PDA

View Full Version : Първи път



Danny:)
09-27-2012, 13:24
Ох, здравейте :) Ще я карам направо. Все още не съм го правил и мисля че вече ми е време.. почвам да се излагам. Това което най-много ме притеснява е размерът :х Адски много се комплексирам понякога когато го погледна, на моменти мисля че ми е идеален а друг път мисля че е малък. Става дума повече за дебелината. Размерите са ми 17х12... ООФОФ това е адски тъпата тема, но не мога така не издържам направо ;х мисля че като дължина е д/г добре като за 16 годишен и изобщо като за мойта физика дължината не ме притеснява толкова колкото дебелината. Ако може някой с две думи да ми каже добре ли е не е ли да се кротна малко ;х.. направо ме е срам да я пусна тази тема но.. ако не сте ме разбрали нещо питайте че съм се спекъл тука :D

FuCKkK13
09-27-2012, 13:33
не,не е добре,хора като теб се самоубиват ... съветвам те и ти да направиш така.. как може д живееш с толкова малък













малък умствен багаж

Danny:)
09-27-2012, 13:57
хохо скачам.. говоря сериозно

don't say anything.
09-27-2012, 14:24
Еми, гаджето ми е на 16, а пишката му е 19,5 , така че да, комплексирай се и не излизай от вас.
Лично съм я мерила с линия.

granger
09-27-2012, 14:26
Вървите сигурно и вие с линийките,а? :lol:
не се коси,пич. Като се научиш след време как да я използваш качествено , няма да има кво да те притеснява.

don't say anything.
09-27-2012, 14:28
Ми,на мен ми е любопитно, бе, Пламче.
Интересно ми е и понякога даже го меря като е спаднал :D:D:

Danny:)
09-27-2012, 14:56
Еми, гаджето ми е на 16, а пишката му е 19,5 , така че да, комплексирай се и не излизай от вас.
Лично съм я мерила с линия.

Има някой на 16 които са сигурно по брадясали и по грамадни от баща ми. А аз някак по бавно се развивам физически.. тва е друг въпрос. Мен ме притеснява дали няма момичето да ми се исмее или нещо такова.

п.п. изобщо не ме вълнуват размерите на твоя :) питах сериозно макар че д/г ми е в границата на среден, но пак ми е некво тъпо.. имам и още много да раста. Пишете сериозно ако може, защото все пак никой не се е родил с 20 сaнта х*й :)

Anonyss
09-27-2012, 15:06
И бавноразвиващ ли си имаме ? :lol:

FuCKkK13
09-27-2012, 15:19
Има някой на 16 които са сигурно по брадясали и по грамадни от баща ми. А аз някак по бавно се развивам физически.. тва е друг въпрос. Мен ме притеснява дали няма момичето да ми се исмее или нещо такова.

п.п. изобщо не ме вълнуват размерите на твоя :) питах сериозно макар че д/г ми е в границата на среден, но пак ми е некво тъпо.. имам и още много да раста. Пишете сериозно ако може, защото все пак никой не се е родил с 20 сaнта х*й :)

абе какво си вкарваш в някакви смешни и жалки филми ? 1во 16см не са малко ама хич ... добре си си.. 2ро никоя няма да ти се изсмее... ако знаеш как да работиш няма да има проблем със см-те ... 3то - ако си легнеш с момиче и тя се окаже с по-малки гърди отколкото очакваш - примерно носи сутиен с подплънки, какво,ще и се изсмееш ли ? не вярвам

Danny:)
09-27-2012, 15:34
ти тъп ли си? да четеш ли не можеш. Да се развиваш бавно физически е нещо съвсем по-различно от това да се развиваш бавно психически ;\

Danny:)
09-27-2012, 15:39
абе какво си вкарваш в някакви смешни и жалки филми ? 1во 16см не са малко ама хич ... добре си си.. 2ро никоя няма да ти се изсмее... ако знаеш как да работиш няма да има проблем със см-те ... 3то - ако си легнеш с момиче и тя се окаже с по-малки гърди отколкото очакваш - примерно носи сутиен с подплънки, какво,ще и се изсмееш ли ? не вярвам

Темата по принцип е за дебелината, дължината не ме притеснява, но сега пак четох във нета няколко статии и нормалната дебелина на пениса е 12-13. Това да се комплексираш от нещо е адски тъпо.. стигаше ми един човек да каже че е добре. :)

Anonyss
09-27-2012, 19:41
Ха-ха, разсмя ме.. Та къде съм споменал, че си бавноразвиващ (психически) ? Ти си тъп братле :)

Amore-Mio*
09-28-2012, 06:22
Вземи се успокой. Никоя няма да тръгне да ти прави проблеми колко ти е голям, дебел и така нататък, ако знаеш, как да го използваш, за да й доставиш удоволствие.