PDA

View Full Version : Спешно е !!!



sisi_ifchy
09-26-2012, 16:09
Здравейте !!!

Моля ви помогнете ми...

Племенничката ми е в болница и е болна от рак и спешно се търсят пари за операция... Моля ви само 10 лв останаха да се дадът с смс а немога да намеря моля ви ако можете пратете !!! :(

sashinka95
09-26-2012, 17:15
СМС с какъв текст и на кой номер?

DesireToFire
09-26-2012, 17:36
Темата не е сериозна. Ако действително имаше проблем и е имало дарителска кампания, щеше да даде повече информация. Още повече, че предното и мнение е с въпрос какъв подарък да купи на гаджето си. Много е хубаво, когато има хора, които искат да помогнат, просто проучете първо. И аз съм участвала във фондонабирания по различни каузи (Червеният кръст) и винаги давам подробна информация на всеки, желаещ да помогне. Задължително изисквайте такава, преди да си дадете парите, дори и да става въпрос за 1-2 лева.

nelina77
09-26-2012, 18:09
нима за болен човек от рак опира до 10 лв. чак ми е смешно на такива хора им трябват доста повече пари и лекарства болници и лечение

DragonLady
09-26-2012, 20:23
Темата не е сериозна. Ако действително имаше проблем и е имало дарителска кампания, щеше да даде повече информация. Още повече, че предното и мнение е с въпрос какъв подарък да купи на гаджето си. Много е хубаво, когато има хора, които искат да помогнат, просто проучете първо. И аз съм участвала във фондонабирания по различни каузи (Червеният кръст) и винаги давам подробна информация на всеки, желаещ да помогне. Задължително изисквайте такава, преди да си дадете парите, дори и да става въпрос за 1-2 лева.

Мацка, като ти прочетох поста знаеш ли какво ми изникна в главата. Тая лъже хората в форума да и дадът пари да купи подарък на нейният нехрани майко ( чела съм и темите в раздел любов затова го наричам така ).
Жалка картинка.

DesireToFire
09-26-2012, 20:54
^ Чак не ми се мислят възможните сценарии, но какъвто и да е поводът, шега с нещо подобно не бива. Докладвах темата, но не знам каква точно е процедурата и дали има някакъв ефект.

draid
09-26-2012, 21:47
Не се ебавай с тая болест !!!

Anonyss
09-27-2012, 04:12
Заслужаваш удар в челото.

titinkaa
09-27-2012, 11:33
Грях ти на душата за такава лъжа!!!Засрами се,момиче!