PDA

View Full Version : Закона на Мърфи



sia
09-28-2012, 23:02
Здравейте, реших да кръстя темата така, защото почти всяко момиче, ще разбере за какво говоря. Искам да ви разкажа моята история. Аз съм момиче на 18години. Почти всеки ден получавам комплименти за външния си вид. Имам хубава,слаба и стройна структура, защото спортувам редовно. Също така имам наситено сини очи, плътни розови устни и гъста ,чуплива, светла коса (както се казва минута за реклама ). Харесвана съм.... но не и от онези, от които бих искала. Имам много открит и весел характер и не искам да звуча отчаяно или нещо такова,напротив, обожавам живота си. Имам невероятни приятели, запознавам се с много нови хора и постоянно пътувам. Но често ми казват,че като се запозная, с някое ново момче, съм се държала прекалено свободно пред него, което ме карало да изглеждам един вид малко лесна. Не е там проблема, винаги съм казвала това е моят характер и аз си се харесвам такава, каквато съм. Проблема е в това, че съм се влюбвала, но в това нямаше нищо красиво. Разбиха ми сърцето, за което от части съм благодарна- направи ме много силна, но отчасти ме превърна във вълк единак. Проблема донякъде е в мен, защото не искам да се примиря, с нещо по-малко, от това което знам че мога да получа, а повярвайте ми, не искам чак толкова много. Искам само главозамайваща любов, която да ме остави без дъх и да е СПОДЕЛЕНА. Не можете да си представите, колко много пъти съм наранявала момчета, които се привързват към мен. Осъзнах, че когато съм себе си, хората много лесно започват да ме обичат. Наскоро срещнах моето момче мечта. Кажи-речи все едно съм описала на някого какъв тип момчета харесвам и някой го е нарисувал и го е направил истински. Запознахме се много случайно, нямаше посмъртно да го намеря, ако той не го беше направил, той направи всички първи стъпки. Да ама не. Той е като мен, там където се различаваме той ме допълва, буквално. Всяка сутрин ставам в 6 за училище, но всяка нощ седя до 2-3 часа, за да си пишем. Не е реално, колко глуповато се чувствам докато пиша това. Но без значение човек колко разказва, че не му е нужна любов, всеки разбира със сърцето си, че не е така. Самата мисъл, че сте си направили труда, да намерите тази страница и този форум, трябва да ви говори нещо. Всички искаме да разберем, дали има други като нас или просто искат да излеят всички тези емоции, с хора, които не познава, защото те са нашето жури и те ще дадат безстрасната си оценка. Та леко се отклоних. Не знам къде е проблема. Може би в това, че и той като мен е нараняван и се страхува да се отпусне и да се разкрие. Притеснявам се, че прекалено много си приличаме, а ако това е така, знам какво бих направила аз в този случай. Звучи малко гадно, но за мен новите хора,са като играчки. Обичам да се забавлявам с тях, да ги разучавам, да разбирам за тях необикновени и странни неща. Аз съм много добър слушател и запомням всяко нещо, което някога съм чула. Ако това е така, не знам как да постъпя спрямо него. Това не е въпрос, а разсъждение на глас. Ако не съм себе си няма смисъл. Но едно не мога да разбера, дава ми толкова различни сигнали- казва ми красива си, ласкае ме (като повечето от вас не съм използвала релана информация за себе си, имаме налудничевата идея,че някой като прочете какво сме написали, ще се досети кои сме и ще се досети, за какво говорим ), но след това аз му пиша дълги съобщения, на които той ми отговаря съвсем кратко, защото играе тъпи игри (в буквален смисъл, като LOL) и това ме ДРАЗНИ изключително много. Това, което не знам е как да приемам това непостоянно негово поведение....? Mind blow right :D

Auriss
09-28-2012, 23:15
Филмарче си, мацка. Ама си малка. С годинките ще се оправиш.

Visokomeren
09-28-2012, 23:18
Момчетата на тази възраст предпочитат да играят игри от колкото да развиват социалния си живот. За жалост. Може би това е една от най-големите причини.

SHPAIdURmeN
09-29-2012, 03:57
Наскоро срещнах моето момче мечта. Кажи-речи все едно съм описала на някого какъв тип момчета харесвам и някой го е нарисувал и го е направил истински. Той е като мен, там където се различаваме той ме допълва, буквално.

