PDA

View Full Version : Поредната тема,



ShtrudeL
09-29-2012, 11:12
която ми е болна.
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/301166_494553057222339_1419835589_n.jpg

yakuza_
09-29-2012, 11:18
устата ви не мирише на кенеф, вие самия не воните на кенеф, мразя в автобус до мен да седне пушач, вони от км на лайна

xPafx
09-29-2012, 11:20
Ти да си пушил 20 години Арда без филтър, пък ела да ти кажа.

ShtrudeL
09-29-2012, 11:29
устата ви не мирише на кенеф, вие самия не воните на кенеф, мразя в автобус до мен да седне пушач, вони от км на лайна

Аз пък се дразня някой като пуши около мен и попивам целия му дим. -.- Направо понякога ме изкарва извън нерви вътрешно.

Luidgie
09-29-2012, 11:48
АХАХАХАХА! И мен к'во ме боли к*ра, че на тебе ти е гадно когато някой пуши до тебе? И без т'ва си много яко социална що не си седиш дома и никой да не ти пуши на хубавата главица.

ShtrudeL
09-29-2012, 11:55
АХАХАХАХА! И мен к'во ме боли к*ра, че на тебе ти е гадно когато някой пуши до тебе? И без т'ва си много яко социална що не си седиш дома и никой да не ти пуши на хубавата главица.

*оглежда се* Абе... аз на тебе ли говорех, че се обаждаш? хм
Нищо бе душа. (Ах, знаех си, че си хермафродит...или нещо такова..)
Къде ми постави камерата за следене, че да знаеш колко съм социална? (очаквам проС отговор, не ме разочаровай <3)

Luidgie
09-29-2012, 12:03
*оглежда се* Абе... аз на тебе ли говорех, че се обаждаш? хм
Нищо бе душа. (Ах, знаех си, че си хермафродит...или нещо такова..)
Къде ми постави камерата за следене, че да знаеш колко съм социална? (очаквам проС отговор, не ме разочаровай <3)
Толкова си оригинална, че ми иде да си прережа вените с лъжица! (макар че дори тая простотия е по оригинална от цялото ти същество, даже едно бебе дето не може да говори е по оригинално от теб) Понякога си мисля, че си толкова социално затъпяла, че не можеш да пуснеш една нормална шега... тъжничко а? Пуснала си тема казвам си мнението. И са ми много смешни такива човеченца като тебе сега пусни тема да не се друсаме и да не пием и всички ще спрем, защото Кралица Щрудел ни е казала! Великолепна си! Аре със здраве.

DaNGeRousLy
09-29-2012, 12:19
т'ва ще го пратя на майка ми :lol:
но се съмнявам да има ефект

xPafx
09-29-2012, 13:14
Аз пък се дразня някой като пуши около мен и попивам целия му дим. -.- Направо понякога ме изкарва извън нерви вътрешно.

Нали се сещаш,че никой не е длъжен се съобразява с теб? Кат не ти е приятно се дърпаш настрани и толкова! Не си сппециална, че светът да работи за теб.

ShtrudeL
09-29-2012, 13:19
Толкова си оригинална, че ми иде да си прережа вените с лъжица! (макар че дори тая простотия е по оригинална от цялото ти същество, даже едно бебе дето не може да говори е по оригинално от теб) Понякога си мисля, че си толкова социално затъпяла, че не можеш да пуснеш една нормална шега... тъжничко а? Пуснала си тема казвам си мнението. И са ми много смешни такива човеченца като тебе сега пусни тема да не се друсаме и да не пием и всички ще спрем, защото Кралица Щрудел ни е казала! Великолепна си! Аре със здраве.

А-ХА-ХА-ХА добре че каза, тъкмо взех да си мисля нещо друго от сорта на това, че не коментираш темата и че целия буламач, който изсипа е за мен, ама добрее, добре че си каза. И аз те обичам. I mean.. знам колко много общо има оригиналността ми с тютюнопушенето и всичко друго, което изброи.

nqmaznacheniee
09-29-2012, 15:09
кви са тея глупости

OutlawGirl
09-29-2012, 15:12
Мерси, че ни уведомихте. Бях чела някъде, че пушачите правят повече секс от непушачите. Just saying.

ilovedeath
09-29-2012, 15:15
Вече съм свикнала с пушачите в компанията, но както по-горе казаха никой няма да си изгаси цигарата заради мен.
OutlawGirl само за секс говориш...

