PDA

View Full Version : На какво се дължи такъв тип поведение??



love_brd0
09-27-2012, 19:46
Здравейтееее :)
Искам да ви споделя за моите притеснения. Такамм.. на 10 септември тръгнах с бившия си за 2-ри път...просто му се обадих излях си чувствата и пак се събрахме.Първата седмица всичко беше...ъмм...станно..той не ме търсеше,не ми звънеше,но въпреки това излизахме почти всеки ден.
Дойде училище. Преди той ходеше с друго момиче от класа,и да си кажа...всяко междучасие идваше да я търси...ОК...това ще го прежаля.Има си правила,и злобни хора..добре..стига ми и по една целувка ако случайно се засечем по коридорите. НО нищо не свършва до тук.
Продължихме да си се срещаме...поведението му от ден на ден ставаше...различно.Всеки ден отношението му нямаше нищо общо с това от предния ден.Ииииии....ето го проблема наречен МАМА! :D Тя кратко,точно и ясно ми заяви,че не желае да се срещам с него...умувах по въпроса ден-два..след което му казах.Преди да му кажа ,за първи път му заявих на живо,че го обичам..а не само по глупавите СМС-и като него...и такаа..споделих му за проблема.Той ме попита дали искам да съм с него и след отговора "ЕСТЕСТВЕНО" той ми каза просто да не казвам когато съм с него...(оуу,даа! ;X )
Този ден прекарахме повечко време само двамата,но на него мнооого му се спеше.Питах го защо е толкова мълчелив,а той каза,че си е просто такъв.И ЕТО,ЧЕ ДНЕС ПАК СЕ СРЕЩАМ СЪС СТУДЕНАТА МУ СТРАНА.Писна ми! ....Някой има ли идея защо изобщо се държи така..дали това е просто черта от характера му или "специално" отношение към мен...? :( Благодаря предварително. :)

Amore-Mio*
09-27-2012, 19:54
Принципно затова не обичам бившите отново да стават настоящи. То е ясно, че веднъж щом не се е получило, втория път всичко ще си е различно - и държание, и така нататък, по - зле говорим. .

love_brd0
09-27-2012, 19:55
Първата връзка я приключихме защото не съм му обръщала достатъчно внимание...а сега какъв трябва да е проблема?! :(

balu4ka
09-28-2012, 02:28
Удостоява те със същото :).Нещата седят така,защото те е приел за даденост,не мисли ,че трябва много да прави нещо,за да си негова.Тръпката е изчезнала и т.н.

LeprikonA
09-28-2012, 03:23
Тръпката е изчезнала

Мхм, мхм. Приключили сте първият път - край. Обикноввено при тия повторни и поентни събирания винаги най-силно се усеща спомена за причината за раздялата. Каквато и да е била тя, а това влияе много.

sexa_na_kompleksa
09-28-2012, 07:33
Майка ти защо не го одобрява? Макар че, според мен, трябва да се тревожиш повече за отношението му км теб, отколкото за мнението на другите, пък било то и това на майка ти.

scandalousLady
09-28-2012, 16:38
Поговорете си, обясни му че ти е гадно, когато се държи студено. Предполагам ще те разбере, не се карайте просто поговорете спокойно. Успех дано всичко си дойде на мястото :)!

пAteNцЕ
09-28-2012, 17:09
мацка,режи го тоя,бившите са бивши и не си харчи нервите -.- а такива на настроения ги отбягвай