PDA

View Full Version : След свирка ?



lubopitko951
09-28-2012, 19:41
Замислих се и ми стана интересно какво е вашето мнение по въпроса.
Ситуация : двойка , ходят от известно време , имат някакви чувства един към друг и идва моментът , в който момичето му прави свирка. Според вас мнението на момчето за нея ще се промени ли ? В смисъл "поредната която ми духа" или нещо от сорта. Не знам от къде ми хрумна ,... и да нормално е момчетата да ги кефи да им духат , но тук говорим не за физическото,а за психическото.

Visokomeren
09-28-2012, 20:19
Много зависи отношенията преди, по време и след свирката между двамата какви са.
Ако и на двамата им е ясно, че просто ще правят секс и ще се води, че ходят - мисля, че може не може да се появи такова нещо в главата на който и да било, тъй като и двамата ще са наясно, че просто си правят удоволствието.
Пък ако отношенията им са сериозни и в крайна сметка ходят и мислят за бъдещето си заедно, а не поотделно, то няма нищо лошо в това, че момичето му е направило свирка. В крайна сметка секса в една връзка или отношение между хора винаги идва в даден момент.

Друг е въпроса, че ако момчето нарочно се прави на добър, грижовен и заинтересован от момичето, само и само за да му врътне една свирка и да спи с нея, то тогава може и да се появи такава мисъл в главата и на момчето и на момичето.

DragonLady
09-28-2012, 21:01
Много зависи отношенията преди, по време и след свирката между двамата какви са.
Ако и на двамата им е ясно, че просто ще правят секс и ще се води, че ходят - мисля, че може не може да се появи такова нещо в главата на който и да било, тъй като и двамата ще са наясно, че просто си правят удоволствието.
Пък ако отношенията им са сериозни и в крайна сметка ходят и мислят за бъдещето си заедно, а не поотделно, то няма нищо лошо в това, че момичето му е направило свирка. В крайна сметка секса в една връзка или отношение между хора винаги идва в даден момент.

Друг е въпроса, че ако момчето нарочно се прави на добър, грижовен и заинтересован от момичето, само и само за да му врътне една свирка и да спи с нея, то тогава може и да се появи такава мисъл в главата и на момчето и на момичето.

+1
Аз съм против още при първият път на нова двойка момичето да духа на момчето, по натам да, но това си е лично мое мнение.

Visokomeren
09-28-2012, 21:09
DragonLady, имал съм връзка в която нещата се случиха толкова бързо, че никога не съм предполагам, че това ще е една от най-сериозните ми връзки. Всичко си е до хората и определянето на това кога ще се направи дадена стъпка е много грешно относно това дали някой е сериозен или не.

Има моменти в които двамата се гледат и не знаят на кой свят за, защото са луди един по друг, а се оказва, че се познават от 1 ден да речем. Има такива случки и аз съм имал такава и го казвам от опит.

Разбира се преди всичко трябва да опознаеш човека, да свикнеш с него, да разбереш какви възгледи има за живота, какво би искал с теб и т.н,, за да престъпите в по-нататъчни стадии от евентуална връзка, секс и т.н.,

DragonLady
09-28-2012, 22:04
DragonLady, имал съм връзка в която нещата се случиха толкова бързо, че никога не съм предполагам, че това ще е една от най-сериозните ми връзки. Всичко си е до хората и определянето на това кога ще се направи дадена стъпка е много грешно относно това дали някой е сериозен или не.

Има моменти в които двамата се гледат и не знаят на кой свят за, защото са луди един по друг, а се оказва, че се познават от 1 ден да речем. Има такива случки и аз съм имал такава и го казвам от опит.

Разбира се преди всичко трябва да опознаеш човека, да свикнеш с него, да разбереш какви възгледи има за живота, какво би искал с теб и т.н,, за да престъпите в по-нататъчни стадии от евентуална връзка, секс и т.н.,


Разбирам за какво привличане и бързо развиване на нещата говориш, защото и в настоящата ми връзка всичко се случи бързо и на екс, доста рано се задълбочиха нещата и дори се стигна до годеж. Но си бях каза на мъж, които не обичам свирка не правя. Не си наруших принципа, и му нпаравих свирка чак когато го обикнах. Но все пак всичко си опира до човека.

Visokomeren
09-28-2012, 22:08
А по какъв повод се е случило чак тогава? Смяташ свирката за принизяване ли по някаква причина? Питам, защото ми е интересно. В крайна сметка един мъж прави любовната игра максимално добре, за да се чувства спокойна жената, но защо и жената да не направи същото?

