PDA

View Full Version : Подарък за момче



kukuku
09-26-2012, 20:19
Здравейте.Първо искам да се извиня супер много ,че правя нова тема.Знам ,че има стотици с такъв въпрос.Значиии приятеля ми става след 5 дена на 16 и ми трябва някой хубав подарък.Ходим с него от около седмица и нещата вървят много добре.Искам наистина да го зарадва подаръка ми ,но почти нямам идеи какво да му взема.Не се и познаваме чак до толкова добре ,че да знам какво харесва и съм наистина затруднена.Това което мога да ви кажа ,за да ми помогнете е ,че е хипстър ,обича много музиката най-вече дъбстеп , обича фотографията ,обожава Lana Del Rеy ,страшно е романтичен и милл ии незнам това д/г мога да ви кажа....а да беше ми дошла и идеята да му взема някое преспапие пълно със сняг,защото той ми е казвал колко много обича зимата и снега и си мисля че това ще му хареса до някъде(ноо нямам идея от къде мога да го намеря.Мисля да проверя в Джумбо).Ще се радвам да ми дадете и други интересни идеи.Благодаря предварително :)) .

Dark_Heartbreaker
09-29-2012, 19:13
Диск с любимите му песни?-За допълване на колекцията му?
Някоя хубава зимна картина, щом обича и зимата и фотографията?
Или не купувай нищо, направи му нещо ръчно ако имаш време.
Някоя книга за фотографията?
Може да му подариш и преспапие, в което за фон служи някоя ваша снимка, а вътре да падат снежинки. Ако си от София, провери в някое фото дали правят такива неща, а ако не - пиши , за да ти кажа точен адрес, откъдето аз купих такова.

the_ghost
10-05-2012, 19:04
може да го зарадваш с нещо нестандартно и оригинално - магическо бобче http://podobro.com/index.php?route=product/category&path=82 :) а и ще е изненада докато не порасне ;)

Marrssi
10-06-2012, 13:03
Дай му пари, той ще реши какво да си купи ;)

slimbo
10-07-2012, 10:11
^ това е глупаво