PDA

View Full Version : Искам да споделя



svetli_sexy_16
09-27-2012, 19:03
Здравейте ! Пиша ви, защото имам желанието да споделя с вас, какво ме мъчи. На 17 години съм, а приятелят ми е на 21 и учи в София. От един и същ град сме. Идва си през седмица. Заедно сме от година и половина. Аз му имам доверие, наистина. Сега той е втора година студент и ми е много трудно тази втора година. Постоянно си мисля за него, плача и на моменти просто искам да се разделим, но го обичам толкова много.(не искам, просто се изнервям от факта, че постоянно плача и се дразня и изнервям). Той е много добър с мен. Много ми помага като ме успокоява и си говорим и пр.. Наистина са много трудни тези връзки от разстояние. Като излиза понякога се дразня... :( :( Трудно е. Това исках да ви кажа. :)

Amore-Mio*
09-27-2012, 19:44
Трудно е, изисква се доверие между партньорите, разбирателство и така нататък. Понякога се налагат такива пречки да има в една връзка, тъй като това може да заздрави отношенията помежду ви или да ги съсипе. Всичко си зависи от вас и вашите чувства. В случая с нищо не можем да помогнем.

Azoria
09-27-2012, 23:18
Я се стегни.

balu4ka
09-28-2012, 02:22
Идва си през седмицата,не виждам къде е проблема.Така поддържате тръпката,а мисля ,че и момчето се опитва да сработват нещата.Щом си поела този риск,се стегни и стига се оплаква.Има хора,които се налага да се виждат в месеца-1 път,но са доволни и на това.Стига да знаеш какво искаш и чувстваш и дали си готова да бъдеш сериозна в трудна връзка ,като тази.Такива връзки се градят на доверие,както всяка.След като дори и като излиза се нервиш,ами човек е ...

sexa_na_kompleksa
09-28-2012, 07:35
Я се стегни.

+ 1 Нали се обичате и се виждате всяка сддмица, не търси под вола теле.