ShtrudeL
09-29-2012, 15:16
Мерси, че ни уведомихте. Бях чела някъде, че пушачите правят повече секс от непушачите. Just saying.

То и аз съм чела, че пушачите са по-ниско интелигентни от непушачите, ма т'ва е друг въпрос и колко е вярно
А НЗ

OutlawGirl
09-29-2012, 15:22
Едно знам със сигурност. Няма такъв кеф като това да запалиш една цигара след качествен секс.

yakuza_
09-29-2012, 15:23
Не пуша, но мога да ти помогна да запалиш циагара :oops:

OutlawGirl
09-29-2012, 15:27
Не пуша, но мога да ти помогна да запалиш циагара :oops:

побързай, може да те изпреварят

ShtrudeL
09-29-2012, 15:27
никой няма да си изгаси цигарата заради мен.

Това от никой до сега не съм го изисквала, друг е въпроса, че пушачите трябва да се съобразяват с непушачите пък. Като не говоря, че изобщо трябва да не пушат, а да си дръпнат цигарата поне, или да те питат 'абе проблем ли ще е да запаля?', или нещо такова мамка му. Защото ако те искат да си тровят организма, аз пък не искам. И не мога да страня от хора, които са ми близки примерно само, защото пушат.
Ако бях пушач, щях да се съобразявам с тези около мен, които не пушат.

НО темата не е за това.

Ако мога да откажа поне един пушач от цигарите, ще съм щастлива.
Никога не ме е радвала идеята на стоя срещу някой такъв и да му казвам: "Не пуши.", но тая тема не знам защо ми е толкова болна. Пушенето е мръсно. И ако един пушач си трие със салфетка пейчицата в парка, на която мисли да сяда, или го е страх да не хване някоя болест, след като е пипал улично куче/коте, то това за мен си е чиста проба наивност в сравнение с това, което причинява на тялото си.

yakuza_
09-29-2012, 15:27
аз не съм ревнив, ела до България :oops:

ShtrudeL
09-29-2012, 15:28
щрудела едва ли знае, след като не пуши и не е свършвала никога :(

По дяволите! Прав си. Колко нещастен и некачествен човек съм. :(

OutlawGirl
09-29-2012, 15:31
аз не съм ревнив, ела до България :oops:

Ти държиш да ми помогнеш. Ти ела ;п

yakuza_
09-29-2012, 15:33
Е ти си се забила на някакъв остров, много е далеч.

Luidgie
09-29-2012, 15:33
А-ХА-ХА-ХА добре че каза, тъкмо взех да си мисля нещо друго от сорта на това, че не коментираш темата и че целия буламач, който изсипа е за мен, ама добрее, добре че си каза. И аз те обичам. I mean.. знам колко много общо има оригиналността ми с тютюнопушенето и всичко друго, което изброи.

Ама ти си наистина проста! Са да ти изясня за кое ти казах че си оригинална ли? Еба ли го нема смисъл ти няма да вденеш и като за пеленаче да ти го обясня.

OutlawGirl
09-29-2012, 15:36
Е ти си се забила на някакъв остров, много е далеч.

