PDA

View Full Version : Френска любов



WhyAlwaysMe?
09-27-2012, 16:58
Здравейте.
Аз съм на 15 години, името си няма да казвам, от Плевен. Имам си приятелка от около 6 месеца някъде. Тя е една година по-голяма от мен - на 17. Още не сме правили секс, тя ми каза, че не е готова, а и аз мисля, че не съм. Така че няма проблем.
Но през последните няколко седмици си говорим повечко на тази тема и тя ми каза, че не искала да прави френска любов. Аз малко се учудих, но я обичам и не мисля заради такива неща да късам с нея.

Но все пак реших да ви попитам. Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Нормално ли е момиче да не иска да го прави?
Момчета, вие попадали ли сте на такива момичета?
Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави?

ShtrudeL
09-27-2012, 17:21
Я съгражданинО..
Много ясно, че има момичета, които не искат. Питай я защо не иска и ако ти изреди някакви супер глупави причини, си поговорете сериозно на таЗ тема.
Ако бях момче, сигурно щях да си помисля, че не може някоя да ме обича целия, ама без оная ми работа. А причините са наистина, ама наистина глупави, тъй че да го преодолее и толкоЗ.

FuCKkK13
09-27-2012, 17:22
защо да не е нормално ? има и момичета,които не искат,може да не е готова,може да е пробвала и да не и е харесало...

bloodyF
09-27-2012, 17:24
да, малка и недорасла е
въпреки че аз на 17 съм си про направо , в сравнение с някои мои наборки и beginner в сравнение с други :lol:
не късай с нея, ако имаш чувства
ако ти е за секса , намери си друга..

GiveMeLove
09-27-2012, 17:33
Няма такъв вариант - бъди реалист! Такива момичета директно им казвам довиждане.. Не живеем в 10 век пр. н. ера.. :)

FuCKkK13
09-27-2012, 17:42
Няма такъв вариант - бъди реалист! Такива момичета директно им казвам довиждане.. Не живеем в 10 век пр. н. ера.. :)

човеко.. от вчера ти гледам коментарите и не мога да повярвам .. как може да си такъв не знам... :?

GiveMeLove
09-27-2012, 17:51
човеко.. от вчера ти гледам коментарите и не мога да повярвам .. как може да си такъв не знам... :?
И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. :) След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. :) А не ефтини заместители.. :)

FuCKkK13
09-27-2012, 18:08
И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. :) След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. :) А не ефтини заместители.. :)

значи момиче,което не иска да прави френска не става... боже.. тебе не знам коя и колко жестоко те е зарязала ама си чист идиот.. надявам се да не се обидиш казвам ти аз как те виждам и какво впечатление си ми направил

GiveMeLove
09-27-2012, 18:12
значи момиче,което не иска да прави френска не става... боже.. тебе не знам коя и колко жестоко те е зарязала ама си чист идиот.. надявам се да не се обидиш казвам ти аз как те виждам и какво впечатление си ми направил
Както искаш ме наричай, но аз девойки с разни фригидни изменения не приемам.. :)
Ти харесваш ли дебели и потни момчета? .. Не, нали? Това прави ли те идиотка..? Въпрос на вкус и на мнение, но аз такива лиготии не търпя - ако трябва ще се жертва, ако не - bon voyage.

FuCKkK13
09-27-2012, 18:19
Както искаш ме наричай, но аз девойки с разни фригидни изменения не приемам.. :)
Ти харесваш ли дебели и потни момчета? .. Не, нали? Това прави ли те идиотка..? Въпрос на вкус и на мнение, но аз такива лиготии не търпя - ако трябва ще се жертва, ако не - bon voyage.

лиготии ? ако на мацката просто не и харесва ? ти ако не обичаш да ядеш супа примерно и не ядеш лиготия ли е ? пф.. да ти имам и мисленето .. и искаш да ми кажеш,че ако мацката е 100 процентова във всяко едно отношение и е свястна ,но не прави френска би я зарязал ? е по голяма глупост няма...

GiveMeLove
09-27-2012, 18:23
лиготии ? ако на мацката просто не и харесва ? ти ако не обичаш да ядеш супа примерно и не ядеш лиготия ли е ? пф.. да ти имам и мисленето .. и искаш да ми кажеш,че ако мацката е 100 процентова във всяко едно отношение и е свястна ,но не прави френска би я зарязал ? е по голяма глупост няма...
Мацка, 100 процентова във всяко отношение няма.. Както няма и такъв мъж.. :)
Всеки си има косури, но няма да си оставя момичето /ако имах такова/ незадоволено - дори и да ми е неприятно да я лижа /а не е така/ ще го направя, само и само, за да и е готино, да се чувства добре и всичко да е на шест.

Това, мила моя, му се вика да бъдеш пич..
А това, че на някоя кифла й било неприятно, му се викат лиготии - и на такива мястото определено не е да стоят около мен.. :)

FuCKkK13
09-27-2012, 18:27
абе човек от къде си сигурен че са лиготии ? има момичета,които просто не им харесва.. да не е пробвала и да отказва - да,и аз съм съгласна,но да е пробвала няколко пъти и да не и хареса не можеш да кажеш че е лиготия ... и да кажем,че това и е кусура - да не прави френска,тогава пак ли би я оставил ? .. а като е да бъдеш пич - ще ти е приятно ли да знаеш,че твоето момиче ти прави френска без тя да го иска и и е неприятно ?

bloodysunrise
09-27-2012, 18:29
Touche... съгласен съм с брата Givemelove ;д

GiveMeLove
09-27-2012, 18:33
Е не мога да споря вече.. Няма неприятно.. Разбирам да те накарат да лапнеш жълта, воняща и сиринясала пишка, или аз да лижа мазна, със точищи се мазги и синьо-зелена течност п*тка - добре - да кажем нали, че ще ни бъде неприятно.

Но партньора ти да спазва перфектна хигиене /доколкото го позволява момента, разбира се/, и ти да се цупиш "понеже не ти било приятно".. Айде стига де? ..

Ето затова се дразня на 90% от жените - ако трябва бъдете актриси - правете го за човека отсреща.. :) После викате ми той беше такъв, той беше онакъв.. Беше, защото онази другата кляка и си върши работата перфектно, нали се сещаш.. ;)

FuCKkK13
09-27-2012, 18:38
не всичко опира до хигиената бе човек... аз с теб няма да споря... щом предпочиташ такава дето само кляка и друго не може пред свястно момиче дето не кляка проблема си е твой.. сам мисли каква ще е жена ти ... ама после с твоите камъни по твоята глава ... мисленето ти е глупаво и не ти ляга на годинките ама изобщо

GiveMeLove
09-27-2012, 18:40
не всичко опира до хигиената бе човек... аз с теб няма да споря... щом предпочиташ такава дето само кляка и друго не може пред свястно момиче дето не кляка проблема си е твой.. сам мисли каква ще е жена ти ... ама после с твоите камъни по твоята глава ... мисленето ти е глупаво и не ти ляга на годинките ама изобщо
Излизаш от контекста на нашия разговор и от това, какво аз мисля и не мисля.. :) Затова разговорът приключва сега.

Oy7ofCon7roL
09-27-2012, 18:46
Трябва да надува бузките, ниможи

GiveMeLove
09-27-2012, 18:47
Трябва да надува бузките, ниможи

Е.. айде бе, жени, къде спахте досега! :D

Oy7ofCon7roL
09-27-2012, 18:50
Е.. айде бе, жени, къде спахте досега! :D

преди да си се усукал около мен да ти кажа, че магарето е мъжко :D

FuCKkK13
09-27-2012, 18:51
Е.. айде бе, жени, къде спахте досега! :D

начиии ного искам да се ожениш и на 1вата брачна нощ жена ти да ти каже от сега няма френска,изневериш ли ми ще спиш само по чорапи на улицата без 1 стотинка :lol: ... добре де... не ти го пожелавам ама все пак да си харесаш някоя и да не иска и да ти се наложи ти нея да разбереш и ти да се жертваш за нея

FuCKkK13
09-27-2012, 18:51
преди да си се усукал около мен да ти кажа, че магарето е мъжко :D

:lol:

GiveMeLove
09-27-2012, 18:53
начиии ного искам да се ожениш и на 1вата брачна нощ жена ти да ти каже от сега няма френска,изневериш ли ми ще спиш само по чорапи на улицата без 1 стотинка :lol: ... добре де... не ти го пожелавам ама все пак да си харесаш някоя и да не иска и да ти се наложи ти нея да разбереш и ти да се жертваш за нея

Много ме мразиш, честно.. :D :D Изобщо не го крий, ся, наши хора сме!

