PDA

View Full Version : Как да ми се зачервят пръстите!!??



fineyti
09-25-2012, 12:46
Проблемът ми е че съм зубър и никой не иска да излиза с мен(приятелки)и си стоя в къщи...но там МАЙКА МИ ...ходи на работа да 18.00....Няколко пъти съм мила чинии(тонове,гнусни ,миришещи на мърша чинии)та изведнъж просто спря да ги мие...знам че тя работи и трябва да и помагам но тя не ги пипа седмици и след това..АЗ ДОБИТЪК ЛИ СЪМ ДА ХОДЯ СЛЕД ТЕБЕ!!МЪРЛО...ПОЧВАЙ ДА МИЕШ ЧИНИИТЕ ДА НЕ ТЕ ПРЕБИЯ..да била ме е и за това...но още по голям проблем ми е че ми се отварят едни рани по пръстите и ме боли...тя казва че се преструвам...МОЛЯ кажете някоя рецепта да ми се зачървят пръстите или нещо подобно..мислех да ги изгоря с белина но и вие си кажете мнението...и не не мога да обясня на майка...ПРЕСТРУВАЛА СЪМ СЕ...

shmatarok
09-25-2012, 12:48
омг, колко си зле. :о кво толкова трудно има да се включиш в домашните задължения, тъй и тъй си седиш вкъщи?

qkakukla2
09-25-2012, 13:29
wtf ?!?!
Това трябва да ти е най-малкия проблем, а и като и докажеш, че наистина те болят какво ще постигнеш? Пак ще те бие, тя вече си е изградила този навик! Ако не ти се мият чинии се оплачи от нещо друго, нон не мисля, че ти си единствената, която мие чиниите ! :D

HollyGolightly
09-25-2012, 13:35
Няколко пъти била мила чиниите. Че да не яде само майка ти от тези чинии та ти не искаш да се включиш. Сама казваш че си седиш у вас, не е толкова трудно да направиш нещо и да и помогнеш. И вместо да си зачервяваш пръстите, сложи едни ръкавици и няма да ти стават ранички.

Charismatica
09-25-2012, 15:00
Я се полей цялата с белина и се скрий :D
Проблема не са ти раните- защото ако се изгориш с белина ще те боли много повече от раничките. Просто те мързи и си търсиш оправдание.

Schtefito
09-25-2012, 16:28
Само и само да не миеш чинии да се самонараняваш - е това е болен мозък!
Толкова ли е трудно да сложиш едни ръкавици и след като измиеш чиниите да си сложиш крем за ръце?

Your.Passion
09-25-2012, 18:48
Едни чинии ли не можете да измиете бе ?!?!? Тцтцтцц :/На колко си? Ти нормална ли си с белина да се поливаш?Просто след това се намажи с крем или мий с ръкавици толкова ли е сложно за бога?!!!!!

mal4oty
09-25-2012, 20:36
Намери някой, който мрази зубари и му дай една брадва да ти реши проблема с пръстите.Съмнявам се, че си трол понеже казваш, че си зубър.Я се замисли ти като пораснеш и отидеш да учиш някъде, освен че ще миеш чинийте, от които се храниш, ще готвиш,переш,чистиш и гладиш тогава какво ? Ще се разфасоваш ?

Sisito941
09-28-2012, 18:35
Миенето на чинии било голям проблем бе.....пък някои искат да живеят без родителите си,е как,като даже едни чинии не могат да измият....

StringTheoryPracticist
09-30-2012, 12:51
Ако имаш десет чинии с десет различни цвята и 4 гостенина, формулата за изчисляване на възможните комбинации от чинии, които можеш да им сервираш, е "n!/[(n - r)!(r!)]" в случая 10! / [(10-4)!(4!)] = (7*8*9*10) / (2*3*4) = 7*3*10 = 210. Извод: вместо да миеш чиниите ги боядисвай.

pifiella
09-30-2012, 13:31
Как може да си толкова лигава?!
Аз бях първи клас,когато майка ми си счупи крака и започнах да готвя и да чистя и от тогава не съм спряла, и о чудо още имам пръсти!!!

mlf
09-30-2012, 14:35
Мързелът на 21- ви век ... типичен пример си ти !! Толкова ли е трудно да измиеш един шибани чинии, а ?!

Богиня
09-30-2012, 17:27
Ох, и аз да си призная съм мързелива... Ходя на работа, но вкъщи нищо не пипам. С изключение на чиниите. :oops:
Обожавам да мия чинии. Кажи си адреса и да идвам. НО... ти ела да ми простираш и да събираш прането от простора...! :D

Не мисля, че е кой знае какъв проблем. Докато ги миеш си пускай музика и се разпявай... :D
Аз така правя и ми е супер гот. Застана ли на мивката 2 часа не можеш да ми отвлечеш вниманието. :D
Да не говорим, че след като баща ми е измил чиниите, аз го дебна да излезе и ги мия отново след него.
Е, този човек така и не се научи как се мият... бааахмааму! :razz:
Не се наранявай за щяло и нещяло. Мисли трезво и не прави глупости! Всеки има нужда от помощ.