спокойно, ще си заслужава изминалия път, повярвай ми

yakuza_
09-29-2012, 15:37
не се и съмнявам, но е мн далеч, а не мисля в близката година да напускам Булгаристан

adoreher
09-29-2012, 15:37
ного криви разбирания
тва като онова с татуираните и нетатуираните
вие мрънкаме ли че не пушите?
именно. като ви е кофти, плащате си сметката и през вратичката

OutlawGirl
09-29-2012, 15:41
не се и съмнявам, но е мн далеч, а не мисля в близката година да напускам Булгаристан

Жалко...много, много жалко. Тъкмо съм се разгонила и не знам как ще издържа още 2 седмици.

yakuza_
09-29-2012, 15:43
наистина жалко, щеше да свалиш 2-3 кг :(

OutlawGirl
09-29-2012, 15:44
хахахахах, не бих искала, но за жалост няма как да разберем :(

ShtrudeL
09-29-2012, 15:45
Ама ти си наистина проста! Са да ти изясня за кое ти казах че си оригинална ли? Еба ли го нема смисъл ти няма да вденеш и като за пеленаче да ти го обясня.

Спокойно, дишай, не е здравословно да си такава. Ще си съсипеш нервната система с опитите си да ми обясняваш каква съм и каква не съм, ти, разбиращата перфектно човешкия ум.
Милата..
От сега ще черпя оригиналност и креативност от теб, току виж съм се научила обиждам хората по наааай-Уригиналния начин, като ги заливам с недостатъци, които не знам дали са им присъщи, но к'во пък, току вииж съм нацелила нещо и съм излязла от ситуацията като оригинална, начетена, проникваща в дълбокия смисъл на думите и не на последно място - еба ли го. (упс, не така. Трябва с удивителни и повече ярост, ах!) - Еба ли го! Аз съм умна, ти си проста! (yeah <3)

ShtrudeL
09-29-2012, 15:47
ного криви разбирания
тва като онова с татуираните и нетатуираните
вие мрънкаме ли че не пушите?
именно. като ви е кофти, плащате си сметката и през вратичката

Т'ва няма нищо общо бе душа. Ако се татуираш изобщо няма да ми пречиш на здравето. Няма и на твоето си да вредиш всекидневно.
А и няма за какво да ми мрънкаш, че не пуша, защото с нищо не вредя по тоя начин, нито на себе си, нито на теб.

adoreher
09-29-2012, 15:50
общото е че тия които ги нямат/не употребяват
постоянно говорят за тия които имат/употребяват

а ние нито обсъждаме колко сме възмутени от тва че не пушите,
нито нищо.
А принципно щом ви вредим ти казах кво е решението,
викаш сметката, плащаш, излизаш
и ни оставяш да си тровим здравето

DennisCobain
09-29-2012, 15:51
Ама ти си наистина проста! Са да ти изясня за кое ти казах че си оригинална ли? Еба ли го нема смисъл ти няма да вденеш и като за пеленаче да ти го обясня.

Франсис Кобейн ти е на аватара? NO WAY! :O

*по темата: Това за миризмата на цигари е вярно, колкото и малко да е си се усеща, че си пушач. Зависи и какви цигари се пушат, колко смърдят.. :D

Майка ми вчера ми каза, че смърдя на пепелник :( :D :D

yakuza_
09-29-2012, 15:52
хахахахах, не бих искала, но за жалост няма как да разберем :(

за жалост е така :(

Luidgie
09-29-2012, 15:58
Спокойно, дишай, не е здравословно да си такава. Ще си съсипеш нервната система с опитите си да ми обясняваш каква съм и каква не съм, ти, разбиращата перфектно човешкия ум.
Милата..
От сега ще черпя оригиналност и креативност от теб, току виж съм се научила обиждам хората по наааай-Уригиналния начин, като ги заливам с недостатъци, които не знам дали са им присъщи, но к'во пък, току вииж съм нацелила нещо и съм излязла от ситуацията като оригинална, начетена, проникваща в дълбокия смисъл на думите и не на последно място - еба ли го. (упс, не така. Трябва с удивителни и повече ярост, ах!) - Еба ли го! Аз съм умна, ти си проста! (yeah <3)

Прочети си мнението пак и го приложи за себе си. Щото пак ми проповядваш неща дето ти ги правиш аз не се ядосвам просто съм проста и друсана и ми е кеф да ти ритам опърпаната глачивка и да те впрягам в разни спорчета, щото е много забавно да ти се четат простотиите компотче мило! Ай със здраве да не ти се опуши стаичката, че ще с е наложи да излезнеш от нея. :/