Чувал съм от жени, че никога не биха правили свирки - били унижение. Е, за мъжа не е унижение да и прави френска любов, но вашето е. Странна логика, но е логиката е като с това, когато ниско интелигентните хора наричат една жена 'курва', защото не могат да я имат.

Matr3x_F
09-28-2012, 22:12
Чувал съм от жени, че никога не биха правили свирки - били унижение.
--------
Попитай тази жена, която ти каже нещо подобно...не я ли е гнус да прави секс....и защо (МАМКА Й !) изобщо живее...да ходи в манастир. Свирката си е свирка....но е готино, когато я правиш на човек, който обичаш. И аз имам такъв принцип.

Violenza
09-28-2012, 22:12
Дигайте си лесно краката, щадете си езиците, пък после се вайкайте.

Visokomeren
09-28-2012, 22:14
На твоето мнение съм, дори и да не се обичате, секса преди всичко е удоволствие, а не задължение.

DragonLady
09-28-2012, 22:23
А по какъв повод се е случило чак тогава? Кое?
Смяташ свирката за принизяване ли по някаква причина? Омг, не
В крайна сметка един мъж прави любовната игра максимално добре, за да се чувства спокойна жената, но защо и жената да не направи същото? ще го направи ако иска ( и за двете страни важи )



.

BloodyMeri
09-29-2012, 05:52
Няма за какво да се променя.То по тая логика може и момичето да каже аре още една бройка .А на автора така ли му се променя мнението.

lubopitko951
09-29-2012, 07:59
Автора всъщност е авторка.

sexblqn
09-29-2012, 09:43
Замислих се и ми стана интересно какво е вашето мнение по въпроса.
Ситуация : двойка , ходят от известно време , имат някакви чувства един към друг и идва моментът , в който момичето му прави свирка. Според вас мнението на момчето за нея ще се промени ли ? В смисъл "поредната която ми духа" или нещо от сорта. Не знам от къде ми хрумна ,... и да нормално е момчетата да ги кефи да им духат , но тук говорим не за физическото,а за психическото.
Струва ми се, че такива въпроси възникват само в главите на тийновете. Когато си достатъчно зрял и си се самоосъзнал няма начин да се замисляш за такива неща, независимо за каква връзка става въпрос.

БожиятАгнец
09-29-2012, 10:57
Но си бях каза на мъж, които не обичам свирка не правя. Не си наруших принципа, и му нпаравих свирка чак когато го обикнах.

:lol: :lol: :lol:
Ох...Човек. Хахахахаха! :D

ShtrudeL
09-29-2012, 11:38
Разбирам за какво привличане и бързо развиване на нещата говориш, защото и в настоящата ми връзка всичко се случи бързо и на екс, доста рано се задълбочиха нещата и дори се стигна до годеж. Но си бях каза на мъж, които не обичам свирка не правя. Не си наруших принципа, и му нпаравих свирка чак когато го обикнах. Но все пак всичко си опира до човека.

въХ
кога го обикна? На втората, или третата седмица? А преди това колко пъти той те ядоса, или ти него, кога забеляза какво те дразни в него и как разбираш, че обичаш някой? И за какъв чеП се сгодяваш, като мислиш да се жениш 'след хиляди годиинии сън' (http://www.youtube.com/watch?v=8hmJqLUjUSs)? Защо не се ожените толкоЗ бързо, колкото и бързо сте се обикнали и са ви се развили нещата>? Ти на 200% ли си сигурна, че искаш да остарееш с тоя човек?

IncendiaSanctus
09-29-2012, 12:13
DragonLady, ще ме прощаваш, ама рядко чувам такива тъпи нещо... Направила си му свирка чак след като си "започнала да го обичаш" ? Сериозно, не мислите ли, че да са ибети би трябвало да дойде след всичко друго ? Тъпо е да пускаш на някого, пък да отказваш да му правиш свирки... Повече от тъпо. Не виждам дори каква би ти била логиката за това, наистина ?

Foxa^
09-29-2012, 13:00
Драконовата Дама ще замълчи възмУтена и стресирана от голямото грабване от форумниците отностно изказването й , ще напише в темата "Кога за последно правихте секс" - "вчера" , а в темата за снимките на хората от форума ще качи нейната снимка на изправената и коса , щото знаем ,че отпред не е много красива :D

YourFavouriteDrug
09-29-2012, 15:05
А по какъв повод се е случило чак тогава? Смяташ свирката за принизяване ли по някаква причина? Питам, защото ми е интересно. В крайна сметка един мъж прави любовната игра максимално добре, за да се чувства спокойна жената, но защо и жената да не направи същото?

