PDA

View Full Version : Иван Ласкин..



ShtrudeL
09-27-2012, 17:29
..ме дразни, ама е ебати пича в къщата на бай брадър и затапи ВладинкО. <3

EinGutesKind
09-27-2012, 17:40
Мен ме дразнят Владо, Николай и Благой :X

EinGutesKind
09-27-2012, 17:47
Да, ама пак си е пърдящ комплексиран мундар :lol:

FunkyPie
09-27-2012, 18:40
какво
къци да бест
не знам за кво си говорите обаче

embraceme
09-27-2012, 20:41
хаха направо го заби, гледах го :D Outtalked at its finest :3

elito0o0o0
09-27-2012, 22:22
Па тоя Владо напрао ме изуми :shock:

MaLyKoLiU
09-28-2012, 02:19
Само аз ли не гледам тая простотия?

LadyDi
09-28-2012, 06:05
Иван Ласкин е направо отврат. Все компетентен, все най-най... бахмаму

Chacho
09-28-2012, 06:13
По-добре да гледам cartoon network отколкото тва.

ShtrudeL
09-28-2012, 12:51
Иван Ласкин е направо отврат. Все компетентен, все най-най... бахмаму

А е риби... бамааму


:3

Всъщност много ме дразни, но и в същото време ми харесва и е ебати човека, всмис... може да сложи всеки на мястото му.

awerw
09-28-2012, 16:29
давай багаааа покажи им как го правиш !!!!!!

4o4ina
09-29-2012, 10:33
Благой за какво го сложиха там,само да спи и яде и да се муси? :?

БожиятАгнец
09-29-2012, 10:46
Повръща ми се от вас и простотиите ви.

ShtrudeL
09-29-2012, 11:07
Повръща ми се от вас и простотиите ви.

СКАН-ДАЛ! =О
Мислех, че обичаш повръщано.
Или го казваш в някакъв красив смисъл, който казва, че толкова се кефиш, че ще повърнеш от радост, защото повръщаното при теб е признак на щастие, освен ако не си станала ВЪЗвишена и стилна дама.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mat6imP9x61rsudnqo1_500.gif

Luidgie
09-29-2012, 11:58
СКАН-ДАЛ! =О
Мислех, че обичаш повръщано.
Или го казваш в някакъв красив смисъл, който казва, че толкова се кефиш, че ще повърнеш от радост, защото повръщаното при теб е признак на щастие, освен ако не си станала ВЪЗвишена и стилна дама.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mat6imP9x61rsudnqo1_500.gif

Може просто да и се драйфа от това, че сте малоумни копеленца, дето киснат пред телевизУрчитата и гледат сополивата паплач на България как си бърше задниците. Много стилно и подходящо предаване за "дами". Ти като се имаш за някаква изискана дама що не ходиш да свириш на пиано, да четеш и да се разхождаш с чадърче из градинките правейки се на свенлива?

БожиятАгнец
09-29-2012, 12:49
СКАН-ДАЛ! =О
Мислех, че обичаш повръщано.
Или го казваш в някакъв красив смисъл, който казва, че толкова се кефиш, че ще повърнеш от радост, защото повръщаното при теб е признак на щастие, освен ако не си станала ВЪЗвишена и стилна дама.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mat6imP9x61rsudnqo1_500.gif

http://www.youtube.com/watch?v=wCF3ywukQYA

БожиятАгнец
09-29-2012, 12:57
Може просто да и се драйфа от това, че сте малоумни копеленца, дето киснат пред телевизУрчитата и гледат сополивата паплач на България как си бърше задниците. Много стилно и подходящо предаване за "дами". Ти като се имаш за някаква изискана дама що не ходиш да свириш на пиано, да четеш и да се разхождаш с чадърче из градинките правейки се на свенлива?

Човек, на село е елитно така и само интелигенцията, и буржоазията следят подобни вип, топ арт проекти.