ShtrudeL
09-29-2012, 16:01
Щото пак ми проповядваш неща дето ти ги правиш

Ето тук ти е 'проблема' душицЕ.
От къде знаеш, че не ги правя? Просто всичко си има граници. (виж другата тема, не ми се повтарят едни и същи неща)

npp
09-29-2012, 16:02
преди няколко столетия на тази планета тютюн са пушили само американските индианци, но не по 1 кутия на ден, а по няколко глътки понякога

OutlawGirl
09-29-2012, 16:13
Какво толкова се впрягате. Въпрос на личен избор е. Нямаше да е законно ако е толкова вредно, колкото всички го изкарвате.

ShtrudeL
09-29-2012, 16:17
общото е че тия които ги нямат/не употребяват
постоянно говорят за тия които имат/употребяват

а ние нито обсъждаме колко сме възмутени от тва че не пушите,
нито нищо.
А принципно щом ви вредим ти казах кво е решението,
викаш сметката, плащаш, излизаш
и ни оставяш да си тровим здравето

Ама вие пушачите какво има да ни обсъждате, че не пушим?! Т.е. от какво има да се възмущавате?! Ако имаше - ок, давай, нямам нищо против.

А ти ако не пушеше, но имаше приятели, които пушат, щеше ли да си платиш сметката и да си излезеш и да ги зарежеш?
Иначе не е като да не се е случвало да не ходя на кафе, само защото ще се пуши и ще е задимено. Случвало се е и да излизам от кафе, в което ми е било прекалено задимено, но съм била с хора, с които съм 'длъжна' да виждам всеки ден примерно и за да убием времето сме сядали някъде.И съответно ако повечето от тях пушат, сме си хващали парцалките с някой, който не пуши и сме ходили на друго място. ТваЙ.

Luidgie
09-29-2012, 16:19
Ето тук ти е 'проблема' душицЕ.
От къде знаеш, че не ги правя? Просто всичко си има граници. (виж другата тема, не ми се повтарят едни и същи неща)
http://images.wikia.com/brutallegend/images/8/84/Brutal_Facepalm.jpg
Ай със здраве, ходи с маска на лицето да не ти се увреди физически здравето, че за менталното е късно...

ShtrudeL
09-29-2012, 16:26
Мерси за съвета. Оценявам и такива, дадени ми от хора, които не са компетентни в това, за което говорят.

adoreher
09-29-2012, 16:35
Ама вие пушачите какво има да ни обсъждате, че не пушим?! Т.е. от какво има да се възмущавате?! Ако имаше - ок, давай, нямам нищо против.

А ти ако не пушеше, но имаше приятели, които пушат, щеше ли да си платиш сметката и да си излезеш и да ги зарежеш?
Иначе не е като да не се е случвало да не ходя на кафе, само защото ще се пуши и ще е задимено. Случвало се е и да излизам от кафе, в което ми е било прекалено задимено, но съм била с хора, с които съм 'длъжна' да виждам всеки ден примерно и за да убием времето сме сядали някъде.И съответно ако повечето от тях пушат, сме си хващали парцалките с някой, който не пуши и сме ходили на друго място. ТваЙ.

винаги можеш да намериш за кво да се заядеш
стига да имаш желание.
въпроса е че ВСЕКИ се съобразява първо със себе си
на мен ми е кеф-пуша
на теб не ти е кеф-излизаш
прайте някви теми, дето...

ShtrudeL
09-29-2012, 16:42
прайте някви теми, дето...

На мен ми е кеф - праЯ.
На теб не ти е кеф - не четеш темата.
<3

adoreher
09-29-2012, 16:43
така е бе
ама принципно
мислиш ли че ще промениш квото и да е

sweetycherry33
09-29-2012, 16:44
кви са тея глупости

едва ли са по - големи от твоята

Oy7ofCon7roL
09-29-2012, 16:55
Иначе не е като да не се е случвало да не ходя на кафе, само защото ще се пуши и ще е задимено..

думи нямам

nqmaznacheniee
09-29-2012, 16:57
едва ли са по - големи от твоята

таЗ пък :lol:

adoreher
09-29-2012, 16:57
дай са от другия профил

Luidgie
09-29-2012, 16:57
Мерси за съвета. Оценявам и такива, дадени ми от хора, които не са компетентни в това, за което говорят.

И го казва компетентната пушачка, която разбира толкова много от всичко, че раздава съвети като бонбонки на дечица... уатевър

nqmaznacheniee
09-29-2012, 16:59
дай са от другия профил

аз ли

ShtrudeL
09-29-2012, 17:05
И го казва компетентната пушачка, която разбира толкова много от всичко, че раздава съвети като бонбонки на дечица... уатевър

Не мисля, че трябва да съм пушачка, или да съм била такава, за да съм компетентна, не твърдя и че съм спец де. Но съм се нагледала достатъчно на снимки на бели дробове, които на нищо не приличат и съм се наслушала за всякакви болести и увреждания, причинени от пушенето. По твоята логика всички лекари трябва да са били пушачи, за да си разбират от работата. (примерно).. По същата логика всеки, който знае, че някои гъби са негодни за ядене, трябва да са се тровили поне веднъж с тях, за да го знаят. И т.н.
И се намерил кой да ми каже, че 'разбирам толкова много от всичко'.

Luidgie
09-29-2012, 17:12
Ахахаха! Искрено ме разсмя! Щото си говорим за компетентност нали... логиката ми е друга и нямаше нищо общо с това, което ти си написала, но както и да е нали е по-лесно да си извърташ нещата както си искаш. Ти явно се смяташ за яко компетентна по всички въпроси. Ще ми обясниш ли тогава каква е разликата между влажната и изсушената трева? Предполагам не ти трябва да си я пушила, че да знаеш, а ще ми кажеш ли какво е чувството да те ебът в задника - и за това не ти трябва опит, нали? А какво става след като се надрусаш с лепило? Сигурно си чувала много за тези неща и си гледала много снимки, че ще можеш да ми опишеш всяка подробност...

ShtrudeL
09-29-2012, 17:17
Ахахаха! Искрено ме разсмя! Щото си говорим за компетентност нали... логиката ми е друга и нямаше нищо общо с това, което ти си написала, но както и да е нали е по-лесно да си извърташ нещата както си искаш. Ти явно се смяташ за яко компетентна по всички въпроси. Ще ми обясниш ли тогава каква е разликата между влажната и изсушената трева? Предполагам не ти трябва да си я пушила, че да знаеш, а ще ми кажеш ли какво е чувството да те ебът в задника - и за това не ти трябва опит, нали? А какво става след като се надрусаш с лепило? Сигурно си чувала много за тези неща и си гледала много снимки, че ще можеш да ми опишеш всяка подробност...

Ти сериозно ли? Примерите ти са невалидни.
И не съм аз тази, която извърта нещата в нейна полза.

ilovedeath
09-29-2012, 20:32
едва ли са по - големи от твоята

+++

nqmaznacheniee
09-29-2012, 20:43
+++

и таЗ па :lol:

ilovedeath
09-29-2012, 20:49
и таЗ па :lol:

Не съм ти таз, драги.

nqmaznacheniee
09-29-2012, 20:53
щото пък ти знам името, не изгарям и от желание да го разбера

ilovedeath
09-29-2012, 20:59
Споко, няма.

sashko705
09-29-2012, 21:10
АХАХАХАХА! И мен к'во ме боли к*ра, че на тебе ти е гадно когато някой пуши до тебе? И без т'ва си много яко социална що не си седиш дома и никой да не ти пуши на хубавата главица.
Eто го моя нов идол! :lol:

machoka
09-30-2012, 06:23
Когато аз и моята компания (все се случва повечето да са непушачи) се събираме заедно, всеки се съобразява с другия спрямо мястото, на което се намира. Бил съм и от двете страни на барикадата. В момента съм си страстен пушач. Щом съм преценил, че ще седна в заведение с тях, което не се пуши (при положение, че 2м по-надясно е тераска и можем да седнем там), значи ги уважавам и няма да пуша. Когато седнем на място, в което е разрешено - значи никой не може да ме убеди да не си запаля.