Чувал съм от жени, че никога не биха правили свирки - били унижение. Е, за мъжа не е унижение да и прави френска любов, но вашето е. Странна логика, но е логиката е като с това, когато ниско интелигентните хора наричат една жена 'курва', защото не могат да я имат.

Не е принизяване, но е нещо, което правиш само и единствено за кефа на другия (дори да е възбуждащо до някаква степен), което за мен (и повечето момичета) си е по-интимно от единия секс. Съответно е и по-гадно после да чуеш по свой адрес "ами тя е една, която ми духа". Аз също не бих духала на някого, с когото не ходя

Jus7Smil3Back
09-29-2012, 15:46
на мене не би ми се променило мнението ако духа... нормално е деазнам..

IncendiaSanctus
09-29-2012, 16:12
Не е принизяване, но е нещо, което правиш само и единствено за кефа на другия (дори да е възбуждащо до някаква степен), което за мен (и повечето момичета) си е по-интимно от единия секс. Съответно е и по-гадно после да чуеш по свой адрес "ами тя е една, която ми духа". Аз също не бих духала на някого, с когото не ходя

Толкова ти е изкривена ценностната система, че няма накъде повече... Значи би спала с някого, с когото не ходиш, ама не би му направила свирка ? Значи "тя е една, дето си отваря краката..." е по-добре, така ли ? ...

xXxPETYAxXx
09-29-2012, 16:26
Емиии, щом ходите не би трябвало да си променя мнението за теб след това. Все пак се предполага, че те е опознал и не мисли, че правиш свирки наляво-надясно, на когото ти падне!
Иначе и аз не бих започнала сексуалната част със свирка, но всеки си има отделно разбиране за нещата, така че няма лошо!

dami666
09-29-2012, 17:56
I don't get it.Не мисля,че има някаква разлика между това да те наричат''тая дето ми духа'' или ''тая дето я е*бах''.И не разбирам как свирката е по-интимна от секс,след като за да правиш свирка даже не трябва да се събличаш :D Много филми си вкарвате в главата,сериозно.За унизително ли го мислите,незнам..ама на дали имате против момчето да ви полиже преди да почнете,нали?

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 20:39
Не знам за свирката ама съм забелязал , че като изчукаш някоя мацка в задника, започва да те гледа с други очи след това

Ivaaaaa
09-29-2012, 20:50
Не знам за свирката ама съм забелязал , че като изчукаш някоя мацка в задника, започва да те гледа с други очи след това

Какво имаш предвид?

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 20:55
Какво имаш предвид?

че започва да те гледа по един по-разлиен начин, някак си все едно си я покорил един вид и ми се струва, че започват да те слушат и уважават повече, просто такова ми е наблюдението

ShtrudeL
09-29-2012, 21:24
че започва да те гледа по един по-разлиен начин, някак си все едно си я покорил един вид и ми се струва, че започват да те слушат и уважават повече, просто такова ми е наблюдението

Пф. Какво значи 'да те слушат и уважават повече'? Особено пък 'да те слушат'?

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 21:30
Особено пък 'да те слушат'?

да е по-изпълнителна

ShtrudeL
09-29-2012, 21:32
да е по-изпълнителна

е добре де, какво значи това? Да не ти е робиня?!

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 21:37
е добре де, какво значи това? Да не ти е робиня?!

не ми се обяснява, но не

BloodyMeri
09-29-2012, 21:40
Тва са чисти глупости,че ако си я изчукал в задника те гледа по друг начин.Може би причината се корени другаде ,защото за някои момичета е унизтелно да ги оправят отзад - унижението според тях идва от пренебрагването на органа дето според тях е предназначен за секс.Та е възможно да те гледат по друг начин ама с поглед изразяващ някакво презрение един вид.Но най-често такива момчиета не пускат отзад та може би си внушаваш или пък ако наистина те гледа може да иска пак отзад.То е така и със свирката ,че даже имам френдка дето казва за свирката "бе мани тва е, долно"На въпроса що е долно - не може да лапа нещо от което се уринира.

DarkTemplar
09-29-2012, 21:44
На въпроса що е долно - не може да лапа нещо от което се уринира.
мъкаа, мъкааа...

BloodyMeri
09-29-2012, 21:50
мъкаа, мъкааа...

Що пък да е мъка?!Всеки си има мнение и с кое трябва да сме длъжни да ви праим свирки?Както вие не сте длъжни да ни праите шпакли или ако все пак някои се намери да лиже то лиже от няма как за да отбие номера,щото вие сте адски гнусливите.Ама ся в хор ще ревнете ,че вие лижете и ви е супер яко ,че все едно лижете сладолед ама все пак като лъжете лъжете вас си.Пък и аз не съм примряла или някоя друга да ни правите шпакли и най малко ни интересува ,щото се виджа коя е комплексарката част - тъй наречения силен пол дето се жалва ,че еди коя си не му лапала и тука почва да се говори мъка мъка като се вадят някакви заключения извършени по неортодоксални методи ,целащи единсвтено и само да величат мъжкото съсловие.

