PDA

View Full Version : КАКВО СТАВА ?? :(



wilsi__
09-29-2012, 13:44
Можете да ме помислите за луда :D , но се случи следното преди 2,3 години някъде .. с една приятелка се разхождахме при една река и нещо си говорехме и не помня точно как , но намерихме някакво листче , което изглеждаше много старо и беше пожълтяло, отворихме го и бяха написани някакви работи, които не можехме да разберем , май че беше на друг език ..вътре имаше кичур коса и разбрахме , че това е явно някаква магия и глупачките :D го хвърлихме в реката и от тогава , май че се започна всичко .. Един път спах в хола и на сутринта се събудих и имаме една ваза на секцията и ми се видя, че пердето зад мен се мърдаше :( или така ми се е привидяло , обаче вратата беше затворена и щорите спуснати и просто нямаше начин от никъде да става течение , а майка ми беше в другата стая и исках да я викна , но сякаш не можех да кажа и думичка , нито да се помръдна на другата страна не знам какво ми стана :Х , но накрая всичко мина. Друг път пък ми се е случвало, когато седя на лаптопа или на компютъра или дори когато уча да имам чувството сякаш някои леко ми диша във врата, но после спира и по някой път когато отивам да пия вода и усещам сякаш някой ходи зад мен , случи ми се и един път , когато майка ми беше нощна както гледах телевизия и седях на лаптопа и паркета почна да леко да скърца сеедно някой ходеше по него , и щорите започнаха и те да скърцат и това продължаваше дълго време, стреснах се и ме побиха студени тръпки. И ми се е случвало когато тръгна да спя и се обърна на една страна и сеедно някой лежи зад мен и започвам да си внушавам работи, че само така ми се струва , казвала съм на майка ми за тези работи и тя: престани да се излагаш ! но по едно време малко ми повярва , тичах като луда по коридорите и като чуя някакъв шум и .. :Х :Х мислеше да ме води да ми леят куршум , но някак работите се пооспокоиха , но сега май че пак се започват. И на мойта приятелка с която бях в онзи ден и се случват и на нея подобни работи .. и тя има чувството , че някой сеедно я гледа и и диша във врата , сънувала е един път вуйчо си , които е умрял ,в ковчег и и хваща здраво ръката и казва : ти си следващата :Х .. не гледаме филми на ужасите , нито Шепот от отвъдното и подобни работи , но ако беше само на мен .. добре , но това се случва и на приятелката ми и сега не знам какво става :D заради онзи лист и кичура коса (магията) или дззз :( какво става според вас ? НЕ откачаме !!! :D И вече от тези случай започнах малко да вярвам в тези работи , усещам по някой път някакво присъствие някак не знам вече какво става наистина .. :( :( :X

Dark_Heartbreaker
09-29-2012, 18:57
Може да е просто плод на въображението ти. Започнало е още когато сте помислили, че онова листче е някаква магия. И на мен ми се е случвало да усещам нечие присъствие, но да не знам откъде идва. И пода е скърцал и пердетата са се местили. Даже веднъж на село, като се събудих по сред нощ и пред мен някаква бяла фигура.... абе направо сърцето ми се качи в гърлото... Е, все пак се оказа, че това е била баба с откачената ѝ призрачна нощница :X Престанете да си внушавате такива страхотии, гледайте оптимистично на живота, излизайте повече на слънце, та да се уверите че не сте се превърнали в някакви вампири :D :D Или всичко ще мине, или ще се научите да живеете с тая мистерия... ;)

xPafx
09-30-2012, 13:40
Мило момиче, всичко е на психична основа. Една-друга си внушавате подсъзнателно тези неща, нещо от сорта на това, че ти си мислиш,че има някакво магично присъствие около теб, разказваш случката на нея и тя започва сама да си внушава и вярва, че и при нея има такива нещо.. Или обратното.Не мисля, че има причина за притеснение.. Понякога, когато човек сам си е внушил нещо, това действа някак си на нещата, които вижда, усеща или чува.. А ако все пак сте твърдо убедени, че е някаква магия, идете на врачка, ще ви вземе парите, ще ви каже че всичко е наред, ще си го внушите и в действителност всичко ще е наред, защото както казах, всичко е на психична основа.
Peace ^^

Nikolcheto24
09-30-2012, 15:32
Със сигурност и двете яко сте се филмирали.

Amore-Mio*
09-30-2012, 21:29
На много деца им се случва да се вкарат във филма и да почнат да си внушават, че има духове и така нататък. Подсъзнанието ви ви играе шегичка, дишай.