PDA

View Full Version : Проблем с HTC WILDFIRE S



transformable
09-26-2012, 18:20
Пичове имам следния телефон. Проблема е когато слушам музика.. Когато сложа оригиналните слушалки на HTC ( който ми дадоха с телефона ) нещо жужне... или как да го кажа.. Лошо е почти нищо не се чува.. Реших ,че проблема е в телефона,защото пробвах и други слушалки на Нокиа и т.н. Обаче на другите телефони с същия жак слушалките си работят перфектно. Наскоро майка ми си взе едни ( кръгли незнам как се водят ) само с тях работи.. Но са розови и не мога да ги нося... Някой има ли представа как да оправя този проблем да си слушам с оригиналните слушалки музичка...

Chacho
09-26-2012, 22:38
Трябва да нацелиш подходящи слушалки за твоя жак. Калпаво направен жак. И аз имам подобен проблем. Оригиналните ми едвам се закрепват на добър контакт и съвсем леко да ги пипна, всичко загива. Другият ми чифт слушалки пък работят точно по някъв такъв заглушен начин с ужасно качество. Тва е, калпав жак. Някъв беше писал в един форум, че бутнал отверка вътре и позавъртял, след което се оправило, но според мен е много рисковано.

По-добре отиди в някой магазин, където има богат избор на слушалки, обясни им ситуацията и ги накарай да пробвате с различни слушалки докато не улучиш.

transformable
09-27-2012, 10:28
Благодаря ти за отговора , приятелю. Така ще направя най вероятно. Жив и здрав !