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 21:51
Тва са чисти глупости,че ако си я изчукал в задника те гледа по друг начин.Може би причината се корени другаде ,защото за някои момичета е унизтелно да ги оправят отзад - унижението според тях идва от пренебрагването на органа дето според тях е предназначен за секс.Та е възможно да те гледат по друг начин ама с поглед изразяващ някакво презрение един вид.Но най-често такива момчиета не пускат отзад та може би си внушаваш или пък ако наистина те гледа може да иска пак отзад.То е така и със свирката ,че даже имам френдка дето казва за свирката "бе мани тва е, долно"На въпроса що е долно - не може да лапа нещо от което се уринира.

да съм ти искал некомпетентното мнение ?
Казах какво е моето наблюдение, а ти ми развиваш някви смешни теории тука , много знаеш дали тези момичета са изпитвали унижение или удоволствие, защо изобщо се изказваш за неща, които мога да знам аз , а не ти

ShtrudeL
09-29-2012, 21:55
BloodyMeri, руса ли си? (не се заяждам, не мога да изразя с други думи емоцията от прочетеното :3)

Абе ти май много лесно се засягаш и почваш да навлизаш в някакви дълбоки неща, за които изобщо не става дума.

Колкото до коментара на DarkTemplar, не мисля, че го каза с цел, че някой е длъжен да прави нещо, а по-скоро, че е абсурдно/комично, че някои хора се гнусят от такива неща и то поради супер тъпи причини, а ти се вкара в някакъв филм човече.. мх мх

BloodyMeri
09-29-2012, 21:56
Ъхъ ти сигурно си некъв гуро на тема анален секс.Ма що ли в няколко теми беше писал ,че не си правил и не те кефил или нещо от сорта ,а ся ми се праиш на вундеркинд тука.Пък като не ми искам мнението ,което явно за теб е некомпетнено не го чети,ма катоо гледам си го изчел.А да сигурно теб са те таковали отзад и знаеш кво е ,щом момичетата не знаят кво е.

DarkTemplar
09-29-2012, 21:56
Що пък да е мъка?!Всеки си има мнение и с кое трябва да сме длъжни да ви праим свирки?Както вие не сте длъжни да ни праите шпакли или ако все пак някои се намери да лиже то лиже от няма как за да отбие номера,щото вие сте адски гнусливите.Ама ся в хор ще ревнете ,че вие лижете и ви е супер яко ,че все едно лижете сладолед ама все пак като лъжете лъжете вас си.Пък и аз не съм примряла или някоя друга да ни правите шпакли и най малко ни интересува ,щото се виджа коя е комплексарката част - тъй наречения силен пол дето се жалва ,че еди коя си не му лапала и тука почва да се говори мъка мъка като се вадят някакви заключения извършени по неортодоксални методи ,целащи единсвтено и само да величат мъжкото съсловие.
ама ти тая вечер яко си се наострила :D

Френдката ти хич не е наясно с нещата. Като се влюби/обвърже сериозно/омъжи, не само ще свири, ами и ще гълта и то с голям кеф и хич няма да й пука пикал ли е, не е ли. Тъй че да не се обяснява кое било гнусно, долно и т.н., щото женското мнение е най-непостоянното нещо на света. Аман от детски работи.

ShtrudeL
09-29-2012, 21:59
Френдката ти хич не е наясно с нещата. Като се влюби/обвърже сериозно/омъжи, не само ще свири, ами и ще гълта и то с голям кеф и хич няма да й пука пикал ли е, не е ли.

thaaaat's right

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 22:03
Ъхъ ти сигурно си некъв гуро на тема анален секс.Ма що ли в няколко теми беше писал ,че не си правил и не те кефил или нещо от сорта ,а ся ми се праиш на вундеркинд тука.Пък като не ми искам мнението ,което явно за теб е некомпетнено не го чети,ма катоо гледам си го изчел.А да сигурно теб са те таковали отзад и знаеш кво е ,щом момичетата не знаят кво е.

ми не да се хваля ама да гуро на тема анален секс съм.
И мен не са ме таковали отзаде, но мога да преценя кога един човек изпитва удоволсвтие и кога не.
И да вече ще гледам да не чета мненията ти, просто твоето се падна под моето и реших, че може би е адресирано към мен и затуй го прочетох..

