio*
09-25-2012, 06:51
Идеята ти, лично на мен ми допадна. Замисляла съм се за такава изненада, но все още не е осъществена. Иначе листата може да си ги събереш, особено тия дни, на места при някои дървенца има листопад, можеш да си намериш. Ароматните свещи си ги има в по - големите супер маркети. Относно нестандартния букет: подарявала съм нещо подобно. То беше алкохол, от страни имаше разни бонбони, пожелания и много малко изкуствени цветя. Беше обаче подарък за рожден ден.

neong
09-25-2012, 17:37
Не ми допада "листа" и "покривка за пикник" в стаята

iziskanmladej88
09-26-2012, 06:05
абе...на колко си?

BrainlessROCKBABY
09-27-2012, 09:01
tl;dr
малко използвай абзаци, нещо
как очакваш някой да прочете темата ти?