Бъдете еврейски парцали и роби на медията, драги ми овчици. Просташко и селско предаване си е - ако някой успее да ме обори ще му дам софийско жителство и бутилка ракия.

adoreher
09-29-2012, 12:58
искам да питам
защо вместо вие да ядете, говорите, дишате и тем подобни
гледате как някви други хора го правят

yakuza_
09-29-2012, 13:04
защото техния живот е по - инт от нашия, искаш ли да разнообразим взаймно живота си

adoreher
09-29-2012, 13:05
ного интересно
стоят в няква голяма къща
и правят нищо

yakuza_
09-29-2012, 13:09
Но пък са известни и като ги помолиш да лапат, се съгласяват по - лесно ...

ShtrudeL
09-29-2012, 13:21
Може просто да и се драйфа от това, че сте малоумни копеленца, дето киснат пред телевизУрчитата и гледат сополивата паплач на България как си бърше задниците. Много стилно и подходящо предаване за "дами". Ти като се имаш за някаква изискана дама що не ходиш да свириш на пиано, да четеш и да се разхождаш с чадърче из градинките правейки се на свенлива?

Не се имам за дама, но не се имам и за простакеса, от чиято уста се чуват само приказки за зомбита, драйфане, амфети, кръв и повръщано. Като ми правиш редовен оглед на мненията, поне се опитвай да ги осмисляш.

Агнец, а правила ли си някога разлика между селянин и селяндур? А знаеш ли какви са факторите, определящи дали едно място ще е град, или село? Ти гражданка ли се чувстваш? Какво те прави такава и с какво си по-различна от един стойностен и успял човек, който живее в село? Примерно. Агнец, а ако живееше на село и копаше домати, каква щеше да си? А лоши ли са хората, които го правят? Ако Иван Вазов беше столичанче, щеше ли да по-куул? Хм. Комплексирана ли си на тази тема, че толкО говориш за нея? Какво мислиш за България? Ти в Париж ли си расла, че имаш нещо против хората, живущи извън милата ти София?

Luidgie
09-29-2012, 15:42
Щруди мненията ти са ми през кура както и цялата ти особа. Просто е много дразнещо да даваш акъл, съвети и т.н. след като ти самата си едно парцалчИ. Когато станеш дама и не говориш непочтени и "мръснишки" неща седни да проповядваш на останалите да са дами. Ама след като дрънкаш лайна на всеки 3 минути, за к'во се бориш? За някаква победа над Агнеца, а? Или да се изкараш некво възпитано яко девойче, дето не говори мръсни неща и не обсъжда половият и личният си живота - а компота помниш ли?

ShtrudeL
09-29-2012, 16:00
Щруди мненията ти са ми през кура както и цялата ти особа. Просто е много дразнещо да даваш акъл, съвети и т.н. след като ти самата си едно парцалчИ. Когато станеш дама и не говориш непочтени и "мръснишки" неща седни да проповядваш на останалите да са дами. Ама след като дрънкаш лайна на всеки 3 минути, за к'во се бориш? За някаква победа над Агнеца, а? Или да се изкараш некво възпитано яко девойче, дето не говори мръсни неща и не обсъжда половият и личният си живота - а компота помниш ли?

Това май е първия ти по-сдържан и спокоен коментар, макар че все още има наченки на някакви нервни изблици, НО както и да е. Ако си такава, или още една идея по-спокойна, може и да е приятно да си 'спорим'.
Аз не давам акъл и съвети на никой, аз изказвам мнение, както всички тук. На никой не съм казвала - 'не прави това или онова.'
Това за парцалчИто например е излишно да го споменаваш, не че ме обижда, но показва колко се дразниш от мен, а в същото време ти е 'през кура'. И не твърдя, че съм дама, не твърдя, че съм супер почтена, или каквато и да е и ако си си правила някакви такива изводи въз основа на това, което съм писала по темите, то е защото не виждаш границите на нещата. Няма нищо лошо в мръснишкото, няма лошо в това да изпростяваш от време на време, но не е яко да го правиш постоянно и да прекаляваш с това. И ако се намесвам на някои места с това колко просташко се държи някой, или нещо такова, то явно съм преценила, че тези граници (моите представи за 'граници') са доста прескочени и изглежда смешно, на моменти ако щеш вярвай и тъжно.
А за компота не помня, т.е. помня, но не помня за какво ставаше въпрос и 100% не е било казано на сериозно.