И къде съм твърдял, че аналния секс не ме кефи ми е мн мн интерсено :lol:

п.п ако продължиш с този тон имай си предвид, че и аз ще сменя моя

BloodyMeri
09-29-2012, 22:06
То стая логика някоя даже може да почне да харесва скат и писнг щото била луда по някъв си мъж.Ма то няма да се учуда да има такива ,пък и като чета за кво иде рече тук в ума ми изплува една народна мъдрост ,която сега ще ви цитирам: "ИМА ЛИ БУДАЛИ РАБОТАТА ЩЕ ВЪРВИ!"

А Щрудел не съм руса колкото и да ти се иска.А дали се засягам или просто мие странно ,че ти дето се правиш на неква ителектуална не се засягаш ,а в други теми го правиш.То тва не е много хубаво ,защото по тоя начин "олекваш" и не е добре за теб като цяло да си така и в живота .Ама няма да ти давам съвети,щото пак ще кажеш ,че се заяждам пък то не е така ,щото ся просто си говорим ,а тук двама трима вундеркинда се праят на оборотни,защото не знаят кво искат

DarkTemplar
09-29-2012, 22:08
Ми да, има и такива, които почват да харесват скат и писинг. Кой каквото го влече. ;)

Защо мислиш има толкова аматьорски клипове в нета с подобни дейности? 8-)

ShtrudeL
09-29-2012, 22:20
То стая логика някоя даже може да почне да харесва скат и писнг щото била луда по някъв си мъж.Ма то няма да се учуда да има такива ,пък и като чета за кво иде рече тук в ума ми изплува една народна мъдрост ,която сега ще ви цитирам: "ИМА ЛИ БУДАЛИ РАБОТАТА ЩЕ ВЪРВИ!"

А Щрудел не съм руса колкото и да ти се иска.А дали се засягам или просто мие странно ,че ти дето се правиш на неква ителектуална не се засягаш ,а в други теми го правиш.То тва не е много хубаво ,защото по тоя начин "олекваш" и не е добре за теб като цяло да си така и в живота .Ама няма да ти давам съвети,щото пак ще кажеш ,че се заяждам пък то не е така ,щото ся просто си говорим ,а тук двама трима вундеркинда се праят на оборотни,защото не знаят кво искат

КО речИ!? Слънце, много ми е трудно да те разбера понякога. За какво трябваше да се засегна тук? Т.е. трябваше ли? И на каква викаш се правя? И ох, ох, заради какво олеквам? ЧеСно, дай пак и по-разбрано.
И какво ще рече 'защото не знаят кво искат'? То тук никой не твърди, че иска изобщо нещо. Какви са теЗ работи, които говориш, колкото да си правиш вятър на устата?

И ако съм луда по някой мъж (не си го представям, I mean.. да съм луда/вманиачена по някой... това е самозабрава, но да кажем, че съм силно привлечена от някой..), защо да не заобичам нещо, което преди не съм обичала да кажем, каквото и да е то? Щом ме привлича толкова много с нещо, значи може да ме 'накара' неволно да поискам да направя нещо, което преди не съм одобрявала например.

BloodyMeri
09-29-2012, 22:25
По тая логика ,че не може да си навържеш предишните мнения със сегашните не е добре ,или го рпавиш умишлено ,но като цяло не е добре,защото ти се опитваш да бъдеш разбрана и успяваш,но в повечето случаи това е просто параван зад който криеш някои неща за своята особа.

ShtrudeL
09-29-2012, 22:50
По тая логика ,че не може да си навържеш предишните мнения със сегашните не е добре ,или го рпавиш умишлено ,но като цяло не е добре,защото ти се опитваш да бъдеш разбрана и успяваш,но в повечето случаи това е просто параван зад който криеш някои неща за своята особа.

Ами виждаш ли душице, за това са хора като теб, които да ми навързват мненията. <3

BloodyMeri
09-29-2012, 22:52
Аз нищо не навързвам,просто обобщавам,слънце.Само ,че лошото ,че могат да се направят няколко обобщения,което едва ли е много добре,но красноречиво говори за някои неща .

IseeDEADbodies
09-29-2012, 22:54
Ко речи ? Ъъъ каква ти е логиката ? Нещо не схващам. По твоята "логика" когато лижа някое момиче тя би следвало да си мисли "поредния който ме лиже". Нищо че ходим от х време Оо . Не ти зацепвам "логиката", ама грам !

BloodyMeri
09-29-2012, 22:59
Ко речи ? Ъъъ каква ти е логиката ? Нещо не схващам. По твоята "логика" когато лижа някое момиче тя би следвало да си мисли "поредния който ме лиже". Нищо че ходим от х време Оо . Не ти зацепвам "логиката", ама грам !

