PDA

View Full Version : Отпуската на един Кольо...



MaLyKoLiU
09-27-2012, 22:59
С риск, да ме унищожат за 3ти път и да ме намразят още повече (то няма да има разлика от сега де) поствам една история как прекарах отпуската си преди седмица и половина...

Ден 1:
Понеделник:
Вечерта отидох на автогара Варна и чаках 10-15 минути да дойде адаша... той дойде ии изчакахме да дойде автобуса с 10-тина минути закъснение... през това време той говори с майка си по телефона, понеже не бяха се чували от 15-20 минути (откакто е излязал от тях) После малко преди да се качим започна да си говори със Симона... (говореха към 45-50 минути)... даде ми ии аз да си поговоря с нея... тя ми каза, че ме обича ии съм ѝ ного на сърцето, а аз ѝ отговорих "добре" (facepalm) ии тя се възмути и с право... като се наприказваха аз се мъчех да хвана нет на таблета и се чудих какво да правя, понеже имаше сложена парола на интернета им... след 3 часа път стигнахме В. Търново и спряхме за 15 минути почивка... влязохме в магазинчето и си взехме по един сандвич ии после отидох да се изпишкам, защото ми се припишка от притеснение... стана време да се качваме в автобуса ии отидох да питам шофера дали ще даде паролата за интернета, понеже пише уж free wi-fi, оня каун ми отговори "НЕ!" троснато и ни каза "Хайде качвайте се!"... поздравих родата му на ум и се качих в автобуса... и си казах, че повече няма да ползвам услугите на Biomet...
Зазяпах се през прозореца в тъмното, зяпах 30тина минути и се унесох...
Ден 2:
Вторник:
Събудх се към 5 без 15... бяхме почти до София... след 10-тина минути минахме покрай магазин Jumbo (много ми е чудно защо по дяволите са построили Техномаркет, Джъмбо и Уидъу на няколко километра от София в нищото 3 магазина един до друг... О_о автобуса продължи да кара по пътя... 5 часа се събуди и адаша... беше заспал към 4... пишеше си СМС-и с любовницата цяла нощ... :D возихме се още 15тина минути и стигнахме автогарата (най-после... заболя ме гъза от толкова седене си казах на ум) и слязох по най-бързия начин... :D Повъртяхме се 4-5 минути ии излязохме пред автогарата... там дебнеха бакшишите, един изтича до нас на бързо (хиените веднага усещат, че не сме от София) и ни пита "Добро утро! Трябва ли ви такси за някъде?", адаша каза веднага "Да!" и тръгна след бакшиша... оня ни посочи един друг човек и каза, "качвайте се при него..." беше едно малко фиатче, а този другия беше леко мургав, не изглеждаше като циганин, но си беше мургавичък... опитах се да кажа на адаша да изчака малко, но той се засили да влиза в таксито, загледах се в цените ии гледам 1,20 на км... ама аре майната му... (във Варна е 65ст на км.) казах си на ум "тоя сега ще ни удруса х2" и се качих... :D започнаха да си приказват с Никола за живота ии от къде идваме, за цените по морето и т.н. Шофьора ни разказа, че ходил лятото във Варна, както почти всяка година... миналата ходил в Турция ии там било много по-евтино от Варна... започнахме да си говорим за цените и заплатите във Варна ии колко е ужасно в София, той ни посаветва да си седим във Варна и да не идваме да живеем в София, освен ако не сме луди... започна да ни разправя как трябвало да си хванем метрото ии после трамвай номер 11 за 2 спирки и да минем с 2 лева вместо повече за такси ии да знаем за на връщане... :) ии говорейки си стигнахме до автогара Овча Купел... оня каза 19 лева... :O (Симона ни разправяше да намерим някой евтин бакшиш, който да ни вземе 5-6 макс... ) Адаша тръгна да рови, понеже който е на предната седалка, плаща :D но аз като по-бърз изкарах 20 лева и дадох... шофьора рови, рови ии изкара 50 цента и каза "Ето ти 50 цента, те са колкото 1лв, нямам други да ти върна.", аз му отговорих "Ам добре, тъкмо ще си ги запазя за спомен... (sun)" казахме му чао и слязохме... повъртяхме се да намерим от къде да вземем билети, видяхме, че отварят в 6:30, автобуса е в 7... имаме време, беше 6 без нещо... :) отидохме си взехме закуски... Никола си взе геврек, аз кифла с мармалад и 3в1 :) минахме от другата страна на улицата ии седнахме пред един магазин, който се казваше "Магазинь" извадих таблета да видя дали ще хване случайно някакъв интернет... Йес хвана... (sun) влязох във фейса, да пиша, че съм в София... порових малко ии стана 6 без 15 някъде ии отидхме да си вземем билети... взехме, дойде и автобуса един малък на Union Ivkoni, качихме се ии се наместихме... :) (казах си на ум "мамка му, още 2 часа в автобус, горкото ми дупи" ) тръгнахме ии докато се усетя пак бях заспал... събудих се по едно време точно преди Перник на магистрала Люлин където Бойко Борисов откриваше разни естакади и т.