PDA

View Full Version : Бяло течение и кръв



justt..mee
09-28-2012, 17:14
Здравейте,искам да споделя с вас своите притеснения.Цикъла ми свърши на 21.09 и от 2 дни имам много бяло течение (винаги съм имала),но преди малко ходих до тоалетната по малка нужда и след като се избърсах имаше бяло течение и кръв и то не малко а доста,все едно си си издухал носа когато си много хремав (извинете за гадните сравнения).Моля ви притеснена съм,незнам дали е нормално или идея си нямам или бременности незнам! Пишете моля! Благодаря ви предварително!

DisappointedDreamer
09-28-2012, 17:19
Офф....

1) Какво означава идея си нямам? Полов акт наскоро да си имала? С предпазни средства ли беше?
2) Това бяло течение не е нормално. Гинеколог посещавала ли си?

Като цяло, не е нормално. Посети гинеколог и за бялото течение и за кръвта.

justt..mee
09-28-2012, 17:22
1.на 14.09 го правих за последно.Не предпазни средства нямаше,но той се изхвърли навън.
2.Посещавала съм генеколог и казват,че няма нищо нередно.Последно се преглеждах преди 4 месеца

DisappointedDreamer
09-28-2012, 17:27
Тогава в овулация ли беше? Ти знаеш ли, че изобщо няма значение къде е свършил приятеля ти? За предеякулационна течност чувала ли си и знаеш ли че от нея може да се забременее?

justt..mee
09-28-2012, 17:32
Не съм го чувла,но аз имах цикъл след това,как така може да има нещо... на 14 го правихме на 16 ми дойде до 21 ,а сега сме 28 има ли вероятност да е това,и защо има кръв

DisappointedDreamer
09-28-2012, 17:37
Менструацията ти по-различна ли беше този път?
И образовайте се, бе хора, преди да почнете да правите секс!

Откъде да знам какво е. Отиди на гинеколог.

Schtefito
09-28-2012, 17:44
По-скоро да си в овулация. А кръвта да не е от някоя раничка?

justt..mee
09-28-2012, 17:52
Менструацията ми беше нормална (болки и мн крав,както винаги).За овлацията,да може и да съм,но нямам ранички,незнам просто какво се случва.Аз ще ида на лекар в понеделник,но все пак постнах тук тази тема,за да чуя вашите мнения,а не някой да ми държи лекции какво трябва и не трябва да правя,като не искате не пишете никой не ви кара на сила! :) Благодаря все пак!

DisappointedDreamer
09-28-2012, 17:54
Като пуснеш тема във форума ще търпиш критика.

Второ, въобще няма да ти държа лекции. Все пак аз не съм тази, която е пуснала темата в момента, без да има някаква представа какво аджеба е овулация, предеякулационна течност и че има милиони пръкнали се бебета от метода на прекъснатия полов акт.

justt..mee
09-28-2012, 18:04
Добре благодаря! ;) Моля следващите коментари

DragonLady
09-28-2012, 23:47
Стига сте го хокали момичето ...
Кръвта не е задължително да е от половата система. Може да има проблем с пикочните пътища и от там да е кървенето. Най-добре иди при личният си лекар и поискай направление за изследвания на урината.
Колкото до тая предеякулационна течност дето толкова се боите от нея, опасност има само ако е налице овулация, и то пак шанса е нищожен. Е вече ако момчето не се е изпикало между тековете е друга история, тогава вече стават бебетата от предеякулационна течност ( дефакто споменатата течност избутва останала в канала на пениса сперма и тя попада във вагината на момичето, от там вече става и белата ).
пс боли ли те като пишкаш?

~The Smile~
09-29-2012, 04:41
Иди на лекар. Ние не можем да знаем какво ти има. :wink: А болят ли те бъбреците-тоест болки в кръста.? А боли ли те под кпрема-яй4ниците? Според мен има6 някакъв проблем,но за вси4ко си има ре6ение,така 4е отиди в други ден на ли4ния ти лекар,за да те насо4и към специалист. :) Айде, успеех! :)

justt..mee
09-29-2012, 08:32
Не ме боли като пишкам,корема не ме боли и бъбреците също,нямам никакви болки.Не и се случи повторно тази кръв,само вчера.Благодаря ви много,ще посетя лекар,просто питах,защото може някой да е имал подобен проблем. :))Благодаря ви още веднъж.

Amore-Mio*
09-30-2012, 22:24
Отиваш на гинеколог.

~The Smile~
10-02-2012, 06:08
Може да имаш някакво възпаление ,знам ли...