machoka
09-29-2012, 18:22
Ако простият българин, който в процентно отношение явно доминира, не се сипеше пред плазмата в 20:00 на НОВА и ей така решеше да го бойкотира тва тъпо предаване, май май нямаше да го излъчват за пореден сезон.

yakuza_
09-29-2012, 18:23
това си мислех и аз, как може всеки да го плюе, ама да забива в тях да зяпа тая глупост, че после и да прави драми от това, ако всички тия "известни" хора се игнорират, те сами ще се закрият

ShtrudeL
09-29-2012, 19:20
апфУ
Ест, че е глупаво, ама има интрига, има СКАН-ДАЛ и тваЙ. Не го приемам на сериозно, пълна пародия е, но го гледам именно заради драмата. 8-)
А тея, които реагират като ощипани с думичките 'омг как можеш да го гледаш, ти си тъпанар, а аз съм ебати якия и не гледам такива неща' само че с по-меки думички, са ми толкоЗ смешни, апфУ, апфУ.
Що пък да не искам да видя дадени хора в определена среда, държащи се (уж) така, както се държат и в ежедневието си? Хората са ми интересни. Защо да не искам да се почувствам 'като бог, който си разцъква каналите, в които сме главни действащи лица и когато му стане скучно, да превключи на друг канал'? (имаше някакво такова цитатче от някъде ^^)

machoka
09-29-2012, 19:22
... защото да гледаш чуждата драма е сеирджийство, а у наше село сеирджиите не са на почит.

ShtrudeL
09-29-2012, 19:30
Аз я гледам с изследователска цел. :3

machoka
09-29-2012, 19:32
тва го обяснявай на едноокия :D

ShtrudeL
09-29-2012, 19:38
тва го обяснявай на едноокия :D

апфУ
Искаш да ми кажеш, че съм зле, щотО го гледам?! [-(
А едноокия можИ ли да говори и слуша, защото ако можИ, дай ще си говорим на... 3 очи, вместо да се здрависваме.. щом тъЙ искаш пъъък 8-)

ParadOx
09-29-2012, 20:22
Багата е супер незабележим в къщата.... Патрашкова ме кефи 8-)

БожиятАгнец
09-29-2012, 20:45
зомбита, драйфане, амфети, кръв и повръщано

Агнец, а правила ли си някога разлика между селянин и селяндур?

Ти в Париж ли си расла, че имаш нещо против хората, живущи извън милата ти София?

Първото е кифленско.

Второто - не ме ебе как ТИ интерпретираш дадени думички /синоними/. (Бтв винаги мн бътхъртваш като стане въпрос за селяния, дори и да не се обръщат към теб.)

В третото няма смисъл.

За това за България може би ще отговоря по-късно, защото имам много да казвам по темата...

Тааа, ще те чукам, обичам те, сготви ми една мусака и ме чакай гола с ракията в леглото - аз ше се върна сутринта.

П.С: "не е яко да го правиш постоянно и да прекаляваш с това"

Щото по форумите се разбира всичко за навиците и рутините хората. :lol:

П.С2: Не знам как и к'во уиски съм обещавала - вино "Меча кръв" имах предвид - т'ва сиг. ще ви нахъса повече. 8-)

ShtrudeL
09-29-2012, 21:00
Значи казваш, че селянин и селяндур са синоними?

БожиятАгнец
09-30-2012, 10:25
Не можеш сам да си избираш значението на думите.

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD

http://www.onlinerechnik.com/duma/%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD

http://www.kakvo.org/sinonim/%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD

Първите три линка в гугъл. Ето ти и за още:
https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ie=UTF-8&ion=1#hl=en&sclient=psy-ab&q=%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD+%D1%8 1%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BC&oq=%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD+%D1% 81%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BC&gs_l=hp.3..0i30l2j0i8i30.422.9990.0.10680.20.16.4. 0.0.1.124.1317.14j2.16.0.les%3B..0.0...1c.1.8MhCWt 7dn_g&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=833ad791a0bda31&ion=1&biw=1152&bih=741

Ако не вярваш - отвори някой синонимен речник. (Ако въобще имаш книги у вас.)

Виж, т'ва, че тези синоними имат две значения е друг въпрос. Някой ден - ако се постараеш - ще разбереш в какъв смисъл аз употребявам думата (макар че те са два, както споменах, та ще се затрудниш :/).