^ И не си сигурна да ли го харесваш !? ( но пишеш това :D). Също така няма смисъл да се страхуваш, той да се разкрие защото в край на сметка ще стане (щеш нещеш(ако искаш нещо повече от него освен, само един чат....)). Относно игрите, ще ги зареже ако излезете на вън и се видите О_О О_О на четири очи. :D СЪОБЩИ, КАТО ИЗЛЕЗЕТЕ ЗАЕДНО. :)

balu4ka
09-29-2012, 05:26
Добри минути за самореклама,хубаво е ,че имаш самочувствие.Но не мисли,че всеки ще те намира за красива и прекрасна.Явно някъде си гнила,човек си ;) .Ако изпитва симпатии към теб ,ще се е опитал да ги покаже.Вземете излезте,ако нещата се получат,ще се получат. Много ти е разбъркана темата,въпрос и контекст никъде не видях.

fenastz
09-29-2012, 07:29
Аз пък мразя хора със самочувствие като твоето, моля умри. Такива като теб не могат да поддържат здравословни връзки и в крайна сметка се самоунищожават.

FuCKkK13
09-29-2012, 07:44
добре е човек да има самочувствие ... иначе това,че ти се струва,че всички,които ти харесваш те не те е може би в главата ти... т.е. може и такива моменти да има,но все някога си намираш някои,които въпреки това е с теб ...т.е. спри да мислиш за тия простотии и просто си живей живота,защото това според мен ти пречи ... т.е. като си харесаш някои 1вата ти мисъл е - сега както винаги аз го харесвам той мен не... ето това ти пречи ... това,че 1-2 пъти е станало така не означава че винаги ще е така.... и ако наистина искаш момчето да е с теб като излезте няколко пъти,като станете малко по близки и т.н. започни да се разкриваш пред него и той ще започне... колкото и някой да те е наранил като срещнеш друг човек,който ти влиза под кожата,забравяш за 1вия колкото и важен да е бил за теб... за игрите ти казаха - като сте заедно няма да може да си играе на игри,а не вярвам да сте двамата и той да си изкара телефона и да започне да разцъква

sia
09-29-2012, 09:58
Добре явно е станало недоразумение. Не искам да звучи се едно съм самовлюбена. Ако прочетете по-внимателно няма да намерите едно място, на което пише, че лично аз се смятам, че съм красива или прекрасна. Това минута за самореклама съм го написала с ирония, просто изложих фактите. Не казвам,че нямам самочувстие, но със сигурнот не е на толкова високо ниво, колкото си мислите. Не съм "кифла", обичам естетиката. Реших да не казвам, че той е от друг град , което леееко затруднява да се виждаме, когато си искаме. Мисля, че balu4ka е прочела повече, отколкото съм написала. Да проблема е , че съм много объркана и всичко около мен сега ми е така. И да мисля, че там където съм "изгнила" е на най-важното място- като видя, че нещата ще станат сериозни аз бягам. Но той ми е прекалено интересен, за да избягам. А мисля, че името на темата наистина се върза, защото буквално 5 минути след като я публикувах, с него си пописахме доста. Благодаря на всички ви :).

marilyn
09-29-2012, 16:58
Аз не разбрах каква е целта на тази тема?!

FuckedUp
09-29-2012, 18:52
Аз не разбрах каква е целта на тази тема?!

Споделя си проблемите :lol:

mlf
09-29-2012, 18:57
като гледам няма големи проблеми .. трябва и малко време да осъзнае какво става с нея

sia
09-29-2012, 19:25
Точно, имах нуждата просто да кажа, какво чувствам. А и ми беше интересно дали няма и други момичета, с които се случват подобни неща, защото по мои налбюдения, доста често се случва, да ни гонят онези, които не искаме. :D

Amore-Mio*
09-30-2012, 14:08
Момчетата на тази възраст предпочитат да играят игри от колкото да развиват социалния си живот. За жалост. Може би това е една от най-големите причини.
Не е задължително. Напълно възможно си е да комбинират двете неща, а аз лично познавам такива хора.

По темата: не разбрах какъв ти е проблема, че постоянно мислиш и разсъждаваш? Остави нещата просто да се случват, както са предписани. Не осмисляй нещата, дори ония малките неща. Остави се на живота. Не се притеснявай.

ge6aaaa3
10-02-2012, 08:03
И какво се чудиш? Всеки иска това, което няма. Негърчетата в африка искат течаща вода, а ние искаме последната S класа. Получим ли S класата, ще жадуваме за самолет... В момента, в който въпросното "момче на мечтите" ти обърне внимание, ще ти стане безинтересен, защото вече го имаш и ще се намери някой друг, който да ти грабне окото...