@ OutOfControl - не се усуквам, бе .. просто най-накрая някой да се обади! :)

Oy7ofCon7roL
09-27-2012, 18:59
Много ме мразиш, честно.. :D :D Изобщо не го крий, ся, наши хора сме!

@ OutOfControl - не се усуквам, бе .. просто най-накрая някой да се обади! :)

Абе аз да си кажа, че съм мъжко, щот иначе ми пишат на лично разни пичое да се запознаем :D

А иначе остави я FuCKkK13, тя е феминистка

FuCKkK13
09-27-2012, 19:00
Абе аз да си кажа, че съм мъжко, щот иначе ми пишат на лично разни пичое да се запознаем :D

А иначе остави я FuCKkK13, тя е феминистка

естествено .. трябва да има кой да ни защитава племето

FuCKkK13
09-27-2012, 19:00
Много ме мразиш, честно.. :D :D Изобщо не го крий, ся, наши хора сме!

@ OutOfControl - не се усуквам, бе .. просто най-накрая някой да се обади! :)

нда.. с това ти мислене не си ми много розов 8-)

magita
09-27-2012, 19:22
Ха тоя път съм съгласна с GiveMeLove! Не може да даваш всичко което се изисква от теб, а в същото време да не даваш. Било то и френска. Щом си с човек който обичаш е глупаво да те е гнус от него при положение, че има елементарна хигиена.
Ще се изредят много тука дето ще ми кажат, че такива неща не се правят, за да ти ги върнат, но не е много вярно т'ва. Се едно да си с човек който обичаш и даваш всичко за него, а в същото време да получаваш само _)_ е тоя. ;]

DragonLady
09-27-2012, 19:37
Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Ще я попитам защо не иска.
Нормално ли е момиче да не иска да го прави? Да, нормално е.
Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави? Преди и аз не исках, докато не срещтнах правилният човек, които ме предразположи както трябва и сама пожелах да го направя.
пс GiveMeLove много се излагаш с тея крайни изказвания.

xXxPETYAxXx
09-27-2012, 20:32
Ха тоя път съм съгласна с GiveMeLove! Не може да даваш всичко което се изисква от теб, а в същото време да не даваш. Било то и френска. Щом си с човек който обичаш е глупаво да те е гнус от него при положение, че има елементарна хигиена.
Ще се изредят много тука дето ще ми кажат, че такива неща не се правят, за да ти ги върнат, но не е много вярно т'ва. Се едно да си с човек който обичаш и даваш всичко за него, а в същото време да получаваш само _)_ е тоя. ;]
Съгласна съм с това!
Не мога да си представя, че ако държиш на някого и искаш да му доставиш максимално удоволствие няма да направиш поне опит за това!
Ако мацката до сега никога не е правила подобни неща е нормално да се дърпа отначало. Важното е един път да разбере, че не е нищо унизително и да види задоволения поглед на половинката си и после няма да се дърпа.
Предразположи я, като и доставиш удоволствие и ти, за да разбере, че не е нещо лошо, а поне мъничко сближава една двойка.

BloodyMeri
09-27-2012, 20:45
Здравейте.
Аз съм на 15 години, името си няма да казвам, от Плевен. Имам си приятелка от около 6 месеца някъде. Тя е една година по-голяма от мен - на 17. Още не сме правили секс, тя ми каза, че не е готова, а и аз мисля, че не съм. Така че няма проблем.
Но през последните няколко седмици си говорим повечко на тази тема и тя ми каза, че не искала да прави френска любов. Аз малко се учудих, но я обичам и не мисля заради такива неща да късам с нея.

Но все пак реших да ви попитам. Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Нормално ли е момиче да не иска да го прави?
Момчета, вие попадали ли сте на такива момичета?
Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави?

Ако си се объркал в годините е ок 15 и 17 година разлика малко трудно,но може да е например 95 на 96 ,но тогава защо ще ти е да го казваш в години и да цитираш година разлика.Ма то не си наясно със себе си какво искаш та си тръгнал да питаш ,дали е нормално да ти лапат или е ненормално.Защото ако не си наясно със себе си то тогава няма да знаеш какво е нормално и ненормално и защо за някой нормалното става ненормално и обратното.Сега е същото като да кажеш,че обичаш крем карамел,а мразиш пържени яйца.И крем карамела има яйца ама го ядеш,но тук ненормалното да мразиш пържените айца може би го прави липсата или наличието на някоя съсатвка или пък начина на приготваня.Но пък не е нормално да кажеш че 2+3 e 5 и 3+2 e 6.Ама от друга страна е нормално щото ако промениш словореда на този израз "Да мина ли да те взема" на "Да взема да те мина" се получава коренно различно нещо ,а думите са същите.Надявам се ме разбра?!

GiveMeLove
09-28-2012, 08:44
Това беше идеята - да не се правят жените на малки лигли и много горделиви, а да си преглътнат малко тази гордост и да доставят удоволствие и на половинката си.. В този живот има много неприятни неща, даже МНОГО ПО-НЕПРИЯТНИ неща от това, но ги правим, нали?

@ DragoLady - нали знаеш, че аз тук си казвам всички директно, и не увъртам като някоя прилична девойка.. :) Дали се излагам или не - мен не ме интересува - така е в живота - едни те харесват, други те плюят.. :)

marilyn
09-28-2012, 09:57
Френската любов е нещо прекрасно, но идеята е да го правите с кеф. Принципно е тъпо ти да искаш от нея, а примерно ти да не й правиш. Сексът е взаимност, в кревата няма място за егоизъм. Но предполагам липсата ви на опит и това, че сте малки е в основата на проблема. С времето сигурно ще си промените възгледите.

GiveMeLove
09-28-2012, 10:15
Френската любов е нещо прекрасно, но идеята е да го правите с кеф. Принципно е тъпо ти да искаш от нея, а примерно ти да не й правиш. Сексът е взаимност, в кревата няма място за егоизъм. Но предполагам липсата ви на опит и това, че сте малки е в основата на проблема. С времето сигурно ще си промените възгледите.

Те повече гледат да лаят против моето мнение, место да се замислят над думите ми.. Типично тинейджърска постъпка.. :)

sexblqn
09-28-2012, 10:41
Нормално е при положение, че е девствена да не иска да прави френска любов (всички жени са така в началтото)
Спокойно, първо правете секс пък с времето сама ще си поиска.

BloodyMeri
09-29-2012, 06:06
Нормално е при положение, че е девствена да не иска да прави френска любов (всички жени са така в началтото)
Спокойно, първо правете секс пък с времето сама ще си поиска.

Въобще всички жени не са така.Не че няма такива ма ,по-голямата част почваме със свирки.Дори има такива дето продължават доста време само на свирки.

sexblqn
09-29-2012, 09:46
Въобще всички жени не са така.Не че няма такива ма ,по-голямата част почваме със свирки.Дори има такива дето продължават доста време само на свирки.

Е явно аз съм нещо сбъркана, защото според мен това е висша форма на доверие между партньорите и твоето мнение някак си не ми се връзва. Явно съм по- старомодна или не знам.........

Sineochkaataa
09-29-2012, 19:46
абе GiveMeLove ти си търсиш жена за секс..е добре де вие си мислите че да имаш приятелка е секс../чакай де животът не е само секс..в живота има най-различни има гладни хора а ти ми говориш за секс..;д значи ще зарежеш девствено момиче заради това че не иска да лиже../ много сте зле честно..а ако си лудо влюбен какво става ще я оставиш защото не иска да прави това което ти ужасно много искашш..абе вие момчетата сте такива мислите само за интимни отношения..накъде отива светът..

