PDA

View Full Version : Microsoft Office сертификат



MaGuSs
09-28-2012, 18:57
Здравейте, от къде мога да се подготвя и съответно да взема този сертификат за продуктите на Microsoft и по-точно Office, а и не само ?!?

П.П. Някой ако знае моля да сподели също така и цената на изпита /или там каквото е/ и на обучението /ако такова има/

Мерси

anonymous546178
09-28-2012, 20:05
dafaq is this shit. Не му ли мина модата на това преди 10 години

MaGuSs
09-28-2012, 21:13
dafaq is this shit. Не му ли мина модата на това преди 10 години
по-добре е да имам отколкото да нямам.

Visokomeren
09-28-2012, 21:20
Да кажеш, че е минала модата на Microsoft Office е доста смешно, с извинение.

Това е най-популярната програма използвана в офисите, големи и малки. Чрез нея се създават толкова много документи, правят се толкова много графики и какво ли не, че ти е бедна фантазията, сигурен съм.

dangerlol
09-28-2012, 21:34
Доста соленичко излизат курсовете.
http://www.newhorizons.com/LocalWeb/Default.aspx?LocaleID=1026&GroupID=304

MaGuSs
09-28-2012, 22:59
Хубу де, стига сте спамили, знам какво е MS Office, искам да знам от къде мога да се сдобия със сертификат и колко ще ми струва?

anonymous546178
09-29-2012, 08:18
Последен спам от мен. Съмнително е дали е по-хубаво да имаш или да нямаш, но във всеки случай това са едни базови знания, които се изискват от всички, т.е. не ти искат сертификат... Според мен можеш да си изкараш сертификат за нещо доста по-полезно. Казвам че им е минала модата на сертификатите по компютърна грамотност(едва ли не).

MaGuSs
09-29-2012, 21:48
Последен спам от мен. Съмнително е дали е по-хубаво да имаш или да нямаш, но във всеки случай това са едни базови знания, които се изискват от всички, т.е. не ти искат сертификат... Според мен можеш да си изкараш сертификат за нещо доста по-полезно. Казвам че им е минала модата на сертификатите по компютърна грамотност(едва ли не).

Значи според теб SQL езикът, който се ползва в MS Access го включваш към компютърна грамотност ли ?
О боже...

И все пак за работа на MS Office се изисква повече от компютърна грамотност. То това да не е само Word ?



Доста соленичко излизат курсовете.
http://www.newhorizons.com/LocalWeb/Default.aspx?LocaleID=1026&GroupID=304

А за Варна някъде няма ли? Щото това, което ми даде е за София, само там правят изпитите.

anonymous546178
09-30-2012, 10:23
да ползваш SQL за да правиш нещо в Access е насочено към по-масовия потребител. Пък и не е нещо сложно, така че да, в днешно време може да се включи към компютърната грамотност.
Очевидно съм надценил интелигентността ти...(и това е по-скоро комплимент, радвай се, че оставяш добро първо впечатление)
Както и да е, аз бих ти препоръчал да си изкараш някой курс по програмиране или моделиране(зависи кое ти е по-интересно). Ще научиш нещо полезно и нещо, което евентуално не го знаят 500млн. индиици..