н. след 2 минути пак сънувах... след малко се събудих отново, бяхме минали половината път... заприказвахме се с адаша, въртяхме се по някакви тесни пътища и завои ии малко по малко стигнахме Кюстендил към 9... първото което видяхме, още преди да слезем от автобуса, бяха 3 кучета в средата на едно кръстовище, които правеха 3ка... 2 големи и 1 малко се опитваха да наебат едното голямо... малкото се мъчеше да го праска в главата... пръснах се от смях... слязохме от автобуса и звъннахме на Симона да ѝ кажем, че сме стиганли ии я чакаме на автогарата... след 10-15 минути тя дойде с Цветелина ии се запознахме... Симона прегърна адаша, мен не... :( ии тръгнахме да ни водят на някъде... вървяхме вървяхме ии стигнахме до кръстовището с 3те кучета, които все още се праскаха в средата на пътя... ии пак 4мата леш... (rofl) стигнахме Кауфланд, влязохме да си вземат за ядене, че били гладни... Симона и Цветелина си взеха някакви прясно изпечени кроасанчета ии натурален сок от банан (envy) Никола не помня какво си взе... май биричка :D ии излязохме пред кауфа на масичките да си изядат закуските и изпият сокчето... те докато си приказваха, аз отидох до банкомата да дръпна малко кеш, че бях останал с 10тина лева... Отидох пак при тях на масата ии си мълчах срамежливо докато те си говореха... Наядоха се и тръгнаха да ни развеждат отново... Симона ни показа няколко заведения в които може да ходим да ядем... повървяхме още и стигнахме до хотел Рай и хотел Валентино, ние бяхме с резервация в хотел Валентино. Влязохме, показаха ни стаята, оставихме си багажа и ни дадоха ключа и паролата за нета... споменаха, че в 11 заключват външната врата и ни дадоха ключ и за нея, и да заключваме като се прибираме след 11... ии ние излязохме, да ходим на кафе с Мона и Цветелина, които ни чакаха пред хотела... Тръгнахме и стигнахме до центъра на Кюстендил. Симона започна "Това е МП (Млакия Принц), там е арката, това е малкия Джурасик, там е големия Джурасик, там са чешмичките, онова е общината, а там са заведенията... Всички се събираме на МП или на Арката (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/527022_4220280477682_155236483_n.jpg), но ние се събираме на МП защото пред Арката се събират повече хора, а пред МП по-малко... затова като ви кажем в 7 пред МП, трябва да сте в 7 пред МП!"... Ние с Никола седяхме и гледахме :О понеже Симона изръси всичко за 10-20 сек. с допълниеня от Цветелина тук-там... Шах и мат с пешката! Казах, че не разбрах нищо и помолих Симона да повтори... тя повтори, разбира се още по-бързо и пак нищо не разбрах... :D Никола каза "Спокойно, ще ги научим :D" и тръгнахме към заведенията... Минахме покрай общината и Никола спомена, че прилича на варненската ЖП гара, аз допълних, че ЖП гарата ни е по-голяма и по-хубава :lol: Добре, че Симона не ме чу, че иначе щях да ям бой... :D Повървяхме и стигнахме до заведенията... беше странно, всички заведения на куп на едно място... като едното е пълно, сядаш в другото... :D Едното заведение се казва Black Night и е с черни диванчета и черни чадъри... другото което беше на метър от Black Night, се казва Red Vision, то е с червени диванчета и червени чадъри... :lol: седнахме на първото... (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/304299_4226329908914_531773109_n.jpg) Аз си поръчах топъл шоколад (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601533_4213845116802_151401827_n.jpg), адаша си поръча биричка, Симона количка, а Цветелина вода с лед и лимон... Донесоха ни пийнйето и останах изненадан, че ми донесоха чаша пълна с мляко и едно пакетче с топъл шоколад... (във Варна обикновено ги сервират готови за употреба, а не аз да трябва да си сипвам топлия шоколад в млякото...), но нищо... справих се с предизвикателството да сипя топлия шоколад в чашата пълна до горе с мляко... ии почти не изсипах отвън... Симона ме похвали, че се справям добре, понеже те като се съберат няколко момичета и цялата маса ставала в топъл шоколад. :D Тее започнаха да си приказват, Цветелина имаше ного як диалект, Никола се ужаси от диалекта ѝ... :lol: , а аз започнах да ги слушам и снимам с таблета... :lol: изпихме си пиенете, поседяхме ии се разбрахме в 7 да сме на МП... Симона ни каза къде да отидем да обядваме, че правили хубава салата и пици... трябвало да минем по моста с голите жени ии там в заведението Friends, да ядем... те ни изпратиха до хотела ии се прибраха... ние забихме да ровим в нета и т.н. Огладняхме и отидохме да ядем пици във Friends... (https://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527022_4220280517683_133232153_a.jpg) хапнахме, поразгледахме малко и се прибрахме... наближи 7 часа и отидохме пред МП да чакаме Симона. Чакахме, чакахме и тя дойде, отидохме и седнахме пред арката, дойде ии едно момиче с един хубав пес <3 и се заговориха със Симона за разни коне и т.н. после дойде и Ния, и... отидохме в Ред Вижън... събрахме се 15тина човека компания, дойде и Даяна (Diksi)... после всички задружно се върнхаме към Арката (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527022_4220280437681_1372119844_n.jpg), там вече беше пълно, отидохме за семки до едно магазинче ии пак се вънахме на Арката да си приказваме (аз мълчах срамежливо и слушах )... Едно момче и едно момиче започнаха да се пръскат, накрая той я заля с бира :lol: после тя му го върна... после стана 11 почти и се прибрахме...