По логиката на автора и на някои други хорица тук излиза,че е точно така.

IseeDEADbodies
09-29-2012, 23:01
Ебем ти и логиката ! :lol:

Psyko Nuts
09-29-2012, 23:06
Пф. Какво значи 'да те слушат и уважават повече'? Особено пък 'да те слушат'?

Момчето имаше предвид, че се радваме, че не сте ни го отхапали :D

BloodyMeri
09-29-2012, 23:09
Момчето имаше предвид, че се радваме, че не сте ни го отхапали :D

Е пък тва ако го видя как някоя му го отхапва с гъза и ще падна :D:D:D

Psyko Nuts
09-29-2012, 23:11
Е пък тва ако го видя как някоя му го отхапва с гъза и ще падна :D:D:D

Лягай си, моля те - два часа е.

ShtrudeL
09-29-2012, 23:11
ВЪХ, тая логика, големи сте логисти/логистични/логищайн/логистиковидни/логимени/нанана :3

Абе, къде е Логиката, бе?! ^^

BloodyMeri
09-29-2012, 23:15
Усети ли каква глупост издрънка!?Не се заяждам,Щрудел ,но тва ме разсмя като за псоледно.Между логика,логисти и логистични приликата е нулева и означават съвсем различни неща едно то друго и именно за това е недупостимо да се използват за нещото,което ти конкретизира с тях!

ShtrudeL
09-29-2012, 23:19
но тва ме разсмя като за псоледно

и мен :lol:


Съвет: Не приемай всичко не сериозно, сериозненщайнен/сериозновистично/сериозновата душко.

BloodyMeri
09-29-2012, 23:22
Аз не го и правя,но просто съм се замисляла ако го направя ,защо ще го направя и какво ще постигна.Това са неща,които имат своя смисъл и смислово значение за неща,които иначе придобили друг смисъл биха изглеждали може би и ралично - като "драсни пални клечица",примерно!

IseeDEADbodies
09-29-2012, 23:24
Баницо, калпав трол си била винаги и такъв ще си останеш (wasntme).

BloodyMeri
09-29-2012, 23:27
Баницо, калпав трол си била винаги и такъв ще си останеш (wasntme).

Тук ще се възпозлвам от съвета на Щрудела,тутманик такъв :D:D:D

Psyko Nuts
09-29-2012, 23:31
Тук ще се възпозлвам от съвета на Щрудела,тутманик такъв :D:D:D

Абе не знам кой е тутманика...

BloodyMeri
09-29-2012, 23:31
Ясно два ника.

ShtrudeL
09-29-2012, 23:33
Баницо, калпав трол си била винаги и такъв ще си останеш (wasntme).

Добре, ще те послушам и ще си срежа вените от мъка. ^_

BloodyMeri
09-29-2012, 23:39
Добре, ще те послушам и ще си срежа вените от мъка. ^_

Тва беше за мене не си ги режи.Не си заслужава заради некъв дето се прави на Дон Корлеоне по снимките!

IseeDEADbodies
09-29-2012, 23:42
Давай, режи ^_^ xDD Все пак не е нужно да го приемаш лично. Просто изказвах мнение =]

Блъди Мери - ако говорех на теб, щях да ти кажа ;) И не знаех, че се правя на Дон Корлеоне, къде т'ва ? Мерси все пак, поласкан съм ^^

BloodyMeri
09-29-2012, 23:45
Аааа извинявай!Ама то е така ,когато се води диалог в писмен вид между повече от 2 -ма участници в него.Иначе си запазвам частта от мнението с Дон Корлеоне - последната ти снимка!!!

IseeDEADbodies
09-29-2012, 23:49
И коя е тя ?

YourFavouriteDrug
09-30-2012, 08:36
Толкова ти е изкривена ценностната система, че няма накъде повече... Значи би спала с някого, с когото не ходиш, ама не би му направила свирка ? Значи "тя е една, дето си отваря краката..." е по-добре, така ли ? ...

Смятай какви работи - хората имат проблем с ценностната ми система, защото не искам да духам на непознати :D нали като го направя с него и на мен ще ми е кеф и ще съм си задоволила нуждите? От друга страна за какъв чеп да доставям удоволствие на някого, за когото не ми дреме или дори и да ми дреме, нямам някакви по-специални чувства към него?

magita
09-30-2012, 09:01
Много сте зле бе... за кво прекъснахте Щрудела и Блоод... започна да ми става забавно.;д

Т'ва "поредната която ми духа" според мен ще е "поредната която ЩЕ ми духа" в бъдеще време, защото намеренията на момчето са само сексуални.

KokoDjambo
09-30-2012, 12:56
Bloody meri ,направиха ми впечатление мненията ти и се чудих защо са такива.Обаче попаднах на това :

Последната беше "Идентичност и интерпретация" от доц.Запрян Козлуджов
В момента чета пак една негова "Херменевтичният подход-основания и изпитания "

Не знам какво учиш обаче тия книги не знам...вече си обясних някои неща за теб.А честно да ти кажа мислех,че си друсана като пишеш тук.Иначе изразявай се по лаконично ,не развивай такива теории неразбираеми за повечето..:D:D:D

Psyko Nuts
09-30-2012, 14:47
Bloody meri ,направиха ми впечатление мненията ти и се чудих защо са такива.Обаче попаднах на това :


Не знам какво учиш обаче тия книги не знам...вече си обясних някои неща за теб.А честно да ти кажа мислех,че си друсана като пишеш тук.Иначе изразявай се по лаконично ,не развивай такива теории неразбираеми за повечето..:D:D:D

+1 :D

BloodyMeri
09-30-2012, 19:33
Bloody meri ,направиха ми впечатление мненията ти и се чудих защо са такива.Обаче попаднах на това :


Не знам какво учиш обаче тия книги не знам...вече си обясних някои неща за теб.А честно да ти кажа мислех,че си друсана като пишеш тук.Иначе изразявай се по лаконично ,не развивай такива теории неразбираеми за повечето..:D:D:D
А кво им е на книгите бе?Кефят ме ,любопитни са.А кво уча засилено руски и между другото старобългарски.Пък за друсането не е мой тип , но не отричам ,че пиша доста често пийнала!Доволни?

fenkaaa
09-30-2012, 22:37
Ако ходят от известно време-да,но ако му д*ха още от 1-вият път.. предполагам момчето ще си има на ум това,онова.

djipsito
09-30-2012, 22:44
Докато ви четях мненията, забравих ква беше темата...

И все си мислех, че докато духаш на момчето, с което си отскоро, последното, което си мисли е "Поредната, която ми духа"... така де, не разбирам колко дебилен трябва да е... и колко некадърна трябва да е тая свирка, че да му минават такива мисли...

DragonLady
10-01-2012, 00:16
Е*ах мама му за кво вечено трябва да съм ви в устите. Или няма как иначе да си изливате простотиите ( визирам най вече Foxa или нещо от тоя род беше ника ).
Драга му щрудел ако искам и на 1 сед от връзката си ще се сгодя, ако искам и след 5 години ще се оженя. Това си е моя работа и ТЕБ не те касае !

DarkTemplar
10-01-2012, 03:08
Ако ходят от известно време-да,но ако му д*ха още от 1-вият път.. предполагам момчето ще си има на ум това,онова.
Ако умее да духа хубаво, в акъла ми няма да е нищо друго, освен удоволствието.

Ама обсъждайте си тук де, кво ли разбирам аз от добри свирки и мъжки мисли.

BloodyMeri
10-01-2012, 03:23
Е*ах мама му за кво вечено трябва да съм ви в устите. Или няма как иначе да си изливате простотиите ( визирам най вече Foxa или нещо от тоя род беше ника ).
Драга му щрудел ако искам и на 1 сед от връзката си ще се сгодя, ако искам и след 5 години ще се оженя. Това си е моя работа и ТЕБ не те касае !

Да бе то тва си е твое решение ама ти се пукна да парадираш с това,че си сгодена.А дали си сгодена само ти си знаеш,че и пръстена може да е наобратно да изглежда като халка ,пък и едва ли го носиш вече.Ставаш смешна!

DarkTemplar
10-01-2012, 03:26
На всяка крачка (по-скоро във всяка тема) путешки скандали...

Amore-Mio*
10-01-2012, 06:15
Много си зависи от момчето.
Аз не виждам лошо тя да го задоволява по този начин, все пак са заедно. Не виждам какъв е проблема. Проблем ще е, най - вече за момичето, ако момчето е заради бройката с нея. Тогава е възможно да се промени мнение.

AliceSw
10-01-2012, 16:39
Ако ходят от известно време-да,но ако му д*ха още от 1-вият път.. предполагам момчето ще си има на ум това,онова.

За пореден път ще напиша в тоя форум...сексът сам по себе си е нещо интимно, окей....но вие имате проблем, ако го разграничавате - вагинален, орален, анален...едно и също е, все толкова ще сте зле, каквото и да правите с някой, ако не смятате, че времето е правилно...все толкова ще ви мисли за някаква, независимо дали сте го поели в уста или в себе си...

