PDA

View Full Version : Помогнете майни! :Д



runway27
09-28-2012, 15:20
Значи няма да разказвам как стана, направо директно - счупих си зъба, предния отгоре. Съвсем малко парченце, но все пак счупен. Сега е петък и минава 6 часа та няма къде да търся зъболекар и ми е супер притеснено.. Как се процедира при такъв "инцидент", ще личи ли ? Казаха ми, че просто се надгражда ама се чудя, ако седя така до понеделник пак ще може ли да мина така тънко или е възможно да се влоши нещо ? Като какво се таксува това и колко струва г/д ? И това, което най-много ме притеснява - казаха ми също и че можело да има засегнат нерв бляблябля.. Не ме боли ИЗОБЩО отпада ли тази възможност за засегнат нерв или да продължа да се притеснявам ? :D

phoeniX_boy_BG
10-02-2012, 12:40
Мен са ми избивали 1/4 зъб. Не се безпокой, нищо особено не е и почти не се вижда.

nyxu
10-04-2012, 18:49
Изграждат ти го и не, не се личи. Ако е изградено добре и от кадърен зъболекар, дори при ядене на солети (примерно ;д) няма да падне, майна! :D Нерви - съмнявам се, но може да ти е напукан емайла на зъба. Виж с фенерче на запалка дали има пукнатини зъба, вижда се ако има. :)

georgi12
10-05-2012, 13:12
Не бързай толкова , мисля ,че тряба да мине известни време от счупването . Преди беше така де .Отиди все пак на зъболекар .С фотополимер няма да си личи и ще е по-здраво от оригинала.