DarkTemplar
09-29-2012, 19:49
абе GiveMeLove ти си търсиш жена за секс..е добре де вие си мислите че да имаш приятелка е секс../чакай де животът не е само секс..в живота има най-различни има гладни хора а ти ми говориш за секс..;д значи ще зарежеш девствено момиче заради това че не иска да лиже../ много сте зле честно..а ако си лудо влюбен какво става ще я оставиш защото не иска да прави това което ти ужасно много искашш..абе вие момчетата сте такива мислите само за интимни отношения..накъде отива светът..
Душко, на 15 си и още мнооого неща не са ти ясни, така че остави секса и темата кой какво дава/взема в една връзка на по-зрелите. ;)

GiveMeLove
09-29-2012, 20:58
абе GiveMeLove ти си търсиш жена за секс..е добре де вие си мислите че да имаш приятелка е секс../чакай де животът не е само секс..в живота има най-различни има гладни хора а ти ми говориш за секс..;д значи ще зарежеш девствено момиче заради това че не иска да лиже../ много сте зле честно..а ако си лудо влюбен какво става ще я оставиш защото не иска да прави това което ти ужасно много искашш..абе вие момчетата сте такива мислите само за интимни отношения..накъде отива светът..
Ти сериозно ли, или така ми се струва, понеже съм си пийнал? ..

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 21:03
Sineochkaataa каквото и да говориш, бъди наясно , че накрая всичко опира до секса и парите

Ivaaaaa
09-29-2012, 21:18
Ти сериозно ли, или така ми се струва, понеже съм си пийнал? ..


Пий за мое здраве, имам рожден ден :D

DarkTemplar
09-29-2012, 21:19
Пий за мое здраве, имам рожден ден :D
хаха, ами а честито. :D

и си изчисти някои от личните, че кутията е преляла. ;)

ShtrudeL
09-29-2012, 21:20
абе GiveMeLove ти си търсиш жена за секс..е добре де вие си мислите че да имаш приятелка е секс../чакай де животът не е само секс..в живота има най-различни има гладни хора а ти ми говориш за секс..;д значи ще зарежеш девствено момиче заради това че не иска да лиже../ много сте зле честно..а ако си лудо влюбен какво става ще я оставиш защото не иска да прави това което ти ужасно много искашш..абе вие момчетата сте такива мислите само за интимни отношения..накъде отива светът..

Душице, коооолкото и да съм романтична (според моите си представи), грешиш.
Защото мога да кажа така: "Ти ако си лудо влюбена в някое момченце и си правите всичко, ама той не иска да те целува по устата (примерно), ще го оставиш ли, защото не иска да прави нещо, което ти много искаш?"
На някои хора (да не казвам повечето) това им е проблем и ако някои други не искат да го признаят пред себе си, то значи вървят срещу себе си, ама нищо не е вечно и все някой слънчев или дъждовен ден, ще осъзнаят, че нещо им липсва и дори само едно да е, може да създава напрежение/неудобство/както искаш го наречи. Не ти казвам всичко това, за да ти наливам акъл в главичката, а защото и аз съм мислила така и съм била толкова наивна, не че сега не съм, ама все пак..
И ако едно момче е с момиченце, което не иска да му прави нещо, която някоя друга преди нея му е правила, то това ще му липсва най-вероятно, особено ако му е било приятно. И няма да му липсва заради обекта, който му е правил каквото и да е, а заради самото действие. Това важи за много други работи, не само за ъъ френската 'любов' в случая.

Ivaaaaa
09-29-2012, 21:27
хаха, ами а честито. :D

и си изчисти някои от личните, че кутията е преляла. ;)


Благодаря, извинявам се за спама

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 21:28
Душице, коооолкото и да съм романтична (според моите си представи), грешиш.
Защото мога да кажа така: "Ти ако си лудо влюбена в някое момченце и си правите всичко, ама той не иска да те целува по устата (примерно), ще го оставиш ли, защото не иска да прави нещо, което ти много искаш?"
На някои хора (да не казвам повечето) това им е проблем и ако някои други не искат да го признаят пред себе си, то значи вървят срещу себе си, ама нищо не е вечно и все някой слънчев или дъждовен ден, ще осъзнаят, че нещо им липсва и дори само едно да е, може да създава напрежение/неудобство/както искаш го наречи. Не ти казвам всичко това, за да ти наливам акъл в главичката, а защото и аз съм мислила така и съм била толкова наивна, не че сега не съм, ама все пак..
И ако едно момче е с момиченце, което не иска да му прави нещо, която някоя друга преди нея му е правила, то това ще му липсва най-вероятно, особено ако му е било приятно. И няма да му липсва заради обекта, който му е правил каквото и да е, а заради самото действие. Това важи за много други работи, не само за ъъ френската 'любов' в случая.

браво бе

Glam0rous
09-30-2012, 09:04
На тоя пич по-нагоре опитът и егн-то правилно му говорят това не е нормално. Ако толкова те обича и те харесва, ще те харесва ЦЕЛИЯ подчертавам и сама ще си иска да ти прави кеф. Като гледам на 17 не е много малка, но на акъл може и още да си мисли като малко момиченце. Ама с тва мислене най-вероятно някой ден ще реве, че са я зарязали и ще плюе по новите приятелки на гаджетата си. А няма толкова жалка картинка като зарязана жена, злобееща по другите, очевидно по-добри от нея по някакъв начин. Ако има чувства в една връзка даваш 100% от себе си за да е хубаво и на двамата, другото са оправдания за нещо си.

Amore-Mio*
09-30-2012, 14:58
И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. :) След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. :) А не ефтини заместители.. :)
Глупаво е да приемаш момичето до теб, като някоя стока/играчка, буквално, която да задоволява сексуалните ти нужди. Що ли съм убедена, че и хал хабер си нямаш от чувства и така нататък.

Нормално е, авторе. Макар, в началото и аз да не исках - след това се съгласих. Възможно е да е притеснена, някой да й е внушил някакви простотии, да й е за първи път или да е пробвала, и да не й е харесало.

Slynchiicee
09-30-2012, 15:21
Нямам категорично мнение ЗА или ПРОТИВ .. обаче не виждам нищо лошо след като тя би се зарадвала и би й харесало да й доставят удоволствие да го направи и тя.. макар че най-важното да е чист да има дори отлична лична хигиена.. ако е попаднала на обратното немога да я съдя защо не иска :) но попринцип няма нищо лошо.. това че в порното примерно го представят толкова брутално.. не значи че неможеш да се отпуснеш и просто да бъдеш нежен с половинката от която и страна да е..

Visokomeren
09-30-2012, 21:57
Как така ти си на 15 години, а тя е 1 година по-голяма от теб и е на 17 :)

Иначе, има много жени, които не искат да правят френска любов. Или са преубедени, или ги е срам, или не знаят как. Много са причините, а тях с времето ще ги разбереш.

greenblood
10-06-2012, 22:36
Нещо по темата. http://novinata.org/Oralna-lyubov---kak-da-si-poiskame

ccdesigns
10-06-2012, 23:00
Aз не знам дали някога бих искал да имам връзка с момиче, което не прави френска :lol: Кво искаш да кажеш, ако е перфектна във всичко друго.. бла бла... Щом не прави френска, не е перфектна. Може да не иска да прави секс, е така просто, щото не и харесва, ма айде, понеже е перфектна във всичко друго да я зимам... И само глупавите хора поставят нещата "1 има, 1 нема", демек "прави френска, не може да прави секс; прави добър секс, не прави френска". Тва за мнението на таа шибаната (демек фък13, да не се обиди нещо, не съм я писал аз така).

iwwo_
10-07-2012, 06:41
Изчакай я да заспи, качи и се на главата и злобно и го набухай в устата без никакви обяснения! ;)

dream1707
10-07-2012, 07:23
Изчакай я да заспи, качи и се на главата и злобно и го набухай в устата без никакви обяснения! ;)

Ивчооо ... така ли съм те учила бе :x


И кво като не ще.... ш'са научи да иска :D

iwwo_
10-07-2012, 08:34
Ивчооо ... така ли съм те учила бе :x

(blush)

heartshapedbox
10-08-2012, 11:36
И аз съм съгласна с GiveMeLove, не може да искаш партньорът ти да ти доставя удоволствия (не само за френска, каквото и да е), а ти да го "обичаш", но без да правиш същото за него. Това не е любов, а егоизъм.