PDA

View Full Version : Русенци,помагайте!



bubbety
09-29-2012, 16:02
Здравейте!Мисля скоро да започвам курс по подготвка за TOEFL,понеже ще кандидатствам в чужбина.Ако знаете къде в Русе подготвят добре за изпита моля пишете.

А и имам още един въпрос..Става дума за самото кандидатсване в унивеситети в чужбина:Задължително ли е при изпращането на документите един от документите да е сертификат за взет в този случай TOEFL,понеже си мисля че няма да успея да изкарам курса до 15 януари,когато е крайния срок за подаване на документите.


Наистина ще съм ви много благодарна ако отговорите на въпросите ми :)

bubbety
09-30-2012, 08:34
up

DesireToFire
09-30-2012, 09:10
Аз карах курса си при Интеграл. Бях доволна, но всичко си зависи от учителя. Смисъл, той изцяло организира начина на провеждане на курсовете, Интеграл един вид само дават мястото и разпечатват материали, ако е необходимо. Иначе не трябва да изпращаш резултат от Тоейфел, те като ти отговорят ще ти кажат колко искаш. А и не ти си изпращат резултатите, ами университета ги търси от фирмата, провеждаща Тойфела и се плаща някаква такса май от 10 долара. И като е регистрираш за самия изпит ще ти дадат да посочиш 4 университета, където да ти пратят резултатите безплатно.

bubbety
09-30-2012, 20:39
Много ти благодаря за информацията.Беше много изчерпателна и полезна :)