PDA

View Full Version : Защо повечето момичета не искат да го разберат?



DieselBlood
09-28-2012, 22:00
http://www.youtube.com/watch?v=gBzBT-Pc6-k&feature=related

Насьо, ти имаш забрана да се обаждаш по тази тема.

EinGutesKind
09-29-2012, 07:54
Не всичко е пари, важни са мускулите и дължината на ...

А и никой нищо не може да ми забранява! :lol:

yakuza_
09-29-2012, 08:05
Не всичко е пари, важни са мускулите и дължината на ...

А и никой нищо не може да ми забранява! :lol:

Дори да убиеш човек ?

Sisito941
09-29-2012, 11:10
Аз никога не съм смятала,че всичко е пари,има къде къде по-важни неща от тях..

yakuza_
09-29-2012, 11:16
кажи ми 3 от тях

Sisito941
09-29-2012, 13:04
Ами аз винаги гледам:
близките ми да са здрави-на първо място
човека,с който съм да се отнася добре с мен
човека,с който съм какъв е по характер,как се отнася с мен,майната им на парите,не обичам много да ходя по кафета,никога не съм казвала заведи ме там,там и там примерно,една разходка в парка или по центъра е супер просто..

yakuza_
09-29-2012, 14:01
Ако имаш пари, може да си осигуриш и здраве, в основните граници. И не съм видял някъде да се отнасят грубо към човек с пари, стига той да не се държи така с тях.

Sisito941
09-29-2012, 14:21
Е,да,прав си за това..

OutlawGirl
09-29-2012, 14:23
Песента е жестока, парите са необходимост. Всяка жена иска да е материално осигурена. Жените са толкова елементарни в преследването на преходната материална сигурност, колкото елементарни са мъжете в преследването на преходната им красота. Всяка жена, която каже, че не предпочита момчето до нея да има достатъчно пари, за да им осигури нормален начин на живот, само заблуждава. Коментирам мнозинствот, аз лично, винаги съм могла сама да се издържам и не съм се вълнувала от материалното състояние на момчетата с които съм излизала.

ShtrudeL
09-29-2012, 14:37
Песента е жестока, парите са необходимост. Всяка жена иска да е материално осигурена. Жените са толкова елементарни в преследването на преходната материална сигурност, колкото елементарни са мъжете в преследването на преходната им красота. Всяка жена, която каже, че не предпочита момчето до нея да има достатъчно пари, за да им осигури нормален начин на живот, само заблуждава. Коментирам мнозинствот, аз лично, винаги съм могла сама да се издържам и не съм се вълнувала от материалното състояние на момчетата с които съм излизала.

По-скоро мисля, че темата е за това, че някои женски са с някои мъжки само заради парите. Което е глупаво.

OutlawGirl
09-29-2012, 14:40
По-скоро мисля, че темата е за това, че някои женски са с някои мъжки само заради парите. Което е глупаво.

Може да е глупаво, може и да е много хитро. Но ако не вредят на никой и ако мъжа се възползва от красотата и сексапила на жената, грешно ли е тя да се възползва от материалното му състояние?

ShtrudeL
09-29-2012, 14:49
Може да е глупаво, може и да е много хитро. Но ако не вредят на никой и ако мъжа се възползва от красотата и сексапила на жената, грешно ли е тя да се възползва от материалното му състояние?

Не разбира се. Щом и двамата са ок с това да се използват взаимно и са щастливи, няма проблем. За мен лично, т'ва не е любов (ако говорим и за нея), но вярвам, че има и такива взаимоотношения, които може да са някаква форма на любов за друг.

yakuza_
09-29-2012, 14:51
Парите са един вид сигурност и спокойствие. Ако имаш пари, не се тревожиш, как ще си платиш сметките и тн.. Ако жена иска да създаде семейство, едва ли ще тръгне с клошар, освен ако и тя не е.

Pikachu
09-30-2012, 06:57
Може да е глупаво, може и да е много хитро. Но ако не вредят на никой и ако мъжа се възползва от красотата и сексапила на жената, грешно ли е тя да се възползва от материалното му състояние?

*никого

Pikachu
09-30-2012, 07:00
Пък по въпроса, жената има пълното право да предостави тялото си на даден мъж срещу финансово осигуряване.
Точно така.
Сравних тая работа с проституция.
:D

someonerandom
09-30-2012, 10:26
Парите са сигурност,парите са спокойствие,парите са възможност да си обезпечиш семейството,да си пратиш детето в който реши университет.Приемете,че в момента парите въртят света.Ако си болен,не друго,а парите ще ти платят лечението,операцията и престоя в болницата.Те ще ти дадат възможност да си вземеш хубаво жилище в приятен квартал.Пак те ще направят така,че да се прибираш вечер и да не се караш със жена/мъжа си просто защото си изнервен/а от всички глупости на главата си.И ще ти позволят да спиш спокойно,без вечер да седиш до късно и да се чудиш как да наредиш нещата,че да ти е добре.Парите ще ти позволят след 20 години,когато вашите останат с по 150 лева на месец,да им осигуриш спокойни старини.Ясно е(не дай си Боже да ни дойде до глаавата) че има болести,при които и парите не помагат,обаче винаги дават шанс.Защо мислите,че има толкова дарителски фондове за болни хора?Защото лечение и съответно здраве без пари не идва.Не казвам,че парите са по-важни от чувствата във връзка,защото колкото и да си богат,ако не се обичате,никаква връзка не е,обаче и любов живот не прави.

А колкото до използването на мъжа от жената-ако той е наясно,че тя му се радва само на парите,а той и се радва само на анатомията,нищо лошо.Ако обаче той си мисли,че имат нормална връзка,а тя се облагородява на негов гръб,заслужава той да се усети и да я зае*е в някой едностаен апартамент.

БожиятАгнец
09-30-2012, 10:43
Нали знаете, че всички женски бозайници се ебат само с най-силният, алфа и осигуреният мъжки бозайник? А знаете ли, че ние сме произлезли от тях? А знаете ли, че това още ни е заложено в гените - да искаме здрави деца и среда в която те да са добре? Женският бозайник - дори еволюирал до човек, пак си търси сигурността.
Преди тя е била пещера + месо + възможно най-алфа индивид - сега е преобразувана в пари + социален статус.

Първобитните мъже са търсели дебели жени - това значело повече и по-здрави деца. Това ги е привличало, инстинктивно - било е техният идеал за "красота". Днешно време дебелата жена не е синоним на здрава такава съответно и идеалът се е изменил. Но гените са си гени и мъжете търсят...Това, което им е заложено да търсят - подходящ партньор, готини гени - обединяват ги и създават възможно най-доброто поколение и продължение на самите себе си.

Т'ва са гени,бе, хора - инстинктивни неща. Заложени ни - не можем да ки контролираме. Т'ва сме правели и търсели от както свят светува - това, че понятията са се изменили с времето не ни прави по-лоши хора.

Виж, има и индивиди, които напълно съзнателно го правят (пичките търсещи чичко паричко, ходещи в син сити, мързеливи, искащи някой да им осигурява белото и т.н и т.н....) - кур за тях.

Но...Еби му майката - тъпи ли сте или сте ходили да четете поезия (щот сте тоооооолкова романтични и бохемски настроени към света - хахаха) вместо да влизате в часовете по биология? Т'ва са толкова елементарни схеми - как не ги знаете?

DarkTemplar
09-30-2012, 10:56
Точно снощи покрай НДК видях един известен спортен журналист от БТВ с приятелката му, която си беше много красива и поддържана жена. Той не е първи красавец, но едва ли бачка за по-малко от 2 бона месечно. Преди време бях мярнал един негов не по-малко известен колега от същата медия, който е нисък, лицето му цялото е на дупки и е мега устат и неприятен тип с още по-красива жена. Парите и социалния статус хич нямат значение, даам. ;)

yakuza_
09-30-2012, 10:58
Моляяяяяяяяяяяя ? Аз съм призлязал от господ, така де той ме е създал. Веднъж от свидетелите на Йехова бяха дошли на вратата и много спорехме за поризхода на човек и тероризма :D

БожиятАгнец
09-30-2012, 11:04
Моляяяяяяяяяяяя ? Аз съм призлязал от господ, така де той ме е създал. Веднъж от свидетелите на Йехова бяха дошли на вратата и много спорехме за поризхода на човек и тероризма :D

Ааааа, аз предпочитам мормоните. 8-) Особено чужденците дошли на "мисии" тук.
Идеални са за трол и гавра. 8-)

stunna
09-30-2012, 20:06
Щото жената не е като човека ;D

Me4encety
10-01-2012, 12:35
Пари,пари еби ги :lol: