PDA

View Full Version : Относно пушенето



MinichkaMilichka
09-27-2012, 17:54
Извинете ме че питам но все пак на черния или на белия дроб пушенето вреди.Няма значение.Така значи то ме интересува ако пуша и ако настина и отида на лекар те могат ли да разберат? Ако ме питате на колко съм то отговорът ми е на 13.Знам че ще кажете-Ти си малка,не си трови живота.И така.Просто ви питам.

crowberry
09-27-2012, 17:59
Зависи по колко пушиш. А за първия въпрос --> (facepalm)

ChubbyBunny
09-27-2012, 18:15
Извинете ме че питам но все пак на черния или на белия дроб пушенето вреди

http://www.myfacewhen.net/uploads/714-epic-facepalm.jpg

MinichkaMilichka
09-27-2012, 18:20
Еми днес си дръпнах 2-3 пъти но след като майка ми и сестрите ми пушат и аз си дишам пушека им.Днес опитах Марлборо и се насветках защото първия път като дръпнах повече от 5 сек и после неможах да се изкашлям но ми беше приятно.Дръпни си,дръпни си, хайдее знам че искаш.И разбирасе как да откажа на хубавото момче и си дръпнах.Не знам защо но някак ми харесва,единственото което ме притеснява е че може някой лекар да разбере.Ако може някой да ми каже дали може чрез вземане на кръв или прослушване на дробовете да разберат.

besso
09-27-2012, 20:46
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120304130414/dragonage/images/b/b5/Are-you-fucking-kidding-me.jpg

Anonyss
09-28-2012, 11:59
Недей да го правиш, защото и другите го правят. Ако ти се пуши, организма сам ще иска цигари.. Някои пушат 1 година и дробовете им са черни, а други - 60 години и са по-чисти и от на спортисти..

Alchemist
09-28-2012, 12:15
Съвет от човек пушил над 30 цигари на ден в продължение на 4 години - не ги почвай, може да ти е готино обаче изобщо не си струва. Вече от 5 месеца не съм пушил и се чуствам в пъти по добре от преди, повече енергия, настроение и всичко...

Ou7oFmYhEaD
09-29-2012, 12:41
Няма проблем да си пафкаш 2/3 цигари на ден, но да не стават повече

ShtrudeL
09-29-2012, 14:12
1. Много си зле.
2. На въпроса ти:
а) Зависи при какъв лекар отиваш. Зависи за какво. На рентгенова снимка на пушач, който омита 1-2 кутии цигари на ден от бая години, дроба му се вижда като дърво с множество и дебели клони, което е ужасно.
б) Зависи от колко време пушиш.
3. Пушенето вреди на всичко.
4. Уважавай тялото си. Виж т. 1.

xPafx
09-29-2012, 14:42
Едно не мога да разбера-защо се водиш по акъла на другите, хубавото момче ти било предложило.. и кво? Айде да се направим на готЯни, да не останем по-назад, а и светът се изчерпва с едно хубаво момче. На 13 си твърде малка за пушене, дори и само едно дръпване.. повярвай ми, казвам ти го от личен опит, в момента съм на 17 и пуша от около 3 години, моля те, не прави тази грешка! Не и ако е за да впечатлиш някого! Симпатиите ти към него скоро ще изчезнат, но станеш ли страстен пушач, никак няма да ти е лесно.

besso
09-29-2012, 18:27
хаха, Shtrudel скъса с коментара :D

mlf
09-30-2012, 14:38
Може би ще бъде една от милиони, които ти четат това конско, но то не е без причина...
Пушенето не те прати готин, то вреди на самия теб и дори да си много нервна, това не е решението ... и по- добре си запази живота и недей да гледаш от другите !

mlf
09-30-2012, 14:40
а по въпросите ти ... на първия няма да отговарям, а за втория .. ами зависи, на какъв лекар отиваш, но като цяло има голяма вероятност да узнае лекаря

draid
09-30-2012, 15:46
Мнооого си зле.

black pearl
10-02-2012, 12:14
Айде вече си се дръпнала,но не продължавай ! Най-малкото организма ти още се развива ! Ако продължиш в училище като бягате 300 метра ще си умряла на 100 ! :D Казвам ти го от личен опит,защото лятото имаше един месец в който се събирахме и пушихме...Е някои пушиха с кутии , а аз по 1-2,но се отказах !

1во защото е вредно
2ро защото нашите са редовни пушаче- пушат по 3 кутии на ден и виждам колко лошо им се отразява
3то ставаш като наркоман- искаш още и още и ако не спреш навреме няма да можеш изобщо ! :)
4то спортувам и пречи ужасно много ...особено на плуването
П.П и аз съм на 13

sexblqn
10-04-2012, 16:51
Пуша повече от 10 години и това е най- голямата грешка в живота ми. Просто не дей , това е чиста отрова. Сега не мога да тичам , да спортувам и да се забавлявам с елементарни неща. Не мога да отида на хижа, защото не мога да дишам, когато се изкачвам по баирите.
Сама си помисли искаш ли такъв живот. А отказването на цигарите е толкова сложно колкото да спреш наркотиците или алкохола...........

besso
10-04-2012, 17:21
Глупости на търкалета. Отказването на цигарите е лесно, само изглежда трудно на всеки пушач. Трудната част е да не ги почнеш отново.