MaLyKoLiU
09-27-2012, 22:59
Ден 3:
Сряда:
Събудих се към 12, взех си един душ и влязох в нета... Никола стана към 3 след обяд, взе си душ и към 6 отидохме да ядем във Friends... (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644230_4224479022643_358304469_n.jpg) той си взе салата, аз 2 кебапчета с пържени картофи и за десерт сладолед, докато изям всичко стана 19:20, в 19 имахме среща на МП със Симона, но тя пък още не беше се оправила, така че нямаше проблем... :D Отидохме пак на Ред Вижън, събрахме се пак тайфата, поседяхме, аз пак помълчах срамежливо, приятелите на Мона си помислиха, че им се сърдя за нещо, понеже не приказвам... Но какво да приказвам, като не ги познавам и не знам как да се включа в разговорите им... :С После пак отидохме до Арката, преди това се отбихме да вземем семки отново... преди да тръгнем от заведението едни мангалчета дойдоха да искат $, но не им дадохме... :D едното момиче каза на едното циганче "Ела тук да те прегърна" (на майтап) онова като я прегърна и като я хвана за задника, момичето едвам се оттърва :D измъкнахме се ии те изчезнаха... като отидохме до Арката, ония циганета бяха влезли във фонтана да се къпят :lol: момчето което се пръскаше предната вечер с момичето си беше купило воден пистолет ии момичето като го видя се изниза... :D Поседяхме стана пак 11 часа... ии взеха всички да се прибират... прибрахме се и ние ии пак влязохме в нета... аз започнах да чета 1вата книга Игра на тронове ии стана късно, батерията на таблета ми свърши ии легнахме да спим... (аз де)...
Ден 4:
Четвъртък:
Станах в 10, взех си един душ, към 11 стана и адаша, ии към 12 отидохме да закусваме... до МП видяхме един цветарски магазин ии взех букет с 4 рози и 1 бял Лилиум... (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/557306_4223509078395_2072653836_n.jpg) прибрахме се до хотела и в 13:10 Симона докато си говореше с адаша ни извика такси, отидохме до автогарата ии си взехме билети за Благоевград, дойде и Мона да ни изпрати, адаша ѝ подари една роза... ии се качихме в автобуса... пътувахме час и половина и стигнахме до Благоевград, звъннах на Елито и я събудих в 15:00 часа :Д оокей... звъннах на Ив и тя каза да вземем едно такси до центъра... ии тя ще дойде там след малко... отидохме, разходихме се ии минаващите момичета се усмихваха като ме видеха с букет в ръце... 2 момичета дойдоха ии започнаха "Гледаме ви с този хубав букет в ръце, не искате ли да подарите почивка на половин цена..." ии момичето докато се изкаже, Никола я отряза лошо с едно "НЕ!", после последва "Ее, много си лош, как ни отряза, сърдим ти се!" или нещо такова... :lol: ии после Ив звънна да ни пита къде сме, разбрахме се ии след 2 минути се намерихме... Подарих ѝ букета, прегърнахме се <3 ии тя тръгна да ни води към едно заведение... отидохме, седнахме ии те се заприказваха с адаша за това къде иска да учи Ив и т.н. аз седях и мълчах като пълен кретен срамежливо... :/ след 30-40 минути дойдоха Елито и Нелито, седнаха и те да пият по кафе, с Ив отидохме двамата тя да си вземе цигари... върнахме се, седнахме ии малко след това пак идват 2те момичета, които Никола беше отрязал, видяха го и започнаха да се смеят "С вас се познаваме вече, все още сме ти сърдити :lol: " питаха ии момичетата дали искат почивка на 50%, но те им отказаха културно... 8-) После огладняхме ии отидохме в едно заведение да ядем, аз си поръчах шопска салата, Ив си поръча салата от моркови, а адаша, Елито и Нелито си поръчаха една шопска салата с едно плато панирани хапки поръсени с ъъ забравих какво :lol: Донесоха ги, платото с хапки беше ОГРОМНО ии едвам изядохме 1/3 от тях... Елито и Нелито взеха да се лигавят "а това е с месо, на яж" :lol: ЯКО ЛУДИ :lol: (http://picbg.net/u/20508/53013/667983.jpg) ... послее тръгнахме към моста на влюбените, спряхме се там, снимахме 20 (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431269_4224509583407_347757251_n.jpg)-30 (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/644230_4224479262649_826484602_n.jpg) снимки иии отидохме да си хванем такси, понеже беше станало почти време да си ходим, а последния автобус за Кюстендил тръгваше в 17:45... Напрегръщахме се, Ив се качи с нас, Елито и Нелито тръгнаха пеш на някъде ии ние отидохме до автогарата... слязохме на другата автогара, ии се усетихме, че сме объркали, тръгнахме към правилната, стигнахме в последния момент, автобуса вече тръгваше, ние го спряхме :lol: прегърнахме се с Ивето, шофьора реши, че не му се чака, нищо, че тръгва 1-2 минути по-рано, но аз му казах пак да изчака, оня ми се сопна нещо ии си казахме сбогом с Ив <3 и се качихме... :С Проспах пътя до Кюстендил, прибрахме се към 19 ии към 20:30 излязохме до Ред Вижън отново където се бяха събрали... после отидохме пак към Арката, като постоянно някой пръскаше някого с водното пистолетче... започнахме да играем на разни игри познай филма и никога не съм... стана пак към 11 ии тръгнахме да се прибираме... пак влязохме в нета, после Ив ни гледаше на камерата от таблета :D тя си легна, аз тръгнах пак да чета ии заспах...
Ден 5:
Петък:
Събудих се, вън вали... не спря да вали... пак вали... събуди се адаша, вали... поръчахме си пица по нета, вали... пицата дойде, вали... Симона е болна... вали... спря да вали при вечер... излязохме да се разходим защото щях да откача и адаша ме съжали... разходихме се... прибрахме се...
Ден 6:
Събота:
Събудих се, вън вали... спря да вали... адаша се събуди... вън вали... спря да вали... отидохме да ядем... обиколихме почти целия град, отиодхме до Кауфа, прибрахме се... вън вали... заспахме
Ден 7:
Неделя:
Събудих се, вън вали... опитах да събудя адаша, спря да вали, отидох да закусвам, прибрах се, събудих адаша вън вали... Симона е болна, вън вали... извикахме си такси до автогарата, вън вали... хванахме си автобуса за София, вън вали... отидохме в София, в София вали... звъннах на Емито(Westgirl старите кофаджии ще я помнят), понеже можеше да се видим, но ѝ казах, че много вали и няма смисъл, ще се видим друг път... можеше и с Мила <3 да се видим, но тя беше казала, че ще има работа... спря да вали... :С снимах едни цигани с каруца (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/262900_4233851576951_1836300998_n.jpg), качихме се в трамвая... чудихме се как да си вземем билетче, нямахме монети, оказа се, че тоя на трамвая продава билетчета, взех 2 билетчета дадох едното на Никола, казах му продупчи билетчето и си продупчих моето... той ме изгледа тъпо и си прибра билетчето... возихме се, почти стигнахме автогарата и се качва контрола... фааак, 20 лева глоба за адаша... тия са бахти измекярите... хванахме автобуса за Варна в 15:00 часа ии тръгнахме, имаше нет йеееееее к*р за Биомет... по пътя беше много красиво... планини, мъгла (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577006_4244394240511_731055823_n.jpg) в един момент бяхме над облаците... път в облаците <3... (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/223096_4244394680522_513209049_n.jpg)стигна ме Тръново 30 минути почивка, (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/310612_4244397400590_1244835912_n.jpg) разходихме се (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/419093_4234813601001_54236354_n.jpg), разгледахме (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/260140_4244395800550_155559178_n.jpg), разминахме се с Цуцко, можеше да се видим и с нея, но уви... почивката свърши и тръгнахме към Варна, по пътя нета умря... започнах пак да чета, доспа ми се и батерията на таблета беше на доизживяване... угасих го ии заспах... 23:30 бяхме във Варна и се прибрахmе... :)

КРАЙ!

:)

Wax
09-27-2012, 23:01
tl;dr

Cucko0
09-27-2012, 23:16
следващия път няма да се разминем ; )

elito0o0o0
09-27-2012, 23:18
http://picbg.net/u/20508/53013/667983.jpg GIVE IT TO MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE