PDA

View Full Version : Избор на курс



CruiseBG
09-25-2012, 17:27
Здравейте, студент съм и сега ще съм трети курс, тъй като имам малко повече свободно време реших да го отделя за да си вдигна нивото на английския (което ми е средно) и да си изкарам сертефикат може би FCE. Започнах да търся в интернет и чух добри мнения за АВО-3 и Британика, погледнах в страницата на АВО-3 и там искат около 900лв заедно с учебник за 120 часа подготовка, но се оказа, че не съм готов за този курс и ще трябва да карам PRE-FCE и така стават около 2000лв като включим и цената на изпита, същото се отнася за британика и тези цени просто ме отказаха, струва ми се скъпо и не бих дал толкова пари, при положение, че не съм сигурен от нивото на преподаване и тн.
Попитах познати, които са карали езикови курсове, но НЕ по английски и ме насочиха към Престиж или Омега, бих искал да знам имате ли отзиви от тези курсове, малко информация има в интернет и то стара от 2008.... Поне в Престиж всичко ще ми струва около 700лв което си е идеално, 6 месеца 200 учебни часа, но не знам какви са преподавателите и дали ако се запиша при тях и сам се старая резултата ще е положителен на FCE, и последно някакви наблюдения за ИЧС към СУ, жалко че там курсовете почнаха и не знам дали могат да ми направят тест за определяне на ниво и да се включа ?

Също така ако има друга школа която е на достъпни цени да ме насочите :)

П.С: Ако имате добри мнения за престиж,ичс само бих ви помолил да кажете и име на преподавател, да знам при кого да се записвам :)


Благодаря Предварително.