Ако сме някъде на тясно - кооперация, беседка, кола, etc, гледам да не им преча и да не им духам в лицата, но това не ми пречи да си пуша и да фуцквам мадъри не всеки, който ми направи забележка.

RagioL
09-30-2012, 07:17
Така един въпрос: Кое е по лошо редовното или нередовното пушене?

Elli *
09-30-2012, 08:25
ShtrudeL няма как хората постоянно да те слушат, щом пушат значи знаят, че увреждат себе си, ама наистина недей да даваш мнения по всяка тема ...
То сега заради т'ва са направени места, в които не се пуши, ако седиш там няма да ти пушат на главата ...

Luidgie
09-30-2012, 09:12
Ти сериозно ли? Примерите ти са невалидни.
И не съм аз тази, която извърта нещата в нейна полза.

Що па да са невалидни? Същото е. Пак става въпрос за теб и твоето "здраве" тяло и к'вото ще да е там. Айде опиши ми ги де, нали си голям отворчо. Можеш да дръпнеш и лекция как тревата ти убива мозъчните клетки, видиш ли всички, които пушат трева няма да я пушат, щото на тебе ти е "болна" тема. А нас ни боли кура. Айде със здраве.

БожиятАгнец
09-30-2012, 09:57
Добре, че джънкфуудът, кока-колата, кафето, висенето пред мониторът, газовете от колите, химията в 99 процента от всички продукти, ГМО-то и етц, и етц. са толкова полезни и "не-болни" теми... Или някой ще ми каже, че няма нищо общо с нито едно от тези и милионите други вредни неща, които 21 век ни предлага (а понякога и налага)?

Или това е ок, но пушенето не е - просто,защото не ви кефи и защото вие самите не сте пушачи?

И аз имам картинка, ей така за пример и съпоставка - http://therapybook.files.wordpress.com/2012/06/soda-full1.png?w=584&h=876

Още една - http://www.biolsci.org/v06/p0590/ijbsv06p0590g01.jpg

Е, така, най-рандъм.

Но пушачите си вредят на здравето - вие не. Вие водите тоооолкова здравословен живот, че можете и да давате съвети на други относно здравето им.

БожиятАгнец
09-30-2012, 10:08
тревата ти убива мозъчните клетки

(Секси, с'я не се обръщам към теб,а към форума: )
Бтв това не е вярно. Експериментът е правен в Америка, през 60те години, върху маймуни. Всяка от които е пушила по 1 кг. трева на ден в продължение на седмица (или месец - не помня). Да, това е убивало мозъчните им клетки...Защо ли?
Т.е. и количеството х времето има значение - възможно е, но е задължително.
Но овчите индивиди, каквото и да чуят ще повярват - дори и да няма реални доказателства за това. Щом обществото/медиите/кура ми Янко е рекъл - така ще бъде.
:lol:

yakuza_
09-30-2012, 10:09
Как ако до теб евреин яде ГМО царевица ти пречи ?

БожиятАгнец
09-30-2012, 10:12
Ми, ако е евреин и да се самоубива до мен няма да ми пречи. 8-)

xPafx
09-30-2012, 13:15
Крайно време е Щруди да разбере,че никой не е длъжен да се съобразява с нейната величествена особа и че не може да си налага мнението над другите хора.. И , Щруди, земи млъкни, моля те, знам че на този свят всичко ти е известно и всяко познание се крие в красивата ти главичка, ама нека си остане за теб, ние тука нека да сме си непросветени.

yakuza_
09-30-2012, 13:30
удрииииииииииии докато е на земята !

sweetycherry33
10-01-2012, 07:13
таЗ пък :lol:

:lol: :lol: :lol:

Me4encety
10-01-2012, 12:57
Щреудел,иди да си пърдиш пъстроцветната пръдня другаде и остави хората да пушат,да се друсат и т.н.