DragonLady
10-01-2012, 19:56
Да бе то тва си е твое решение ама ти се пукна да парадираш с това,че си сгодена.А дали си сгодена само ти си знаеш,че и пръстена може да е наобратно да изглежда като халка ,пък и едва ли го носиш вече.Ставаш смешна!

Не съм парадирала, освен ако не броиш споменаването на тоя факт в 2-3 теми в раздел в любов с подобна насоченост. Пръстена е с камък, годежен е все пак, не сватбен, че да е халка, и си го нося всеки ден.

BloodyMeri
10-01-2012, 20:01
И продължаваш....Сега почна да се хвалиш и за пръстена ,който сигурно е с диамант достатъчно скъп според твоите виждания да ти купи сърцето но всъщност е парченце стълко - не добре имитация на "сваровски",но всъщност те кефи щото е годежен пръстен ,а не сватбена халка.

DragonLady
10-01-2012, 20:45
И продължаваш....Сега почна да се хвалиш и за пръстена ,който сигурно е с диамант достатъчно скъп според твоите виждания да ти купи сърцето но всъщност е парченце стълко - не добре имитация на "сваровски",но всъщност те кефи щото е годежен пръстен ,а не сватбена халка.

Споменах че е с камък като част от описанието на разликата между халките, които носят съпрузите, и годежният пръстен.

bloodyF
10-01-2012, 22:07
извод от темата:щрудела още си е много изнежена, а блъдимерито..странно, не го очаквах от нея, такива мнения

иначе за въпроса на автора има три ситуации
*познават се от скоро (излизали са 1-2-3 пъти), тя му духа, той решава да я чука и си заминава (малко инфантилно поведенийце)
*разбрали са се да е само секс и тя му духа преди/по време на/след секса , нищо не си мисли той, просто не й се обажда повече
*гадженца са и се стига до тоя момент, стига всичко да е сериозно според мен е нормално.
Ако го харесвам, заедно сме и пр. няма да чакам да го ''обикна'' или нещо такова. Когато му дойде времето , нещата си се случват. И няма нищо странно в това да правя френска на някой, когото харесвам,примерно
нда, мое си виждане..

tori
10-02-2012, 08:04
Докато ви четях мненията, забравих ква беше темата...

И все си мислех, че докато духаш на момчето, с което си отскоро, последното, което си мисли е "Поредната, която ми духа"... така де, не разбирам колко дебилен трябва да е... и колко некадърна трябва да е тая свирка, че да му минават такива мисли...
:дд Вярно.

ПП, щото не го видях.

*гадженца са и се стига до тоя момент, стига всичко да е сериозно според мен е нормално.
Ако го харесвам, заедно сме и пр. няма да чакам да го ''обикна'' или нещо такова. Когато му дойде времето , нещата си се случват. И няма нищо странно в това да правя френска на някой, когото харесвам,примерно
нда, мое си виждане..
И това мнение ми хареса. Няма нищо лошо момичето да прави кефа на гаджето си и искаме-неискаме след определен период от време всички ще сме женени/омъжени или поне в сериозна връзка и покрай секса, няма да се разминем със оралните ласки. Пък и то не е лошо или курвенско или нещо такова, че да се притеснявате. Всички мъже са получавали такава любов, както и всички жени са давали. Ти го правиш, за да задоволиш партньора си, да му е кеф на него, дори да го задържиш при себе си ако щете. Ако той е пич, ще върне и никой от двамата няма да остане незадоволен.

anonymous708973
10-02-2012, 08:57
Личното ми мнение, с което не обвързвам никого, е, че и момчето не иска да му бъде правена френска любов или пък да прави секс на първа среща. Няма да откаже, естествено, но, каквото и да си говорим, ще гледа с друго око на момичето и ще смята, че тя го е правила и на други. Което автоматично означава, че той не я възприема сериозно, следователно, не би имал нищо сериозно с нея.
Златната среда му е майката. Да се изчака докато има ясна химия, закачки, аха-аха да стане нещо, но да не се чака месеци наред, докато единият заобича другия.

sexblqn
10-02-2012, 10:33
Тая дилема нещо не мога да я схвана. Какво щял да си помисли......................? Вие с всеки срещнат ли почвате връзки или какво....? Все ми се струва, че когато имаш връзка с някой не е нормално да се задават такива въпроси, независимо дали връзката е основана само на секс или е нещо по-сериозно. Тая тема само ми показва, че авторката е комплексарка или си ляга с всеки срещнат, та и минават подобни въпроси през главата. Но ако е второто, така или иначе ще я помислят за к...а (такова ни е обществото), така че не виждам къде точно е дилемата.