Luidgie
09-30-2012, 16:04
Това май е първия ти по-сдържан и спокоен коментар, макар че все още има наченки на някакви нервни изблици, НО както и да е. Ако си такава, или още една идея по-спокойна, може и да е приятно да си 'спорим'.
Аз не давам акъл и съвети на никой, аз изказвам мнение, както всички тук. На никой не съм казвала - 'не прави това или онова.'
Това за парцалчИто например е излишно да го споменаваш, не че ме обижда, но показва колко се дразниш от мен, а в същото време ти е 'през кура'. И не твърдя, че съм дама, не твърдя, че съм супер почтена, или каквато и да е и ако си си правила някакви такива изводи въз основа на това, което съм писала по темите, то е защото не виждаш границите на нещата. Няма нищо лошо в мръснишкото, няма лошо в това да изпростяваш от време на време, но не е яко да го правиш постоянно и да прекаляваш с това. И ако се намесвам на някои места с това колко просташко се държи някой, или нещо такова, то явно съм преценила, че тези граници (моите представи за 'граници') са доста прескочени и изглежда смешно, на моменти ако щеш вярвай и тъжно.
А за компота не помня, т.е. помня, но не помня за какво ставаше въпрос и 100% не е било казано на сериозно.

Сега да ти платя ли за психологическия анализ? Ха-ха... айде ще си замълча, че ми писна да се разправям с теб. Но общо взето се вреш в неща, които не разбираш и проповядваш неща, в които ти самата не вярваш - това е лицемерие и е противно. Щото драга нито си дама (сама го казваш) нито си нещо повече от останалите (пак сама го казваш), че да даваш акъл на някой какво да харесва и как изглежда от страни. Мене може да ме кефат кървясали бебешки мозачета и к'во? Т'ва простак ли ме прави? Твоята логика е, че когато някой се кефи на "зомбита" и говори за тях (това са твои думи) е просташко и не е занимание за дамите (говориш като 80 годишен чичко)... както и да е имай си вярванията и разбиранията за света на мен ми е през (знаеш кое). А за дразненето съм ти казвала, че ме дразниш, но ми е много лесно просто да те игнорирам - дето се вика скуката е голямо нещо.

ShtrudeL
09-30-2012, 16:57
ех... дето се вика, добро оправдание. А за пореден път питам (има ли смисъл!?) - от къде знаеш ти в какво вярвам и какво чувствам? Слез малко от престола си на богопомазана, знаеща всичко и разбираща хората.

Luidgie
09-30-2012, 17:44
Я не извъртай бе, б. К'во да сляза? Вадя си изводи от написаното от теб на което съм попадала, ти от къде си вадиш изводи за мен,а ? (да ти напомня ли за намазаната с черно злобна метълка? като дори не ме знаеш к'ва музика слушам нали, ама си вадиш изводи - аре не ми се прави на засегната) И не само от прочетеното всички хора от форума с които съм разговаряла твърдят едно и също за теб и аз съм много склонна да им вярвам предвид всичките "доказателства" получени директно от твоя милост. Извади си главата от задника и не ми излизай с нек'ви такива от толкова време ти казвам, че ме дразниш с лицемерието си и т.н. и каот ми е скучно те подхващам иначе ме боли кура. Нито ти ще се промениш нито аз ще съм причината за евентуална промяна просто е забавно човек да те гърчи. С твоите "Ах колко тъжничко" и подобните лафчета дето ме спукват от смях. Разбери го момЕ, че си забавна и смешна и на сериозно си се взела, коеот те прави още по смешна... Аз да съм слязла от стола си на богопомазана - приложи го т'ва върху себе си, драга. Щото ти се държиш сякаш си хванала Господ за маркуча. Айде със здраве.

ShtrudeL
09-30-2012, 18:00
Бах тоя кур, много те боли. Иди да го прегледат, или по-добре недей, че не е хубаво такива като теб да се размножават.
Взе да ми приличаш на третокласник, опитващ се да обиди някой, само където те се обиждат на "Ти си овца/смотана/етц". Гледай си в твойта паничка, че взе да вървиш до това, което твърдиш за мен. И хич не ти прави чест. Да очаквам ли още един километричен пост с обяснения колко не те грее личността ми? акхх кхх

Luidgie
09-30-2012, 18:03
На третокласник викаш - ахаха. Да не съм се размножавала? По-добре злобни метъли да вървят по тая земя отколкото тъпи лигави момиченца/момченца дето задника не могат сами да си обършат. Да съм те нарекла овца? Май много ти се иска да те напсувам и да ти кажа овцо тъпа или курво мръсна. Ми няма да стане, сорЕ. Аре със здраве дръж Господ за хуя, че иначе си нищо.
П.П. Пипнах те натясно и веднага намери най-тъпия начин да се измъкнеш. Еваларка.

ShtrudeL
09-30-2012, 19:12
омг толкова си филмирана =-)
До кога ще повтаряш едно и също?
Значи ако ти отговарям, ти се връзвам, а ако не го правя, бягам? ех.. ех.. =-) Ходи после обяснявай, че не ме обичаш. <3 <3 <3 *муа* Пипнала ме на тясно.. акхх кхх =-) вярвай си, явно ти доставя удоволствие

ohluv
09-30-2012, 19:24
Штрудел яла те почеша,миличко!

ShtrudeL
09-30-2012, 19:31
Штрудел яла те почеша,миличко!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7weclMOJh1r1amgeo1_r2_500.gif

Luidgie
09-30-2012, 19:32
омг толкова си филмирана =-)
До кога ще повтаряш едно и също?
Значи ако ти отговарям, ти се връзвам, а ако не го правя, бягам? ех.. ех.. =-) Ходи после обяснявай, че не ме обичаш. <3 <3 <3 *муа* Пипнала ме на тясно.. акхх кхх =-) вярвай си, явно ти доставя удоволствие

АХАХАХАХАХАХАХА! ХА-ХА-ХА!!! Не не не това е нереално! СорЕ аз не се приемам за бурканче с компотчИ - както щеш го приемай. Ай със здраве.

ShtrudeL
09-30-2012, 19:36
АХАХАХАХАХАХАХА! ХА-ХА-ХА!!! Не не не това е нереално! СорЕ аз не се приемам за бурканче с компотчИ - както щеш го приемай. Ай със здраве.

Винаги съм намирала този вид смях в такива ситуации за особено привлекателен и издаващ огромното дразнение, което се крие зад него.

Компот - Хм колко ли десет пъти го каза, след като веднъж го споменах на шега?
със здраве - бахти, ще вземеш да ми подействаш като профилактична имунизация <3
Абе, абе, где ти Йе кура? *мило лицемерно личице*

ShtrudeL
09-30-2012, 19:38
какви прекасни гифчета ^^

вЕрно е <3
Искаш ли още една порция, за да "се изгавриш" още веднъж, за да се почувстваш още по-прекрасно? <3

ShtrudeL
09-30-2012, 19:48
мда, много ги обичам ^^
прекаснички са

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/58386_502352403110244_44486523_n.jpg

Luidgie
09-30-2012, 19:51
Винаги съм намирала този вид смях в такива ситуации за особено привлекателен и издаващ огромното дразнение, което се крие зад него.

Компот - Хм колко ли десет пъти го каза, след като веднъж го споменах на шега?
със здраве - бахти, ще вземеш да ми подействаш като профилактична имунизация <3
Абе, абе, где ти Йе кура? *мило лицемерно личице*

Сега да съжелявам, че не си ми на среща да види как ме забавляваш ли? СорЕ с кифлички не общувам ... :/ тъжничко...
Лафчето с компота ми е любимо сорЕ за злоупотребата с твоят компот... :/ пак тъжничко.
Па нека бе здраве да има! Казах ти да си пазиш физически здравето, че менталното ти е яко зле. Пак тъжничко :/
Кура ми е навсякъде, но не и между твоите краченца, докаот ми бегаш нагоре по легълцето - пак тъжничко :/

ShtrudeL
09-30-2012, 20:00
сорЕ, не сорЕ, тъжничко :/
В тефтерче ли си записваш думичките ми? Поласкана съм :/ сорЕ, сорЕ, 1, 2, 3, сорЕ :/

нИ съжЕлявай, :/

machoka
09-30-2012, 20:01
почва да става досадно