PDA

View Full Version : Въпроси относно временни татуси...



trooper
09-28-2012, 19:09
Здравейте понеже смятам да си правя татус и се чудя перманентен или временен. Най-вероятно ще е перманентен, но имам въпроси относно временните дето траят по няколко години (да има такива) .
Четох, че се правят с перманентен грим, някой правил ли си е, доволен ли е.... Другото което четох някъде е, че били много вредни временните татуси така ли е някой по-запознат да ме светне по-възможност :)? Благодаря

kitty02
09-28-2012, 20:45
Първо си направи временен татус. Те издържат най-много 10 дено. Ако си забелязал, ги има по морето.

JonkataK
09-28-2012, 21:16
Има временни, дето издържат от 2-3 до 5 години, но не знам като тръгнат да изчезват избледняват ли, кво става и дали изчезват наистина. В София се правят. Поне за там знам.

OutlawGirl
09-30-2012, 19:47
Тея дето издържат 10 дни са с къна и са пълни боклуци, не ги препоръчвам. Временните с перманентен грим уж траят до 3 години, но в повечето случаи просто избледняват и остава някво гадно петно...Препоръчвам ти сериозно да го обмислиш и ако наистина искаш татус да си направиш качествена перменентна татуировка, за да не останеш разочарована от каната или други подобни временни простотии.