PDA

View Full Version : Industrial пиърсинг



Evie
09-27-2012, 18:20
Искам да си направя industrial пиърсинг ( ето снимка - http://prikachi.com/images/305/5317305W.jpg ). На 15 съм, но родителите ми ми дават, така че това не е проблем, обаче имат определени изисквания, с които и аз съм съгласна. По принцип съм от Пловдив, но не съм убедена дали тук има специалисти и затова е по-вероятно да се отиде до София и искам да попитам дали можете да ми препоръчате наистина добри места в тези два града. Освен това четох, че е възможно да се сложи местна упойка, а и майка ми настоява да си сложа, та това така ли е? И последно за обецата.. Знаете ли дали някъде се продават или въобще правят от благородни метали, а не от тези по-евтините.. Ще съм много благодарна, ако успея да получа информация, защото родителите ми държат на тези неща, а и аз също.. Благодаря предварително :)

BrainDamage
09-28-2012, 19:35
Място не мога да препоръчам тъй като в тези градове съм била по веднъж, но ппц в На тъмно са специалисти [поне във Варна] и ако имате в града отиди там [предполагам, че има, де], ако не, в София има. За упойка не знам, но дори и да не ти сложат болката при пробиването е минимална.. след това е зора докато заздравеят напълно дупките, а на хрущял това ще е доста по-бавно. Иначе не ти трябва да си купуваш обеца от по-специален метал, тази която ще ти сложат е от медицинска стомана, а това не може да доведе до някакви инфекции, ако от това се притесняват родителите ти.