PDA

View Full Version : Мисленето на един подрастващ тийн.



JonkataK
09-27-2012, 21:16
Попаднах на 1 доста интересно линкче към отговор в аск. Би ми било интересно какви са вашите мнения за тоя пич.


тук (http://ask.fm/vuzglavnica/answer/30000202597522)

justmee19
09-27-2012, 22:04
Като цяло много ми хареса отговорът на момчето. За да бъдем честни,малцина са тези момчета,които биха казали това : " Аз търся момиче, с което бих имал една наистина стабилна връзка, което има наистина зряло мислене. С такова момиче връзката не би се състояла само от излизания, гушкания и целувки. Аз мога да си пиша само с едно момиче, но това момиче ще е специално. ",както и момичета. Абе,евала на момчето.Трябва да има повече хора,които да мислят по този начин ! :)

Amore-Mio*
09-28-2012, 08:31
И на мен ми харесва отговора му. Крие се доста истина, които повечето на тая възраст не осъзнават или не искат да осъзнаят. Жалко е, но да се надяваме след години да са пораснали и осъзнали живота.

Ninitoo
09-28-2012, 09:33
На мен лично много ми харесва мисленето на момчето . Малко са тези , които мислят така и аз лично съм от тях . Повечето момчета на тази възраст си мислят само с кое момиче да се целуват , с кое да се натискат и с кое да се .... Поне от своите съученици така съм забелязала . Затова и не съм много харесвана сред момчетата , всмисъл никой не ме иска за гадже защото знаят че няма да им пусна , една приятелка пък каза че не ме харесвали защото съм била по-сериозна . Та това момче мисли много правилно и наистина ме впечатли с думите си , евала просто . Дано си намери свястно и умно момиче , което да го заслужава .

notlike
09-28-2012, 09:47
В тоя АСК.ФМ хората вече са готови да кажат и колко пъти на ден по голяма нужда ходят...

someonerandom
09-28-2012, 14:32
Мнението е стабилно и на мен ми харесва като цяло,обаче бих казал също,че зависи на колко години е.Защото,за мен поне,на 15-16(примерно)на човек му е рано да е толкова осъзнат,сериозен и да се товари с излишни разъждения.А голяма част от хората,които в прекалено ранна възраст порасват(или се правят на пораснали) или поради някаква причина поемат прекалено голяма за годините си отговорност,след време точно като резултат от неизживяното си детство изперкват и започват на 30-40 да се държат като тийнейджъри.Наскоро ми разправяха за жена,която на 17-18 се омъжила,имала дете,същевременно се скъсала да учи и влязла в доста престижна професионална сфера...и на 30 и нещо и щракнало,че нещо и липсва в миналото и и започнала да прави гупости и да изневерява,едва ли не за да навакса.Това,което се опитвам да кажа,е,че докато начинът на разсъждение е добър като цяло,е добре тоой да дойде с годините,а не да си такъв като тийнейджър.

ccdesigns
10-01-2012, 17:40
Хахаха.

iziskanmladej88
10-03-2012, 09:33
е'бати, вече и 15 годишните се вкарват у нема такива филми. к'во ви става бе?